Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vavra prohlasil na fb, ze Watch dogs 2 je "lame". Podobne to bude i s touto hrou. Snad az vyjde Kingdom Come to bude lepsi.
  • Myslim, ze o d3bilovi na gamesech uz maji vsichni dlouhou dobu jasno...
  • Jack1947
    Ty ses d3bil , tobě podobní - Nedá se to ukrást prej hovadina Já už Ubi hry hraju spíše z nudy. ( Navíc Denuvo pozvolna se obrací v popel).
  • Jasne, Jacku, neda se to ukrast...hovadina...
  • Ristoro
    Já ti nevím, hrál jsem ještě alphu a ta mě hodně bavila. Grafika nic převratného, ale zároveň nebyla špatná, nicméně framerate byl stabilní. Gameplay mě hodně bavil, unikátní a zábavný combat systém. Hodně haprovalo připojení, když jsem chtěl hrát s kámošem a taky bych za to u launche nedal 1600 ani náhodou, ale ve slevě za těch 500 - 700 to podle mě bude super kup.
  • Jack1947
    Je to hovadina, která ani nepojede bez netu RIP

    Beztak se to bude sekat grafika nebude odpovídat *11*
  • konvicce?
  • NIOH rules
  • TheGGG
    já si otočit vše doprava mohu dovolit, pokud je hra dobře udělaná... že se najdou vývojáři, kteří mají drzost vypustit hru co se seká i na gtx1070/1080 není můj problém.
    WD2 nehraji, kvůli trapnému stylu a postavám, ale mnoho ubi her stálo za hov*o v době vydání a problém měli i lidi s top počítači. Jak říkám, hraji division na ultra a běží to na 60 + bez problému, ale v době vydání to byl problém.
  • Morraw
    No snad nejsi takový ten typický uživatel, který otočí veškeré nastavení doprava, zjístí, že mu to nejede 60+ FPS a jde hned křepčit na forum, jak je hra špatně optimalizovaná.

    Na některé pokročilé funkce prostě potřebuješ top end. Hry ani často optimalizované moc dobře nejsou a tam to musí řešit ovladače od výrobce. Což se děje více než často.

    Ubisoft neobhajuju. DOst her se jim nepovedlo, ale zrovna WD 2 byly dobře optimalizované už ze startu.
  • TheGGG
    no nic překvapivého, však to není OW, ale vždy jen nějaká malá arénka kde bude běhat pár vojáků... ale dělá to ubi, tak jen aby se mě to pak nesekalo i na mé gtx1070 a i7 6700k...
    BTW: zrovna hraju division a běží to krásně na ultra detaily, ale je pravda že jsem to koupil teprvý nedávno, kdo ví, jak strašné to bylo po startu, teď už to asi opatchovali...
  • Videa běží na top HW a jsou ještě před ořezáním grafiky. Jako u Division.
  • Doporucene pozadavky je ps4 a x1, cili ekvivalent bude nekolik generaci stary hw na pc. To da rozum
  • Krescz : tak ne asi , ubi a ty jejich pindy *1*
  • no ted jsem se dival jake dali doporucene pozadavky u The Division ... krome CPU kde maji teda silnejsi i7, tak stejna grafika 970 a stejne ramky jako For Honor, takze opravdu DOPORUCENE muze byt nekde u GTX1080 a pak i ta graficka stranka tomu muze odpovidat.
  • Krescz
    notak lidi nebuďte naivní, dělá to Ubisoft a to znamená, že to jak nám to prezentují to vypadat nebude, naopak to bude nedodělané *7* už se těším na to srovnávací video E3 vs realita *1*
  • no ta grafika na videich byla vzdy docela dobra a ty pozadavky na HW jsou dost nizke...to se mi nejak nezda
  • doporučené požadavky nejsou nic vzrušujícího... jde vidět, že to běží na starším enginu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit