Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim co dodat. Všechno už bylo řečený. Ale i tak za sebe musím říct, že na jednu stranu to není špatnej nápad dát assassina do boje za nezávislost. Zase na druhou stranu s lezením po pagodách nebo po pyramidách si to asi nezadá
  • Masa-san
    Augmentace a podobně mě ani nenapadli, také to nezní špatně, ale držel bych se při zemi, aby se nešlo příliš daleko od původního konceptu. *4*
  • Pro ameriku fajnova volba ...pro me ze zaprdkova v evrope teda obdobi nic moc to uz se raci podivam na film o rodu Tokugawa nez na film o patriotovi Washingtonovi.
  • Jde o místo kam hlavní hrdina zasazuje v jednom dokumentu jisté spiknutí
  • Takovej Deus Ex Human Revolution third person. On zaber Assassins Creed je v podstate tak sirokej, ze tam se da dat cokoli :)
  • proč se ta kniha tak vůbec jmenuje?
  • Masa-san
    Nazývejte mě barbarem, ale osobně jsem chtěl assassina v přítomnost (v čase Desmonda), možná spíš budoucnosti , třeba jako spin off , nemusí to být přímé pokračování, ale smíchal bych Altaira a sci-fi technologie - nějaký ten nano-blade apod. Vždyť nemusí mít hned samopal, zapomenout na tisíce let tradic a jít vystřílet letiště. Třeba u zabíjení bodcem v davu v moderním městě by se dal pěkně využít bystander effect, kdy si všichni kolem jdoucí říkají, že oni nemusí pomoc zraněné oběti, protože někdo jiný to udělá, apod. Záleží na tom, jak to provedou. Hned bych to neodepisoval.
  • Francouzská revoluce a období po ní,teď čtu Ecův Pražský hřbitov a sedělo by to tam skvěle
  • smejki
    Damašek byl takový z 90% *1*
  • A jo, ja zapomnel :)
  • Hus byl kosmonaut. Ale uhorel pri startu.
  • Masa-san
    Uplně vidím ten vysouvací pazourek přivázaný k zápěstí pravé ruky *2*
  • Masa-san
    Zrovna to feudální Japonsko by se mi také líbilo. Parkour po japonských historických dřevěných stavbách bych si dal líbit. Assassin by tam celkem dobře zapadl mezi shinobi (ninja-špioni/sabotéři/zabijáci), historických eventů a pokusů o atentáty je tam také plno. I po těch stromech by se tam dalo lézt, střelné zbraně se tam také později dostali.
    Indie a Egypt také nezní špatně i když přiznám se zatím netuším jak abych tam zapasoval assassina. Ale když ho dokáží naroubovat na americkou historii, tak proč ne na egyptskou či indickou.
  • Vrook
    Tohle je univerzální příspěvek do diskuze pod všechny články na tiscali games. *3*
  • Nebo taky homo sapiens vs neandrtalci :)
  • A co boj vakoveverkovatýho předka o přežití proti dinosaurům? To bych si rád zahrál já. *1*
  • A Jan Hus byl byl Assassin, nebo Templar? :D Na Zisku se neptam, ten jasnej :)
  • A co takhle období husitských válek??xDDD
  • skara mluvíš mi přímo z duše, u Ezia jsem střelné zbraně překousl, ale toto už je i na mě moc. Starý zlatý Altair...
  • Klidni hormon, mladej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit