Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mluví se o tom že předělaj stávající model fungování serveru na model MMo ,nevim co si pod tim představit
  • reakce na Veskoslavuv prispevek ze včera 15:26
    takovej mod už prece existuje a nejde o velke zmeny. Pro modery to neni problem a nemuselo by jít o velke zmeny aby z toho vznikla poloreralisticka hra. Nikde jsem nepsal že z toho bude simulátor. Stačí jen jinak nastavit model zranení a možná spawnpointy.
    Tak nevím čím jsem se zesmešnil když jsem tohle napsal jinak to beru že nemáš argumenty a jen trolluješ.
  • Možná blbé dotazy, ale vzhledem k tomu, že mě neberou ani střílečky, ani simulátory, natož simulátory stříleček, tak jsem vývoj modu ani standalone příliš důkladně nesledoval.

    Měl by to být typický simulátor, nebo tam třeba bude i nějaká příběhová (ideálně offline) stránka? :)

    Simulátor přežití mezi zombie a hráči horšími než tyto zombie je sice fajn, ale tak nějak si jsem jistý, že mě to za pár dní přestane bavit. Už jen proto, že zatím jsem nevyčetl, že bych si tam mohl mimo průzkumu a obírání padlých mohl živobytí zajišťovat třeba i budováním farmy nebo tak.
    Ale tak asi to je dobře, protože by mě tuplem nasralo, kdyby mi nějaký spratek po celovíkendové dřině v pondělí během práce můj úžasný výtvor rozebral (a nejlépe proto, že mu to připadá strašně vtipné) :)
    Je (bylo v modu) toto nějak ošéfované, nebo mohl každý vaši tajnou skrýš plnou helikoptér a nožů a helikoptér s noži vykrást, protože jste prostě ve čtyři ráno spali a nechránili jste to 24 h?
    • Tak v módu se to vykrást dá, ale záleží kam si to schováš, když si to schováš blbě tak tvoje smůla a štěstí toho kdo to našel, na serveru kde hraju dayz, snad ani nehrají hráči co vyloženě trolují, takže většinou když napíšeš další den kdo ti co ukradl tak se skoro vždycky někdo ozve a poděkuje za dobrý loot :D. Bohužel mě ale taky štvou lidi ( většinou ti měnší) kteří spamují chat kvůly ukradenýmu auto a vyhrožují že toho co jim to ukradl zabijou atd.. a ať si je nepřeje atd.... :(
      • Veskoslav
        Včera jsme postříleli skupinku 5 lidí, co se nám snažila "nenápadně" ukrást auta.
        • a to bylo predtím nebo potom co jsi dohrál eve online, vyhrál cup v starcraftu, dohrál ps2, bf3 a dalších milion her. nelži
          • Milý Joe, nevyjadřuj se, prosím, v tomto threadu. Činíš mi opruzeniny nejen na očích. Raději si místo toho zapni hru dve svého výběru, minimálně nám oběma to očividně ulehčí.
          • Shaker
            trapne...
        • StanleyCZ
          Krádež vozidel je šíleně vysírácká. onehdá jsme byli na serveru tři a setkali jsme se na balotském letišti. A jako na potvoru spolupracovali a přímo před čumákem mi ukradli auto. -_-
          Být jen jeden tak v klidu, byla hluboká noc, já měl nasazený noktavizor, mohl jsem se tedy přiblížit a zabít dřív, než nastoupil. Bohužel z poza rohu vyběhl druhý, tentokrát s otlumičovanou M4 a jelikož jsem nebyl ochotný riskovat NVG, zbraň a hordu jídla/vody/léčiv, zalehl jsem za strom a bezmocně sledoval, jak kapotou katapultují zombáky na druhý konec mapy. *9*
          • No ne, že bych byl z něčeho takového nadšen, ale tak to je součást hry; a soudě podle toho, co jsem už četl, její značná podstata :D

            Mně spíš jde o to, že takto se buď parta musí domluvit a po hodině se střídat v nočním hlídkování s nažhaveným mobilem, aby se ostatní honem nalogovali, když se někde něco šustne (:D); nebo - reálněji - začínat prakticky každý den odznovu. Což holt není nic pro mě, asi budu muset počkat na něco jiného s obdobnou tematikou :)
          • Veskoslav
            Tak my jsme se zrovna chystala jít "spát". Oni se neobtěžovali ani zhasnout baterky, všichni měli jenom pistole.
          • StanleyCZ
            Oprava, bylo to krasnostavské letiště.*
  • Na XPčka to asi nebude co? :D :D
    • vzhledem k tomu že arma 2 fachá na XP bez problém nevím proč by Day Z nemohla.:)
  • Ví se aspoň zhruba kolik lidí to tak hraje ? Jsou to aspoň desetitisíce ? :)
    • smejki
      Die štatistiken: http://dayzmod.com/
    • jen par nerdu z čech, vyzvedna služba a americka armada na tom cviči sve zabijaky
      • Kozy
        +1
        • Veskoslav
          Už jsem myslel, že se jeho trolí dvojče neukáže....
          • Kozy
            Náhodou tohle od něj bylo povedený. Trollí dvojče? Spíš takový Two Face, ještě jsem se nerozhodl jestli tady mám trollit nebo psát smysluplné příspěvky. Zatim je to tak 50/50.
  • Pokud vím Steam na požádání vracel prachy za nákup hry :)
    • Nepleteš si tu jablka s hruškami (Dayz/WarZ)?
      • Neplete, pravděpodobně to jen nevzalo vlákno a hodilo se to jako samostatnej příspěvek, patřilo to níž.
    • Veskoslav
      Pořád ještě vrací, až do 28.2.
  • Ako mod do arma 2 to beriem,ale ako samostatnu hru to bude zabagovane nudne,prostredie od veci,Arma 2 bola pre mna hra dost nudna bez deja ,hodinove chodenie po mape ja neviem mozno ako trenazer ok,ako hra nuda na BF2 to nema aj ked to je o mnoho starsia hra.Viem,ze ma svojich fanusikov ako kazda hra,ale vela ich nie je a nikdy nebude.Moj nazor
    • Čobole, jaká vesmírná síla ti vnukla myšlenku porovnávat +- realistickou hru s tuplovanou arkádou jako je BF?
      • Neviem mozno ked ta Mama doma uvidi ako mas tankisticku helmu doma a hrajes Arma 2 a predstavujes si,ze to je real.
        • Vrook
          wtf?
      • možna proto že je to shruba stejnej žánr. kdyby nebylo nekterych detailu taky by to mohla byt +- realisticka hra. treba mi vadi teamspawn a nektere herni mody jako capture the flag a pod.
        • Veskoslav
          Válečný simulátor a arkádová vojenská hra? Joe, nedělej opět ze sebe hlupáka....
          • rikam shruba a ze by trebalo poladit nektere detaily, pak by z toho mohla vzniknout semirealisticka hra
            • Veskoslav
              :-D Jo až na to, že by se musela překopat zcela hra.....Joe proboha, stojí ti to za ten posměch?
    • Veskoslav
      Srovnávat vojenský simulátor Armu a sranda FPS, kde člověk vydrží i palbu z tanku, to chce odvahu *1*
  • War Z má velmi dobré komenty na Metacriticu :), stojí za přečtení. ARMA se mi vyhnula, zůstal jsem u Flashpointu, který mám pořád na DVD, ale Day Z mě láká - a to dávám nemrtvým téměř vždy košem :D.
  • mluv za sebe
    • sry to mela byt reakce na veskoslava
  • škoda jen že nikdo nehraje puvodni armu misto toho se hrajou zombici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit