Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Zamyslime sa...

    Stači isť na Allkeyshop a najdeme tam mraky, mraky klučov za dobru cenu a na všetky hry,

    chceš nejaku hru, určite tam je... a odkial všetky tie kluče su ??!

    No su kradnute, alebo su kupene za ukradnute kreditky ??

    Veď tomu ani srnky neveria...😂

    Distributor tieto kluče predava vo velkom pod cenu, lebo su to rychle prachy, no ale tym si sam vytvara konkurenciu ...a čo s tym že...no tak tu konkurenciu očierni !!

    Nekupujte prekupovane kluče, lebo su kradnute, alebo nakupene za kradnute kreditky...občas sa možno stane...potom sa to využije a nafukne ako bublina, alebo sa to nestane a distributor si bublinu vytvori sam...

    • ALHAZRED

      Biznis s klučmi je ten najlepši biznis na svete...

      Vygenerujem milion klučov, žiadne naklady, a ked každy predam po 3€ mam 3miliony euro,

      par drobnych dam steamu, alebo epicu aby tie hry umožnili luďom stiahnuť,

      nejake prachy vyvojarom, za dobru robotu be ne fi ty...

      a tradaaa kupem si zadok na malorke...😍

      Alebo inak: kupim milion klučov po 3€ a predam ich po 6€ a zase mam 3 mega...

      minimalne naklady...ved ten tovar prakticky neexistuje, da sa kopirovať donekonečna...skoro😛

      • Jack1947

        Stačil by nějaký limit a bylo by po problému ne ?

  • Marines
    Autorka má pravdu, tohle je přesně ta věc, kdy všichni o tom ví a když se to vývojáři snaží změnit děsně se všichni diví....
  • Wolfcastle

    Přeloženo z reklamštiny: te´d si pěkně pohlídáme neadekvátně vysoké marže spřátelených prodejců ať jim nikdo "neškodí" už se nestane, že by někdo prodal za tržní cenu pod NELEGÁLNĚ diktovaným "doporučením"... aneb ať žije monopol a určená prodejní cena výrobcem nikoliv trhem....

  • Co vim, tak Ubisoft aktivuje hry timto zpusobem uz delsi dobu. Blizzard to dela tusim take (Overwatch bonusy z Humble Monthly jsem myslim takto aktivoval). Jedina problematicka vec je, ze je pak tezsi tu hru nekomu darovat. Na humblebundle to treba problem neni, tam proste odeslete link na humble komu chcete hru darovat a ten si ji pak takto aktivuje ale na jinych obchodech to takto udelat nelze.

  • Carnage666

    Tak např. EA je schopný některý klíče blokovat a dokonce mazat přímo z účtu v Originu. Člen rodiny chtěl Sims 3 - klíče nakoupený pro hru a DLC... 2x se stalo že bylo DLC kompletně smazáno z účtu, hledal jsem an netu a stalo se to hodně lidem a v případě že klíče nejsou přímo z Originu nebo retail bohužel EA odpoví ať si to řešíte s prodejcem co vám klíč poskytnul a tím to pro vás hasne, zajímavý že base hra smazaná nebyla ale jen ty DLC kde třeba stálo 70 kč...

  • CRYPT

    Mno je mi to vcelku sum a fuk. Ubisoft stejne nedela vubec nic, co by v mem pripade rozhodovalo o koupi, takze at si bojuji proti cemu chcou. Navic kdyz uz teda nejsem tak linej a chci si nahodou neco zahrat, tak si stahnu warez. Je mi fuk co si mysli o mne kdo chce. Pokud ta hra stoji za to, podporim koupi ve sleve a jen pokud to je na steamu, kde mam kolekci her. Vyjimecne i GOG, ale to opravdu jen vyjimecne. Sranda je, ze kdyz uz se dokopu si stahnout warez, tak mi ta hra vydrzi na par hodin a pak mne omrzi a za toto ja fakt platit nehodlam. Navic v situaci jaka ja memontalne dneska, kdy se nam s*re nejakej epic buhvi co a ubisoft launcher a origin apod, ja je prdim s tim, abych mel nainstalovano 3 tuny balastu kvuli hre.... 

  • ALHAZRED

    Potom, že prečo sa pirati.

    Nie že by riešili problem tam kde je, tzn zabraniť kradeži klučov a kreditnych kariet...nie, oni nam tie kluče nedovolia kupiť...zda sa že niekto je tu nenažrany...OK

    • flash789

      Tak rezolutni reseni vzdycky zabiraji nejlip. navic na PC je potreba pevna ruka, je tam bordel jak v damsky kabelce:)

      • Jack1947

        Další blábol od FLASHE ;)

  • Sedy trh s klucami rastol aj kvoli tomu, ze zlavy na Steame su neni ani zdaleka to co kedysi. Na druhej stranke ani tie kluce nestoja to co kedysi. Nakupia ich v zlave a potom predavaju za vacsie sumy. Za nehoraznost povazujem, ak niekto dostane zadarmo ukradnute kluce a je ich schopny predavat o 10% menej nez stoji aktualne hra v obchode.

    Radsej zaplatim 50-60€ za hru na steame, nez 45€ za kluc o ktorom netusim ako dlho mi ostane.


  • patr

    Trapaci.  Takto som kupil dobre hry za par eur. Pubg za 12, gta V za 8, cod bo4 za 12.70.  Ceny v obchodoch 30, 35eur.

    Inak aj na playstation som tak kupil hru, tam niesu ziadne kluce ale dostal som ucet na ktory som sa prihlasil a previazal ho so svojim hlavnym uctom.  

  • KrejciPetr

    CHápete, že všechny ty akce stále budou dál? :D Část ohledně akcí jen řeší, že obchody na koncáky dost často podvádějí a nechávají si doplácet věci, kde na to nemají právo. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit