Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Tak pirátství nám to zredukovalo. Teď bych se ještě rád dozvěděl jak se to odrazilo na prodejích...
  • Tak gratulace Ubisoftu -_-
  • Dle tohoto pravděpodobně nejsem hardcore hráč, protože s DRM ochranou jsem nikdy problém neměl. Sice jsem nehrál AC II ani Settlers , které toto DRM neblaze proslavilo, ale u jiných her co ho mají mi tento systém ještě nikdy nebránil v tom si zahrát
    • prudislav
      jediný hry co zatím mají tento systém jsou:
      Settlers 7 , HAWX 2 , Shaun White Skate a bude ji mít Driver SF
      AC 2 a SC:Conviction ji mají sníženou že stačí být online při startu hry pak už ne
  • Problém je, že nárůst prodeje porovnávají jaro 2010, kde Ubisoft neměl žádnou silnou značku, s jarem 2011, kde Ubisoft měl Assassina, Settlery a Splinter Cell.
  • Uspesna moze byt, ale bohuzial zase na to doplacaju ti poctivi, ktori su obmedzovani takymito... blbostami.

    Zaraza ma jedna vec - na piratstvo najviac nadavaju urcite spolocnosti, ale nespominam si, ze by sa niekedy stazovali firmy typu Valve, CD Projekt, Blizz a dokonca ani BioWare... Tam zrejme nemaju problem s predajom svojich hier na PC...
    • Protože u EA je ta ochrana potichu v hodně podobném vydání už půl roku a Starcraft si bez připojení online taky moc nezahraješ
      • SC muze jet v offline modu, staci se pripojit jednou pri prihlasovani
      • Hmmm, tak mi moc není jasné, jak bych měl hrát online bez připojení *2*
    • Blizz i Valve sazeji na komunitu a suprovy multiplayer, u jejich her se skutecne pripravis o znacnou cast zazitku kdyz budes hrat LFD nebo Starcraft jen v singlu, hrac tim vlastne dost omezuje sam sebe, takze si ty hry stejne nakonec rad koupi, krome toho ze nabizeji hracum kvalitu a o sve hry se poradne staraji (viz treba Team Fortress2), pirat je tak dost ochuzeny. Kdyby tohle pochopily vsechny firmy (ziskat si hrace kvalitnimi sluzbami misto restrikci) hned by na svete bylo mene piratu :)
  • prudislav
    vyznělo mi to nějak takhle:
    "Nezajímá nás zákazník - hlavně že si to nezahraje pirát!" nebo "DRM je úspěch i kdyby se hra vůbec neprodávala - hlavní je že ji nemaj piráti"
    • Jenže on si to ten pirát zahraje a navíc bez DRM narozdíl od platícího zákazníka :D
      • Přesně SkiDrow jí proloměj do tejdne lusknutím prstu,tak nechápu co ty mrageni z Ubisoftu melou že je uspěšná.Spíš je to přesně naopak šikanuje to jen hráče,kteří si hru legálne koupí.
        • Letos to tipuji na Reloaded *1*
        • Zákazník je nikdy nezajímal. Zajímají je jeho peníze. A dokud je mají...
        • Až na to, že DRM ako takú neprelomil SKIDROW, oni len ukradli povodnú schému a vydali za svoju.
          • Cosi
            A trvalo to 3 týdny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit