Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuk na piráty co ničej scénu! Do pekla s Blizzard, EA a další nenažraný zloděje!!!
  • jooo zlaty SKIDROW, ty vydávaj ty nejlepší hry a zadarmo... a pak že to nejde, ha! Este bych si dovolil pozdravy na nejvyšší pozice vydavatelský scény, zdar Razor 1911, Skullptura co nám šetří bandwidth, Reloaded, Deviance a další bezvadný, respektovaný a zavedený vydavetský firmy! Děkujeme
  • Black_Hand
    "RPS: But do you understand how damaging it’s been to your argument to never actually say these numbers?

    Perotti: Yes."
    asi nejlepsi odpoved ze vsech. jedno slovo, a rika vse, cemu se snazili vyhnout.

    btw stephanie je zenska i kdyz toto lze brat obema zpusoby "Šéf divize online her"
  • Dobrá zpráva. Odstraňte ten zparchantělý Ubisoft Launcher a možná si od Vás zase koupím nějakou hru *5*
  • Moje důvěra v Ubisoft klesla tak nízko, že přerostla v čistou averzi bez možnosti budoucího zlepšení.
    V podstatě mě už jen mrzí, že nestihli kvůli svému přístupu zkrachovat a nepřebral hry jako HOMAM někdo trochu normální, kdo si důvěru zaslouží.
  • MrSanta
    Příjemná zprávička, obzvláště nyní, když se mi čím dál tím víc líbí Far Cry 3.
  • prudislav
    ohledně jejich současných online only her jsem se zeptal na twitteru (http://i.imgur.com/NNOy8.jpg)
    • smejki
      noice!
  • Všechno freeware s možností dobrovolného finančního příspěvku = konec pirátství!!! +
    = konec velkých firem +
    = nárůst nezaměstnanosti -
    = doplňte... +/-
    • walltar
      Myslíš, že by vzrostla nezaměstnanost? Ti co dělají hry by je dělali pořád a těch pár kravaťáků si prási vždycky najde.
  • Ona to byla spíš protihráčská ochrana - je dost trapný stahovat crack na koupenou hru... No alespoň se můžu těšit na Bioshock Iinfinite...
  • Raci udelejte neco z tim vasym po*srany multiplierem ibosofte !
    • smejki
      začni mačkat * namísto / a bude to fungovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit