Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    A tecky...
  • Ja si nedovedu zfilmovany got představit jinak nez jako akčnejsi the sim
  • martin ve čtvrtém a pátém díle natolik rozmělnil svou vizi, nacpal do ní tolik zbytečných postav a obdařil je tak nudnými příběhy, že vidět něco více z tohoto světa mě vůbec neláká. kromě zdi a toho, co je za ní, a braavosu tam není jediná lokace, která má nějaký potenciál vytvořit atraktivní základ pro nějakou epičtější počítačovou hru. předpokládám, že seriál ještě udrží ten hype jednu sérii a to jen kvůli jedné zápletce. pak už tam nebude nic tak velkého, jako třeba blood wedding, aby to zakrylo neumětelství tvůrců a lacinost příběhu. myslím, že pro telltale to bude krok vedle
  • svět je bohatý na úplně zbytečné a nezajímavé postavy
  • Wiener party comes :D
  • up_er
    Kdyz se podivam na hry podle filmu/serialu/knihy, tak vetsina dopadla prabidne.
    Telltale nejsou spatni, ale to by si vzali docela velkej kalibr.
    Jedine snad kdyby to byl spin off s par postavama uplne mimo dej cele sagy, ale to by zas asi nebylo tak epicky....nebo ze by jim GRRM dovolil stourat seve svym pribehu?
  • up_er
    Ja nerozumnet reci tveho kmene
  • přesně
  • 15k3
    Blobst radči bi bilo, že udělali VrBA, jinak tudle krábovinu. *16*
  • GlaDOS
    Chuan napsal přesný opak. Že by si GoT nedokázal jako střílečku (v tomhle případě spíš akční hru) představit.
  • Jack1947
    Teda nejsem znalec Game of thrones ale taky si to moc nedovedu predstavit jako adventuru... no prinejmensim to bude zajimave jak se s tim poperou, drzim jen palce. *4*
  • Mi naopak ten svět přijde moc bohatý. Nezapomeň, že ani sám Martin tam ještě nenapsal o všem. Celý svět není jenom Sedm Království a Essos.
  • Jak jinak než na tenhle způsob by to Telltale mělo dělat? Z článku mě ani nenapadlo pochopit, že by se vzdali adventur a přešli třeba na střílečku z prostředí Hry o trůny, kde na mě vyskočí Varys se samopalem. *8*
  • deridon
    a dokonce si tam zahrál se svým "synem" z Game of Thrones
  • vpoho ale zkus použivat čárky mezi větama a odstavce, bude se to všem lip číst
  • omlouvam se pisu fakt hrozne padaji mi oci
  • je to muj nazor castecne je prave ovlivnej tim ze jsem cetl malazskou knihu padlych svet pisne ledu a ohne stoji predevsim na postavach svet jako takovej je prakticky stredovek z prvkami fantasy Malazska kniha padlych taky stavi na postavach ale zarovej tvori temnej fantasy svet kde se objevuje magie ale naprosto jina nez ji znas v jinem fantasy objevuji se tu ruzne rasy ale nejsou tu zadni elfove stejne jako u martina tu postavy umiraji ve velkem clovek nemuze bejt jistej kdo patri mezi hlavni postavy dokud tam nejsou aspon 4 knihy jenze zatim co martin polovinu knihy pise o tom co postavy zrovna ji tak u eriksona se stale neco deje z pohledu postav clovek vi pouze to co postavy reknou no pro predstavu http://www.postavy.cz/svet/malazska-kniha-padlych/
  • Tak zrovna recenzema na zdejsim webu bych se fakt neridil
  • mínuska vůbec nemá cenu řešit, ušetříš si tím spoustu nervů, zvlášť když games nemá systém co by cpal upvotované příspěvky do popředí nebo je řadil od nejlíp hodnocených po nejhůř, tak to prakticky nemá význam
  • Pilgrim66
    A tvuj problem je kde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit