Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuk na piráty co ničej scénu! Do pekla s Blizzard, EA a další nenažraný zloděje!!!
  • jooo zlaty SKIDROW, ty vydávaj ty nejlepší hry a zadarmo... a pak že to nejde, ha! Este bych si dovolil pozdravy na nejvyšší pozice vydavatelský scény, zdar Razor 1911, Skullptura co nám šetří bandwidth, Reloaded, Deviance a další bezvadný, respektovaný a zavedený vydavetský firmy! Děkujeme
  • Black_Hand
    "RPS: But do you understand how damaging it’s been to your argument to never actually say these numbers?

    Perotti: Yes."
    asi nejlepsi odpoved ze vsech. jedno slovo, a rika vse, cemu se snazili vyhnout.

    btw stephanie je zenska i kdyz toto lze brat obema zpusoby "Šéf divize online her"
  • Black_Hand
    to bych klidne i veril. cerstve jsem dohral deus ex, a ani sarif si podle me nemyslel, ze nekdy lhal :P. ale nicmene jak vidis zakaznik koncept lzi zna :). a taky nerikam ze je to tak cernobily. mohu ale vzit zakony v uvahu, pokud se podivam na to jak si zakony predstavuji falesnou reklamu tak to je presne to co se stalo u from dust.

    lez: umyslne uvedeni v omyl sdelenim nepravdive informace.
  • Když jsem si přečetl ty tvé ještěro-lidi, úplně se mi vybavil Mrázek ústředna...mloci útočí. *1*
  • Dobrá zpráva. Odstraňte ten zparchantělý Ubisoft Launcher a možná si od Vás zase koupím nějakou hru *5*
  • sleepless
    Korporace neznaji koncept lzi, a to myslim zcela vazne. To si jen zakaznici namlouvaji (a nikdy se to nesplni, nikdy) ze jim nekdo bud lze, nebo s nima jedna narovinu. A vzdycky je to jenom dojem, vzdycky. Hlavne teda v pripadech, kdy maji pocit, ze se s nima jedna narovinu. Vsemocny PR :)
  • smejki
    začni mačkat * namísto / a bude to fungovat
  • smejki
    noice!
  • Moje důvěra v Ubisoft klesla tak nízko, že přerostla v čistou averzi bez možnosti budoucího zlepšení.
    V podstatě mě už jen mrzí, že nestihli kvůli svému přístupu zkrachovat a nepřebral hry jako HOMAM někdo trochu normální, kdo si důvěru zaslouží.
  • MrSanta
    Příjemná zprávička, obzvláště nyní, když se mi čím dál tím víc líbí Far Cry 3.
  • prudislav
    ohledně jejich současných online only her jsem se zeptal na twitteru (http://i.imgur.com/NNOy8.jpg)
  • walltar
    Myslíš, že by vzrostla nezaměstnanost? Ti co dělají hry by je dělali pořád a těch pár kravaťáků si prási vždycky najde.
  • Všechno freeware s možností dobrovolného finančního příspěvku = konec pirátství!!! +
    = konec velkých firem +
    = nárůst nezaměstnanosti -
    = doplňte... +/-
  • Ona to byla spíš protihráčská ochrana - je dost trapný stahovat crack na koupenou hru... No alespoň se můžu těšit na Bioshock Iinfinite...
  • Raci udelejte neco z tim vasym po*srany multiplierem ibosofte !
  • walltar
    Trošku mi to připomíná google cloud .. jede to pořád, solidně a dokumenty máš uložene v relativním bezpečí v FBI.
  • Blizzard ws. Ubisoft.
    Blizzardu ty servry pracují velice solidně a kdokoliv s kýmkoliv si může zahrát a navíc mám všechny postavy z Diabla III uložené na jejich servrech v relativním bezpečí. Zato u Ubisoftu je zcela normální výpadky servrů i několik měsíců po vydaní daný hry, což hru velice hodně znepříjemňuje a otravuje jenom poctivé hráče.
    S pozdravem!
  • kostejnesmrtelny
    To interview na RPS je opravdu zábavný, zejména ty korporátní PR žvásty, co z toho kteréna padaj *1*. Naslouchali jsme feedbacku, hry se zásadně nekupujou, hry si můžete užít. *1* *12*

    Oslovil mě tam jeden ten komentář pod článkem, kterej to krásně shrnuje:

    If Ubisoft could show data supporting DRM why wouldn’t they show it? Even the most cretinous of corporates must understand, at least in principle, that branding is about ‘hearts and minds’. And that winning those would be much easier if you could show that the bitter pill you were feeding them actually had a beneficial effect.

    In fact now I think about it Ubi’s whole approach to piracy over the last few years has mirrored the anglo-US ‘war on terror’ pretty nicely. First the ‘shock and awe’ of draconian DRM; then years of head in the sand denial, and quoting ‘confidentiality’ (cf ‘national security’) any time anyone asks difficult questions; followed by an unacknowledged recognition that they’ve fucked up big time and that you can’t kill piracy any more than you can kill terror. What you can do is win the trust and favour of those who might become pirates/terrorists, rather than follow policies that actually create them.

    Of course the US/UK military were entirely incapable of this role, and so have instead resorted to murdering people with drones. Lets hope Ubi doesn’t follow that step. “SIX ACTIVATIONS! MISSILE LAUNCHED”.
  • Black_Hand
    a taky brutalne nedotazenou.... nicmene ubisoft proste lhal. tecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit