Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ

    tak já bych řekl že Ubi na těch hrách nemá tolik práce aby museli zvyšovat cenu, když většinou používají Ctrl+C

    • Jack1947

      U Far cry více než příznačné :D

      • SalemCZ

        tak ono u AC taky zas tak často nejsou nový mechaniky a pod jsou tak je to jeden dva kusy.

        • Jack1947

          Ne u Origins ale Odyssey který ted hraju jen jen vylepšená za to natahovaná kaše. Souhlas.

          • Zase na druhou stranu, když to mělo úspěch, tak to byl logický krok. Nicméně spíš si myslím, že nové trilogii ubližuje značka AC, protože to už je to prakticky úplně jiná herní serie. AC mne nikdy moc nebavilo, ale začal jsem ho hrát až díky posledním dílům. Pak bych komplet vykostil tu "přítomnost", to jsem vždycky protrpěl.

            • Jack1947

              Přítomnost nevadila ale začla být po smrti Desmonda (Black flag +) trochu divná snažili se to udělat tak aby byl hráč onen kdo jí prožívá to se moc nepovedlo ( no jiné jméno asi ne když to furt jsou Assasíni). Hlavně ten natahovanej svět člověka spíše unaví prvních 20-25 hodin dejme tomu po třiceti už se těší víceméně nakonec ( to hrál po cestě dlc a miliony nevýznamnejch vedlejšáků).

              • SalemCZ

                Reakce na příspěvek:

                tak nevím příjde mi že se spíš snaží vysmyslet něco před Assasíny, první Assasíni jsou prostě furt až v  AC1

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak to je třeba brát že Valhalla už bude úplně jiná htra navíc RPG, ale mě osobně to nevadí ba naopak až když zkrouhnou herní dobu na dejme tomu 25hodin bude to úplně v pohodě.

        • Když jsem měl měsíc zdarma na U+ tak jsem pár her otestoval. První byla docela dobrá, ale s každou další hrou se prakticky měnily jen kulisy, ale většina mechanik zůstávala stejná.

          • SalemCZ

            to říkám občas tam hodí level NPC, občas lodě, to beru jako ty nový mechaniky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit