Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediněj brak jsou PC exklusivní MOBA omalovánky a blizzardí plastový patvary. Uncharted, Bloodborne, killzone, i to the order > cokoliv na PC.
  • To to chcem na pc ale zadarmo toto nech si hrajú konzolaci ja čeknem grafiku a hned to zmažem otestujem graficku procak celkovo port ale hrat to nebudem na nic ine mi to nie je stači aj technologické demo niečo ako bolo Ryse Son of Rome
  • del0
    Jen ať se klidně omezí kluci. Žádná škoda.*15*
  • „Tvrdě jsme pracovali na tom, aby náš engine a technologické zázemí byly multiplatformní. Co jsme dokázali s The Order na PS4 dokážeme i na Xbox One, PC a dalších platformách.“
    Preboha len to nie *11*
  • Ses zbláznil, ne? Opravdu jsi víceméně pochválil The Order v místních diskuzích, kde je to samej "odborník" na herní vkus?
  • A tak to má být.
  • Ono prostě Order stejně jako třeba COD jsou velké hry, o kterých si čte nejvíc lidí, tak je logické, že prostě i víc lidí bude proti takovýmto hrám. Naštěstí ale stejně lidi na diskuzích, ať už pozitivně či negativně naladění k nějaké hře, nereprezentují většinu hráčské obce, protože kdyby to tak bylo, třeba COD by rozhodně těch 15 (?) mega neprodalo (za což jsem opravdu vděčný).
  • no jestli te koridorovost a QTE sekvence rozcilujou tak to je pak pro tebe treba 5/10 , tyhle veci jsou videt celou dobu hrani.
    Ja mam z nejakeho duvodu QTE rad a vadi mi jen ten koridor takze pro me 8/10.
  • taky jsem mel tu cest to hrat, ale bohuzel jsem to nedohral, nelibuju si v sadomaso hratkach a tahle tupa hra pro me byla jako bicovani pres šourek...

    pribeh naprosto predvidatelnej, nudnej, hloupej a na zaver nezajimavej, gameplay ze 3/4 tvorenej videosekvence a QTE, zbylou 1/4 vyplnujou kecaci presuny mezi strilecima pasazema v jednom nalinkovanym koridoru, AI nepratel na urovni dooma, navic zadny jiny mechaniky nez strileni... nemluve o 30 fps pro filmovejsi zazitek a cerny pruhy zakrejvajici 1/2 obrazovky

    takhle ma vypadat dobra hra? ja si takhle predstavuju videoherni nocni muru
  • jakdyz vidim ty haty tady, tak by me zajimalo kdo jste to hral. Ja to dohral minuly tyden a ta hra je fakt pekca. Delka hry mi osobne stacila a pribeh je paradni. Jediny problem jsem mel s koridorovosti , ale za predpokaldu ze zrovna nestourate neco za rohem , tak to ani nevidite.
  • takovy pecky at si sony klidne necha, vzdyt 9 z 10 exkluzivek jsou podobnej brak *1*

    ...kazdopadne od sony posledni dobou utika hodne studii, proc se omezovat na jednu platformu, kdyz muzou mit nasobne vetsi prodeje ze vsech ostatnich?
  • Je cas udelat Sony paapaa :D
  • Neee jen to ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit