Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co boj vakoveverkovatýho předka o přežití proti dinosaurům? To bych si rád zahrál já. *1*
    • Nebo taky homo sapiens vs neandrtalci :)
      • Masa-san
        Uplně vidím ten vysouvací pazourek přivázaný k zápěstí pravé ruky *2*
  • A co takhle období husitských válek??xDDD
    • A Jan Hus byl byl Assassin, nebo Templar? :D Na Zisku se neptam, ten jasnej :)
      • Hus byl kosmonaut. Ale uhorel pri startu.
        • A jo, ja zapomnel :)
  • Tvrdit, že období feudálního Japonska bylo nudné, to může jen i...t.
    • Tvrdit, že období kolonizace ameriky i boj o nezávislost byla nuda může taky jen kret*n
      • Veskoslav
        Jedna válčička. Super. Japonsko válčilo skoro 400 let vkuse. Má historii, kulturu. Co má USA? H*vno.....
        • Jazz
          H©vno máš ty, čůrá-u.
  • Ja umisteni az tak nehrotim ale hlavne ne prilis do soucasnosti, myslim ze "bambitek" je uz tak akorat. Nerad bych se dozil chvile kdy se ve hre setkame se zamernym krizkem. O dalsi third person strilecku vazne nestojim. Ovsem jako zmlsany priznivce architektury v AC mam obavu ze trojka mi nebude mit moc co nabidnout. *13*
    • Masa-san
      Nazývejte mě barbarem, ale osobně jsem chtěl assassina v přítomnost (v čase Desmonda), možná spíš budoucnosti , třeba jako spin off , nemusí to být přímé pokračování, ale smíchal bych Altaira a sci-fi technologie - nějaký ten nano-blade apod. Vždyť nemusí mít hned samopal, zapomenout na tisíce let tradic a jít vystřílet letiště. Třeba u zabíjení bodcem v davu v moderním městě by se dal pěkně využít bystander effect, kdy si všichni kolem jdoucí říkají, že oni nemusí pomoc zraněné oběti, protože někdo jiný to udělá, apod. Záleží na tom, jak to provedou. Hned bych to neodepisoval.
      • Takovej Deus Ex Human Revolution third person. On zaber Assassins Creed je v podstate tak sirokej, ze tam se da dat cokoli :)
        • Masa-san
          Augmentace a podobně mě ani nenapadli, také to nezní špatně, ale držel bych se při zemi, aby se nešlo příliš daleko od původního konceptu. *4*
    • skara mluvíš mi přímo z duše, u Ezia jsem střelné zbraně překousl, ale toto už je i na mě moc. Starý zlatý Altair...
  • No a podle mne se plete. Alespoň v mém případě to vede k tomu, že se na hru nijak zvlášť netěším, v tuto chvíli je mi vlastně lhostejná, určitě ji nebudu kupovat za plnou a pořídím si ji buď ve slevě, nebo vůbec. Zato kdyby se odehrávala v pro mne lákavém Japonsku nebo v Egyptě, tak bych se těšil, a možná bych šel do hry za vyšší cenu, třeba i do datadisků. Zkrátka, volba prostředí mně vůbec nevyhovuje a docela to vypadá, že takových hráčů bude více. Pokud Ubisoft míří na americký trh nebo mají jiné pohnutky, jejich věc, ale komentář v článku mi přijde z jejich strany hloupý a nefér a nevěřím mu.
  • Khanemis
    Tak co se týče toho Japonska, tak i když je to zprofanované, tak zasadit hru do období v jakém se zrovna odehrává nový Shogun 2: The Fall of Samurai by bylo naopak pro Assassin's Creed ideální prostředí. Šlo by o posun do téměř moderní doby, byly by tam všechny ty střelné zbraně a jiné blbinky jako v jejich americké verzi, a zároveň by tam měli výraznou tradici v těch samurajích a shinobi (ninjové), kteří by prostě byli skvělým materiálem pro jejich assassinský řád. Naopak císařská vojska pod vlivem západních mocností úplně volají po tom, že za nimi stojí jejich oblíbení Templáři. Pro jejich hru by to opravdu sedělo, jenže právě vyšel ten výše zmíněný nový Shogun a tak už si nedovolí zasadit další hru do stejného prostředí a tak to raději budou celé veřejně odmítat jako že je to blbý nápad. Navíc nějak musí ty Desmondovi předky narvat do Ameriky, aby ve středobodu Země mohl konečně správně klišovitě vyvrcholit příběh:-)
  • tyve co je to za kydy... argumenty kde nic tu nic...
  • Podle mého nejzajímavější by byla ta Británie která byla v "možnostech" toho kde bude další díl myslím také. Amerika (v tomto období) mi naopak také přijde poměrně nezajímavá. Japonsko by se mi moc nelíbilo ale Egypt je dle mého dost zajímavý.. Druhá světová je pak také blbost (dle mého)..

    Ale přijde mi že Hutchinson a Ubisoft zase trpí syndromem arogance. Prostě říká že to co vybrali oni (Ubisoft) je super a to co chtěli hráči je vůbec nezajímá. Tento arogantní přístup se mi vůbec nelíbí.
  • Amylee.Anderson
    Blbina se o tom teď hádat.
    • Vrook
      Tohle je univerzální příspěvek do diskuze pod všechny články na tiscali games. *3*
  • Whoossain
    Naprostá pravda. Jmenujte mi aspoň jednu hru z poslední doby, která se odehrávala v Amrice. Zato v Egyptě - každá druhá...
    • Hairy_Ass
      Ironie? Každá druhá střílečka má minimálně jednu misi v Americe...
    • No tak kazda druha asi ne. Jenze Egypt neni jen o te Kleopatre, staveni pyramid a Faraonech. Jak pise Ales, je tam spousta obdobi a udalosti, ktere se jinak ve hrach neobjevuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit