Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať ukážou, jak ty modely budou vypadat ve hře a jak se budou hýbat.... Opravdu bych se opět rád zasmál.
    • Veskoslav
      My se zase rádi zasmějeme Tobě:)
    • tak se jukni na predchozi vblog a animace predelavaji od piky... mno horim zvedavosti taky :)
  • Veskoslav
    Já jenom doufám, že tvůrci WarZ už hnijí v křemíkovém pekle.....
    • Občas si War Z zahraju, ale na Dayz to stejně nemá ( i když rozdílná atmosféra tu je..).
      • A není to nuda být jediný hráč ve hře?
        • servery přeplněný.., chytrolíne
          • walltar
            U týhle společnosti bych se nedivil, kdyby místo hráčů byli boti, aby to aspoň vypadalo, že to někdo hraje.
            • Veskoslav
              Když Tě zabije zombii na 20 metrů, tak hloupá bot nemusí být problém *1*
            • Veskoslav
              Když Tě zabije zombii na 20 metrů, tak hloupá bot nemusí být problém *1*
            • na vytvoření botů nemají dost dobré programátory
          • Veskoslav
            Myslíš všechny tři?:-D
            • Kein
              wtf?
    • bavi te hodne zadelavat na flame potazmo hate ?
      • Veskoslav
        Cože? Ano vím, že jeden blázínek si The WarZ pochvaluje, ale já to nenapsal na flame. Já to napsal jenom jako přání, které si většina herní obce přeje.
        • Kein
          Mám rád lidi co používají pojmy jako "většina lidí si přeje" atp..příjdou mi strašně zábavní.
          • Vítej ve světě věštců a vševědů. Díky jejich počtu na diskuzích, mají tito duševní mrzáčci šanci se alespoň trochu utěšit skutečností, že se evoluce spletla vícekrát :)
      • Vrook
        To by tu musel bejt někdo, kdo se bude WarZ zastávat.. a tomu nevěřim. *15*
        • Kein
          Mě WarZ baví :-)
        • walltar
          Náhodou WarZ byla super .... jako ukázka toho jak se to nemá dělat. *1*
          • Veskoslav
            Spíš jak se snažit vytřískat prachy.
            • Vrook
              lol sem si ani nevšim
            • smejki
              Apocalypses? What is apocalypses, precious? ::gollum::
            • Vrook
              "Peter is obsessed with apocalypses. He reads and collects everything he could use in case of a zombie attack. One day he sees a strange news report on TV and decides to rescue his girl fiend. He drives to the cabin in the woods looking for her. He meets a group of people and together they have to withstand the zombie apocalypses."

              No to zní fakt úžasně tyvole.. džízs já bych ty kretény fakt třískal. *7*
            • O tom byly dost velke diskuze a prekvapive vzdy dosli k castce okolo 10ti milionu dolaru, coz by se dalo rici, ze to je docela uspech pro Arktos/Hammerpoint. Hlavne, kdyz ted chystaji nejakou miniserii ci dokonce film z prostredi WarZ, tak si zrejme nevedli spatne... bohuzel. (film - http://www.imdb.com/title/tt2657152/?ref_=sr_1 )
            • Na to nemaj koule aby se přiznali, raději ani nebudou vylízat
            • walltar
              Btw... Sou někde nějaké čísla o tom kolik ta hra vůbec vydělala?
    • na tu "hru" už sem aj zapomněl ((:

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit