Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.internetovy
    Za ten trapas, co předvedli s ochranou From Dust (Na začátku Ubisoft sliboval, že ta hra nebude vyžadovat připojení k internetu, počet aktivací a další DRM bláboly, hra vyšla a coby? Samozřejmě, všechny tyhle věci tam má!!) Steam sice nabízel dostat hru za peníze zpátky, ale i tak, pro tak konceptem zajímavou hru... Palec dolů.
  • Amylee.Anderson
    Udělali dobře, i když jsem s jejich ochranou neměla vůbec problem, tak tu pořád bylo to "musim být online, abych si zahrála sp".
  • Veskoslav
    Jo? Stejně jako jsi vydělával na aukcích v Diablu a další podobné nesmysly, co tu neustále píšeš? A Anno zrovna třeba nefungovalo minimálně 2 dny. Nešlo se přihlásit. Jsou o tom desítky vláken na fórech a o tom, jak Ubisoft dělá mrtvého brouka.
  • Veskoslav
    Nevím co je či bylo větší zlo. Neexistující podpora nebo katastrofální MRD ochrana.
  • Bratře, né tak nahlas nebo tě zaslechnou ještěro-lidé, kteří se pod zástěrkou serveru games snaží zahájit invazi z podzemních hlubin a vyhnat lidstvo ze svitu slunce.
  • Právě si nahodil námět na Assassins Creed 4 a více *15*
  • To je Majstrštyk! *15*
  • Konečně se vzpamatovali! Vyrábí jedny z nejlepších titulů, co jsem hrál a přitom si to ošklivě kurv*li svými DRM. Jestli si snad někdo myslí, že pirátům usnadnili práci a že se bude pirátit více, tak se mýlí, poněvadž co vím, tak zrovna DRM Ubisoftu bylo vždy prolomeny velmi rychle. Naopak by mohl získat spoustu nových kupců, když zjistí, že už nebudou otravováni.

    Ale, že to těm francouzům trvalo! Teď už by se stačilo vrhnout na jejich podporu, to taky není nic moc, a bude hotovo. *4*
  • Jo, crackout AC2 bylo trošku složitější, ale dalo se to... a navíc odpadl ten trapas s uloženými pozicemi, jako to mám teď s origo *15*
  • Shaker
    oooooohm
  • Shaker
    Neboj, vsak oni prijdou s nejakou dalsi sra*kou, aby svoje zakazniky nastvali... skoro bych rek, ze kazda vetsi fima ma na tohle zvlastni oddeleni.
  • Robotron3
    Za pravdu se lidi vždycky nejvíc zlobí. :)
  • Podivnou úchylku sice nemám, ale měl ji zřejmě můj počítač, který chtěl přeinstalovat Windows 10x do měsíce, a já požmo musel instalovat i ty hry *1*... To by mi asi u Ubi neprošlo *3*
  • nevim proč rikas ze jsem lhar, treba posledni hra od ubisoftu co jsem hral byla anno 2070 a naprosto žadny problem
  • Veskoslav
    Singapur je relativně v pohodě. Spíše Bangkok a spol. jsou horší:)
  • walltar
    Si asi nikdy nebyl v singapuru chlapče. Tam by ti na HDD nezbyl ani bit. YARRR
  • Keyz
    Co na to říc? *3*
    http://www.youtube.com/watch?v=TKqfeFHsYx8

    Yaz (Richard Campbell) - Cracktro Tune1
  • walltar
    Anno sem taky crackoval a ten release co jsem měl nebyl nijak složitý.
  • walltar
    Navíc sou tak kryptofašistický *1*
  • Veskoslav
    Náhodou MRD cracnutí bylo těžší než klasické:) Ačkoliv mám Anno koupené, tak cracnout ho pomocí reloaded cracku je trošičku složitější než nakopírovat ze složky Crack do složky se hrou:)To zabere asi 5 minut těm, co nemají zkušenost, minutu zkušenějším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit