Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau, já bych určitě chtěl, jestli ještě máš :) kdyžtak nick Kuffenbach23
  • MalyZeli
    Nazdar nazdar, dostal sem se do bety, a k tomu 3 kody pro pratele, a mam 2 volny, kdyby nekdo mel zajem.
  • Ristoro
    Cyberdriver nemá chybu :D. Devon von Devon :D.
  • Ristoro
    Příběh jako takový je slabší, nenapsal jsem blbý. Marcus s Wrenchem se mi líbí jako postavy, Dušan a Sitara už tak moc ne. Tohle jsou slabiny té hry. Neříkám, že příběh není u her důležitý, ale já osobně se bez toho obejdu a je spousta her, které mají slabší příběh, ale vynikají gameplayem a o tom přece hry hlavně jsou. Jestli hraješ hry jen kvůli příběhu, možná bys měl přejít na filmy.
  • Rekni na rovinu, ze se toho bojis, protoze by to mohlo ranit tve city
  • hra se netvari vazne. Postavy jsou nahodou bozi. Na steamu to ma pres 80 procent od uzivatelu. Hra paroduje co muze a docela chytre se odkazuje na ruzne kultovky v osmdesatych letech. Sranda je, ze ji hani jen lide, kteri ji berou vazne.

    Co rict? Nedostatek smyslu pro humor? Zacinajici hysterie? Jedinec hajici si kazdou cenu sve myslenkove stereotypy? Vsichni jsou blazni, jen ty jsi letadlo?
  • lidi fakt si tu seriete do tlami mohli ste sa hlasit do alfi do beti skušat ale to je moc prace na vas takže rači budete len dristat
  • Morraw
    Nejdůležitejší je, jestli tě hra baví nebo ne. Ono film může být skvělý, ale ty zrovna tu herečku nesnášíš ;)
  • Já to chápu, film je úplně pitomý, ale ta herečka tam běhá úplně nahá...
  • Morraw
    A proč ne ? Já jen, že tady je kampaň a open world obsah od sebe oddělen. Takže ho nemusí bavit příběh, ale vyblbne se ve měste plného aktivit.
  • Příběh je blbej, postavy otravné, ale jinak je to super. Jasně *4*
  • TheGGG
    mě to přišlo jak pěkná sr*ka, ty hoperský swag deme*ty bych prostě nepřekousl...
  • TheGGG
    pls koupil mě je taťka a ego si tady nehním, kámoš má podobnou sestavu.... tzn. není to nic na co by jeden musel vydělávat 100 000,-
  • Ristoro
    Watch Dogs 2 je překvapivě velice povedená hra, že je příběh slabší a polovina postav je otravná je jedna věc, ale co se gameplaye týče je ta hra výborná. Takhle měla vypadat 1čka. To si lidi neumí udělat vlastní názor? Že někdo, kdo udělal kdysi dobrou hru fluše špínu na všechny AAA hry které vyjdou, jim příjde v pohodě? Já se tak těším na ten Kingdom Come, jsem zvědavý, jestli to bude tak super, jak si pan Vávra myslí :). Minimálně ten framerate byl nádherný, takových solidních 25fps bych tipl, z videí co jsem viděl. A co se combat systému týče, takový "arkádový" For Honor, ho má daleko zajímavější a zábavnější a mnohem hezčí na pohled.
  • gtx1070 a i7 6700k

    Nehoň si tady ego...
  • Slibujes?
  • to bys neveril, jak je teprve starej unreal engine, nebo unity. :-P
  • jakože skoro čtyřicátník jsem nad WD2 ohrnoval frňák, teď mohu říct, že to je konečně pořádná sandbox hra se super humorem, který paroduje mladší generaci, aniž by ji urážel.
  • S tim souhlas. Proto na tebe uz nereaguji ;-) (krome tohoto prispevku)
  • Krescz
    počkám si na recenze, ale pochybuji, že v době kdy to bude stát těch 700 to bude žít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit