Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me smazli zase Splinter cell Black List (asi po pul roce! ..a nebyl zas tak levnej). od UBI uz hru nikdy vice. mel jsem tri origosky a s kazdou problemy. ve FC3 nefunguje privatni kooperativa (verejna ano), kvuli ktere jsem si to koupil. Vegas 2 ma do dnes neopravenej bug kdy se zasekne zvuk zbrane a do konce hry uz nic jineho neslysite. No a Black List cajzli uplne.. Nechapu proc ty kody fungujou kdyz nejsou "licencovane". O UPlay, komunikaci, aktualizacich atd raci mluvit nebudu.. to jsou proste nepouzitelny a rozum berouci ho.na.
  • no ja piratit nastesti nemusim.. protoze ubisoft uz par let nevydalo nic co by me zaujalo.. :(
  • Asi tak, s rozdilem tim, ze nepujde o kradez, ale kopirovani.

    To bude jeste zajimavy jak tenhle byznys s licencemi na pouzivani dopadne. Jak bych rekl RIOT!, ale na to jeste asi neni cas.
  • Inquisitor
    To je těžký, hodně lidí tohle nesleduje a ani je nenapadne, že nakupujou nelegálně. Trest za to, že chtěli ušetřit. Většinou, když člověk něco shání, tak kouká na cenu a hledá kde je to levnější. Ale bohužel platí, že neznalost neomlouvá.
  • a to je důvod, proč UBI odemne neuvidí ani haliř.
  • jnsCZ
    A nebo je nehrajte vůbec a ani se o nich nebavte, protože tím, že je zpirátíte stejně dáte Ubisoftu najevo, že je o jejich hry zájem :)
  • lol tydle sh!ty nestojej ani za stahování, spousta lidí to ani zadarmo nechce, vč mě.
  • "Naskýtá se ale otázka, zda jsou opravdu fér ke koncovému uživateli."

    Pochybuju ze takova otazka nekoho v Ubi vubec napadla...
  • Ubisoft hry uz davno piratim a to presto,ze mam skoro 400her na steamu a prez 100 na gogu.
    Jejich hry jsou vzdy dost osizene,posledni co jsem od nich koupil byl Far Cry 3 a coop a multi je stale hrozne zabugovany a o problemech v singlu nemluve.
  • ringmancz
    někdo psal, že mu smazali i Crew, který dostal jako dárek za AC:U, nakonec mu ho vrátili, ale smazal se mu nahranej obsah (asi 80 % progressu) *1*
  • pouceni pro priste: ubisofti hry nekupujte, ale rovnou ukradnete
  • Špatný přístup. Mají potrestat služby, které prodávají bez licence, ne koncové zákazníky.
  • Crew od takovych prodejcu uz odebirali,pokud ti doted neodebrali,tak to mas kliku.
    Odebirali vse od Ubisoftu.
    Ty klice jsou levne,protoze jsou kradene nebo nakoupene z hodne levnych krabicovek.
  • Nestrašte. Na G2A nakupuji už exkluzivně skoro rok a za celou dobu maximální spokojenost se zákaznickou podporou.

    Kupříkladu kamarádovi jsem chtěl dárkem koupit Dead Island GOTY, ale po zjištění, že to jeho pracovní Lenovo neutáhne a já už měl klíč koupený (nepoužitý ale), mi G2A provedlo ihned 100% refundaci. Tak prosím nešiřte bludy, že když si koupíte klíč v tomto obchodě, tak domáhat se vrácení peněz je hrozně rizikové, protože společnost sídlí v Asii.

    Největší výsměch vidím spíš v tom, že často (viz. UPlay) digitální kopie z OFICIÁLNÍHO obchodu je dražší, než-li fyzická OFICIÁLNÍ kopie. Logika hadr, když racionálně by se každý vydavatel měl snažit za promo digitální distribuce, na které je bude zisk vyšší.
  • No nestraste, mam asi mesic koupenou gold edici se season passem The Crew taktez primo od G2A, takze doufam ze me neceka to same jako majitele FarCry4. Kazdopadne pokud ano tak budu hned kontaktovat G2A s vracenim penez. Taktez jsem netusil ze je neco v neporadku, ikdyz cena byla opravdu vyhodna.
  • jestli neni nakonec lepší si to stáhnout jako pirátskou kopií
  • Navic jeste key nemam,stale se predobjednavka zpracovava.
    Tyhle levne kice pochazi z krabicovek v zemich,kde se to da koupit za par stovek.
    Takze jsem zvedav jestli mi vubec dorazi key,kdyz krabicovky byly posunuty o mesic *16*
  • Tohle moc nepotesi,kdyz jsem si koupil key na Dying Light z Kinguina za 700 *9* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit