Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jóóóó, je to úžasnééééé *1* *1* *1*
  • Me to strasne pripomina trojku, coz neni naskodu pac ta me bavila a konec byl supr, jen nevim jestli me bude trojka bavit podruhy. A ten hlavni zaporak, bozeeeee, kdo to vymyslel *8*
  • FPS roku (i když bude to mít těsný s Wolfem) ... *5*
    • Malleth
      Srovnávat další kalkul od Ubisoftu s Wolfem od bývalých Starbreeze? Měl by ses jít opláchnout
    • Jack1947
      Slon to jistí. *5*
    • Mato1987
      Ako vieš? už si to hral a prešiel to? *5*
      Pre mňa osobne je tak ako aj pre teba tohtoročný nový wolfík určite top kandidátom na fps hru roku, no čo sa týka far cry 4, tak mám pri tejto hre pomerne veľké očakávania a pevne dúfam a verím, že tie očakávania nový far cry aj naplní a nezostane len pri sľuboch.
      • tak ono porovnávať Wolfa a FC4 veľmi nejde. Áno, obe sú to FPS, ale tematicky sú to iné hry a jedno je otvorenejší koridor a druhý open-world.
        • Mato1987
          Tak čo si budeme klamať, nový wolfík je v podstate klasická lineárna koridorová strielačka mierne štarjchnutá nejakými jednoduchými rpg elementami a far cry 4 je s najväčšou pravdepodobnosťou takisto lineárna strielačka ale hra poskytuje aspoň nejakú relatívnu voľnosť v hernom svete, ktorý aspoň teda evokuje akúsi ilúziu otvoreného sveta. Wolfesntein the new order je ale sakramentsky kvalitná porcia zábavy, dokonca si odvážim povedať, že to aj snáď najlepšia fps strielačka od kedy vyšiel na pc nový shadow warrior.
        • Jack1947
          Nehraj si na slováka, jedno si přiznej z tebe nikdy nebude tak dobrej troll jak si myslíš... nechci se vytahovat a je mi to volné ale sám bych mohl být (kdybych chtěl) mnohem lepším trollem, jenže co z toho že.
          • Mato1987
            Ty nikdy nesklameš džek, vždy mi vyčaríš svojimi komentármi úsmev na tvári, vďaka. *3*
            • La_Furia_Roja
              nehraj si na slováka mě uzemnilo *1*
            • Jack1947
              Nz. *4* (btw je to pravda).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit