Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Své si splnila, něco dokázala a nyní už nastal čas jít dál... se ani nedivím Ubisoft pokud se takhle co se chovají k hráčům i ke svým zaměstnancům taky by si zasloužily rozpustit. Néé, néé vždyt se to stalo jen jednou s Wouchdougs- No, no ale nikdo jim nevyhrožoval nikdo je... neosočil.

    Nuže, je všechno jak má být. Za jeden přešlap být souzeni hned nemohou ne? Díme jim šanci. V případě AC ani nemusíme je to to tiž tutové. *3*
  • Rejsek
    I kdyby uklizela haj*ly, stala by za hrich:-)
  • KIMCID
    dělá pro pastu perličku? *1*
  • nevypadá jako vývojářka *10*
    • #gamergate
    • SalemCZ
      to byla teda vývojářka, nebo producentka?
    • Firingo
      Ok popiš jak má vypadat správná vývojářka? :)
      • Jako Kelisova ze Slunce seno
        • Tilwaen
          To by se moc vývojářek do jednoho studia nevlezlo.
  • Paul_cz
    Je to frajerka. Sestavit a řídit mnohasetčlenný studio není zrovna legrace. A ještě k tomu souběžně vyprodukovat nejlepší hru série (spolu s Chaos Theory) Splinter Cell Blacklist, no klobouk dolů. Jsem fakt zvědav kam zamíří dál.
    • já bych jí taky poslouchal a makal bych fakt tvrdě abych vyčníval a všimla si mě.. to je příroda, tu neochčiješ :)
      • Já bych jen ztvrdnul a vyčníval.
  • Mato1987
    Pekná baba, škoda, že nevie robiť dobré hry. Ale ja si myslím, že je šikovná a že by sa uživila kľudne aj iným spôsobom.
    • Fena to je dobrá, to máš recht, ale hry dělat uměj
      • Mato1987
        Je to fakt pekná baba, ale hry robiť nevie.
    • Firingo
      Série Assassins Creed je nejvýdělečnější série Ubisoftu, Watch Dogs je i přes své problémy a kritiku nejvýdělečnějším titulem firmy a na Splinter Cell: Blacklist jsem též moc kritiky neslyšel. Takže bych řekl že nejen umí tvořit dobré hry ale co je pro Ubisoft hlavní tvořila výdělečné hry. A nakonec bych dodal že si takhle jistě přišla na daleko lepší peníze než pracovat v tom biznisu který máš asi na mysli
      • Mato1987
        Neznamená, že keď je nejaká herná séria aj najpredávanejšia, źe je aj kvalita rovnako dobrá práve naopak, pre príklad uvediem activision alebo bungie, iste príkladov by sa našlo určite viacej ale len tieto dve ma teraz napadli. Watch Dogs je najhoršia hra akú som mal tú česť hrať tohto roku, je na tom asi rovnako ako "Destiny the loot cave simulator" a splinter cell blacklist je snáď ešte horšie ako samotný watch dogs a destiny the loot cave simulator dokopy.
        Takže to len potvrdzuje môj prvotný názor, že hry robiť nevie.
        A na záver by som sa ťa rád spýtal aký iný biznis si myslíš, že som mal na mysli?
        • Firingo
          Já si myslím že vytvořila dobré hry. Tvůj názor je jiný tak nemá cenu se dohadovat. Každého baví něco jiného *3*
          Na tom jaký biznis nezáleží, ani modelka ani hvězda filmu pro dospělé či jiné věci co jsi mohl mýt na mysli by jí nevydělali tolik jako řídit pobočku jedné z největších herních firem.
          • Mato1987
            Ja si to vôbec nemyslím, ale máš pravdu, tak potom nechápem prečo si teda na mňa vôbec reagoval. *3*
            Táto reakcia ma len presvedčila, že telepatické schopnosti taktiež nemáš, pretože si neuhádol ani to aký iný biznis som mal na mysli, nevadí, stáva sa to aj v lepších rodinách.
            • Firingo
              Reagoval jsem jen proto že jsem chtěl upozornit na to že hry které vytvořila byly velmi úspěšné. Nemohl jsem tušit že z toho bude taková zbytečná diskuze o ničem. A upřímně by mě zajímalo co jsi teda měl na mysli....
      • Keyz
        Hlavně ty výdělečné. Počet prodaných kusů se nerovná kvalita.... Většinou u dalších produktů a služeb vidíš, že to nejlepší se prodává méně a stojí více. Auta, elektronika, jídlo a další.. A hodnocení? To je celkem fuk. Běžné produkty taky mají řadu nálepek atd..

        Jinak škoda, že ta firma jeden hlavně ty svoje dojné krávy. S tím co asi mají navíc, by mohli udělat něco pořádného a zajímavého aby to nemuselo 100x vydělat.
        • Mato1987
          Máš pravdu Keyz. Kiež by sa vysrali na dojenie ich dojných kravičiek a keby radšej začali znova robiť kvalitné hry. Veď ubisoft to vedeli kedysi. Napr. hry podla Toma Clancyho ako R6: Rogue Spear, raven shield, prvý ghost recon, pré tri splinter cell hry, Brothers in arms prvý a druhý diel, Far cry 1 a 2 a zčasti aj 3. Proste oni vedeli kedysi robiť dobré hry, no časom sa ich to čaro akosi vytratilo...
        • Ale vždyť udělali taky Child of Light, Valiant Hearts...
          • Je to pravda. Už jenom proto je smutné, že Ubisoft se zaměřuje hlavně na ty svoje dojné krávy, protože očividně tam má hodně talentovaných lidí.
        • Firingo
          To máš pravdu a musím souhlasit že výdělečná nemusí znamenat dobrá. To však záleží na úhlu pohledu každého jedince. AC mě bavil. Watch Dogs zase ne. Ale myslím že ani jedno nebyla špatná hra.
          A sice mají dojné krávy ale občas nasadí novou dojnou krávu viz. Watch Dogs *1*
          • Mato1987
            Mňa zase nebavilo ani jedno, hral som takmer všetky AC hry, ktoré vyšli pre PC, nedohral som ani jednu a to isté sa mi stalo aj s watch dogs. To znamená, že aspoň pre mňa a podla mňa sú to hry silne podpriemerné a ničím nie sú výnimočné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit