Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protoze jsou hry pro deti a kdyz je kupuji rodice tak nemaji poneti co je DRM
  • Na tenhle problém, znám jeden lék - warez to vyřeší hned *2*

    Když si chci koupit hru tak ji chci vlastnit a dělat si s ní co chci. Takže i kdyby hra od ubisoftu, třeba Anno byla pecka pecek, tak bych si ji stáhnul. Nikdo mi nebude říkat kolikrát smím, nebo nesmím naistalovat hru co jsem si zaplatil. Předpokládám, že s demem se Ubisoft, taky neobtěžuje.

    Říkám to pořád, warez je jediný ostrůvek poctivosti v herním průmyslu. Je mi jasné, že většina z vás se z mých řádek asi rozpustí...a začně kamenovat, ale je to tak *12*
    • Kdyby byl tenhle business ferovej a delali hry za ktery shrabne prachy ten kdo je napsal, delali je kvalitne atd. tak bych rekl ze jim pirati skodi. Jenze kdyz vidim ten hnuj co je dneska - napr novy CoD, tak bych byl radsi kdyby si to 10M lidi stahnulo a ne koupilo *15*
  • Veskoslav
    Jednou mně ten humor vážně zabije. Většinu jejich her mám originál s crackem.....
    • Tak to se dopoustis ale trestneho cinu kradeze, jejdaska na tebe!!! *16* *15*
      • Original s crackem neni kradez, pokud si tim crackem nezpristupnis nejake placene funkce. Fakt nechapu, jak tu muze byt tolik oslu, co to nechapou.
      • Tak, tak vždyť i v mém, zhruba dvoustránkovém "manuálu" k CoD, se kromě epilepsie píše i o tom, že nesmíš svoji hru nijak upravovat! *15*
  • Hmm všechny vlády řeši cenzury internetu a ochranu proti pirátství a kdo řeší DRM a ochranu zákazníku před ní? Kde je nějaký zákon který donutí dát na krabici tučným písmem jaký typ DRM software obsahuje a jaké omezení může způsobit? Nikde tak je to. Většina kupujících nemá absolutní tušení co kupují a jestli jim to půjde.
    • Ochrana před DRM? Kdyby to bylo něco jako Starforce tak souhlasím, ale v dnešní době, kdy je internet úplně všude....

      IMHO a za tuhle reakci mě z téhle diskuze vyhodíte: Jako PC obec můžeme být rádi, že Ubisoft (a jiní) ještě něco na PC dělají. Naprostá většina prodejů je jak známo na konzolích, nemám ani tušení, kolik může stát konverze x360->PC, ale pokud se alespoň s nějakou formou ochrany nesmíříme, tak za nějakou dobu možná žádné kvalitní tituly na PC nebudou.
      O té formě se můžeme bavit a u AC2 možná byla přehnaná (já jsem nikdy problémy neměl), ale minimálně u AC2 byla účinná.

      A když se tady všichni tak navážíte do Ubisoftu, vzpomínám si, že tenhle systém zavedl po "fiasku" (tzn. mizivé prodejnosti) PC verzí her, které žádnou ochranu neměly (třeba ten Prince of Persia barevnej).
      • Já jsem rád za hry do pc, ale nechápu proč nechápou, že ochrana jim prodeje kazí, nikoliv zvyšuje kvůli "ochraně" proti pirátům. *3*
        • Spis ty nechapes, ze i pres vsechny negativa ty ochrany prinos maji. Viz zaklinac 2, byl bez drm a stejne se kradl neuveritelnym zpusobem.
      • Naprostá většina prodeů je na konzolích? Odkdy?
        Nikdy tomu tak nebylo.
        Existovala doba, kdy se do prodejů na PC nezapočítávaly prodeje z digitální distribuce. To je pravda, trvá to do dnes a hromada idiotů se tím neustále ohání.

        Na PC se točí mnohem více peněz než na konzolích, jenom MMO vydělá za měsíc, co konzole za celé období.
        • To uz je hodne dlouho, to je fakt, s kterym je nutno se smirit. Digitalni distribuce dela na pc v civilizovanych zemich 30 %, u nas 3 %. Takze i kdyby se na konzolich digitalne nedistribuovalo vubec, nema to zadny vyznam.
      • Prodej jejich ttiulů byla nízká ne díky piráství (AC1 měl taky skoro zero drm a prodával se), ale díky tomu, že stály za pendrek.
        Za druhé- smiřovat se s drm nemusím a nebudu, jejich super podpora a neinvazní drm znamenala, že při jejich devítihodinovém víkendovém výpadku jsem třeba Drivera ani nespustil. A jejich kecy jsou mi u zadku, zaplatil jsem dost velké peníze, chci hrát kdy chci já. Tečka.
        Pokud to vnímáš a oni zjevně taky jako laskavost, že na Pc vydají tituly, tak si je můžou nechat na jiné platformy. Společností co vydává hry, často úplně bez drm jsou mraky. A upřímně- i ty hry bývají často lepší.
        Jo a ten systém první zaváděli EA.
      • genki.sudo
        Blbosť..

        Hry pre PC robia pretože im to stále vynáša.. Zadarmo sa ti v dnešnej dobe ani pes nevyserie..
        • Jo, ale uz to nejsou hry jako driv, ty uz se bohuzel nevyplati. A ten upadek muze pokracovat.
      • Mel bys pravdu kdyby ta ochrana fungovala jenze:
        a) pirat crackne driv nez si to muze zakaznik koupit
        b) buzeruje to jenom platici zakazniky (pirat crackl)

        takze uz kvuli temhle vecem pochybuju ze ochrana muze mit nejaky kladny vliv na prodej.

        Plus k tomu internetu - je mi jedno ze je vsude, k hrani singlovky potreba neni a jestli jo tak je to vynuceny, takze jak se rika nakakat.
        • S hranmi je to ako s filmami. Kúpite si originál a namiesto toho aby ste si vychutnávali film poctivo zaplatený, musíte strpieť klip o tom, že je kopírovanie zločin. Ako by sa páčilo výrobcom hier a iných médii, keby pri každej platbe za ich produkt v ich firme naskočil na monitor nápis, že klamanie a zavádzanie zákaznika je zločin? A že vylepšovať videa a vydávať
          ich za zábery z hry je takisto podvod? Ako môže niekto vyhlásenie firmy, ktorá používa jeden
          z najotravnejších ochranných systémov, že ten systém nie je vôbec otravný za vierohodné?
          A čo sa týka troch aktivácií, myslím si ,že to už hraničí naozaj s trestným právom, nech to majú ošetrené, ako chcú.
        • Nevím, chtěl jsem napsat, že neargumentuješ správně a možná ne, ale sám se nemůžu se svých protiargumentech vyznat. Jenom se mi nezdá, že by člověk, který s počítačem pracuje na běžné úrovni nějak řešil DRM (pokud to není něco jako starforce a nezničí mu to DVD mechaniku).

          Ale líbí se mi přístup Bioware s ME2 a DA2 (asi to dělá víc studií, ale žádný mě teď z hlavy nenapadá.. určitě CDProjekt se Zaklínačem): Nějak zákazníka motivovat ke koupi, třeba přítomností achievementů, bonusovýho obsahu...

          Ale jak říkám, piráta nezastaví nic, a o dobře udělané DRM platící zákazník ani neví.
          • Pokud ta DRM vyzaduje pripojeni k netu i u singl hry, pokud mu omezuje pocet instalaci, pokud musi hru nejdriv "odhlasit" nez ju nainstaluje jinde atd. pak je to DRM co omezuje. A i pokud mi u toho musi bezet nejaky Origin, nebo Ubi-cokoliv tak to omezuje.
  • nevznikl naopak tento článek aby Ubisoft zjistilo jak to posr.lo *1*
  • At si to mysli dal, ale pak se budou divit.

    BTW asi to bude "vetsina" z te malinke skupiny, co si jeste jejich hry kupuje, mozkum v UBI nedoslo, ze pak je tu jeste dalsi "vetsina", ktera si to nekoupila vubec, proto si ani nestezujou...

    Uprimne tohle studio je mi uz celkem jedno, Splinter Cella poradnyho uz nevydaji, k Assasinum jsem se nedostal poradne, ale nejak zvlast extra je neprozivam, jedinej duvod proc by me vadilo ze by zkrachovali je BGE2, ale jestli podelaji i tohle... *16*
  • V Ubisoftu je asi více mentálů než v Biowaru :D Ach jo... zlatý komerční Valve a jejich nezájem o pirátství v podobě 50% cen v Rusku a zajímavých komentářích představitele všech koblížků a koláčků s kakaem.
    • Bacha. Ty nákupy z Ruska už taky kontrolují. Proto taky, když odtamtud koupíš hru, ti to řekne, že nejsi z té země (ale to jde obejít) a taky, pokud jich máš pár, tak to neřeší.
      • Pokud máš VPNku z ruska, tak nic neřešíš... jen tu bariéru stahování ENG packu, který stejně seženeš na g2play.
  • Alex81
    Aby to tu nebylo tak jednostranne. Ubi DRM mi nevadi a nikdy jsem s nim nemel problem. Radeji bych sice GoG pristup ale jsem realista.
    • Jsem na tom stejně, nikdy jsem s UBI ( ani žádnou jinou online ochranou ) neměl problém.
      • Ba prave naopak, ta ochrana ti urcite prinasi mnoho vyhod, stejne jako Origin *15*
    • Zatím to Ubisoftu přineslo jen zvýšené náklady a extrémní nepopularitu mezi hráči. Navenek říkají úspěch ale "uvnitř" už si přiznali fail. Přesto to bylo příliš drahé na zavedení, než aby to ze dne na den zrušili.
    • Taktéž, nemám s tím problém.
    • To gratuluji. Například u Assassin's Creed 2 jsem nemohl skoro týden hrát jak ten jejich asi jeden server nestíhal
  • DarkHawk
    Za to že stvořili Assassins Creed jednu z nejlepších sérii za poslední roky.. Tak jim nějaké DRM prominu.. to stejně obejdu crackem apod. A je tu Skidrow ti prolomí všechny ochrany. *2*
    • Cracky necracky - používají šmejdskou ochranu a jediný způsob, jak jim to dát vědět, je NEKUPOVAT.
      • tak tak
    • No uvidíme jak si hrdinná grupa Skidrow poradí s cloudem, na který se už Ubi jistě jen třese. Aby ušetřili i za ty serverya hráč měl úplné H.
      • Úplně normálně. Crack jako u první ochrany vydá Realoaded nebo Razer :D
        • Razor, Skidrow, Skullptura atd. tak tihle hoší vydávají nejlepší hry. Ubi mam v piczce
    • no nepřeháněj stou nej serii!!!přiběh dobrej ale 3x dokola to samé jen v jiejch hadrech a městech???u mne max 7/10
  • Většině lidí nevadí, že mají v počítači virus... do té doby, než to zjistí tak, že přijdou o data... *15*
    • Mě to DRM Ubisoftu skutečně nevadí. Žádnou hru od nich jsem si totiž už cca. dva roky nekoupil.

      Kdo nehraje Creedy, nemusí ponorky a německé budovatelské strategie, ten na tom asi bude podobně jako já. Od Ubisoftu pomalu není co koupit. Hodně velkých řečí o pirátech, málo zajímavých her.
      • i to je dobrej postoj.Já ponorky a sama fishera zkrátka mužu....
        • Vidíš na Sama jsem zapomněl :L A je mě líto, že tvé oblíbené série skončily zrovna pod Ubisoftem, třeba Might and Magic pod Ubi vyloženě schází na úbytě. Takový potenciál a tak nevyužité.
          • já jsem spokojen ale z MnM máš pravdu *9*
            • Kdyby byli co k čemu. bylo by klasické M&M v modernějším provedení. Hodnověrní Heroes jak je hráči chtějí + série akčních spin-offů jako byl Dark Messiah of Might and Magic od Arkane, ale Ubi si na to neumí/nechce zajít.
            • Sak proto se to ani nejmenuje heroes... btw stacilo videt screen z boje a je to ctrl+c z H5 *11* edit: tim nechci rict ze 5 byla nejak spatna, ale chcit prachy za to ze neco zkopirujou a hodi tam svou ochranu a pul obsahu jenom kdyz jsi online je hnuj
        • Ponorky sú fajn, lenže oni vyslovene se*ú na zákazníka aj v tomto smere a posledné diely sú tak zabugované, že to až pekné neni *10*
          • máš pravdu ale fandu to nezastaví.... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit