Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • La_Furia_Roja
    Nemám rád noční můry...
  • species
    GGG ma proste rad kdyz se ty hry hrajou za nej, nejlepe aby ani nepoznal jestli ma v konzoli film nebo hru. Ale proti gustu zadny disputat.

    Ja mam proste rad hry, pozor ted to prijde, ktery muzu hrat ja sam a nejak svym skillem ovlivnit. Treba, ano dekuji za referenci, moba hry.
  • species
    No a ty jsi zase primitiv co se neumi ani vyjadrit natoz vymyslet nejakou narazku za kterou by se nemuseli stydet ani kamionaci v hospode nekde v Dolnich Prdelicich. Tak sme si to vyrikali a muzem zase kazdy jit po svych ne?
  • Takze dalsi blbina pro dvanactilete usmrkance, skoda.
  • tak podle se neumím zaregistrovat... ty si mi ale vtipná kopa hnoje
  • Jack1947
    MOBA hry si ani nikdy nezkusil a tak je tvůj hate stejně prázdný jako věčné války s pccčkáři.
  • TheGGG
    no jo, radši nějakou tu cutscene hru s auto aimem, než další indie survival zombie slátaninu, popřípadě MOBA p2w omalovánku pro umaštěné pc nerdy. *3*
  • Jack1947
    Takže jo mysleli jsme oba stejnou věc, muselo to být tak sprostě? nešlo to slušněji. Chápu ubisoft ale nechápu co má FC4 společného s dwn grafiky nebo mi něco uniklo?... vím že mi neodpovíš adekvátně ale zajímá mě to.

    Já to vidím jako takový ten prd do prázdna, Wd bylo fopá ale ostaních her se to netýká. Zatím ne.
  • ale ty bys to stejne nenansel, na to ses moc velkej srrac.
    https://www.youtube.com/watch?v=L_A6Z3gkXlk
  • Jack1947
    Sry já myslel že myslíš něco jiného což si zřejmně myslel... to co já jsem nemyslel. Ok? *3*
  • kdyz nevis co to je, tak si zaggogli, ty kiddo.
  • Jack1947
    Ehm WD? to si se seknul o diskuzi pár let napřed. Děěfka si asi sám. *4*
  • Jack1947
    Nezávid, třeba jednou to taky poznáš... co to znamená spřízněná duše. *4*
  • Also je docela smutny ze kdyz si na novinkach dva lidi projevi navzajem respekt a nenadavaji si do PC ovci a konzole peasantu tak je to gay :D

    To asi o games a lidech zde neco vypovida ;)
  • je rok 2014, kdo jeste pouziva "gay" jako osobni urazku? Oo Asi snad jen gayove
  • zase ubisit ? WD2 a downgrade grafiky. SHORTE DEVvKY. *10* *16* navzdy
  • tak jste si pokourili a co ? *11*
  • Krescz
    https://www.youtube.com/watch?v=yOQqBMz70iM
  • Jack1947
    Jo, tak zas zejtra. *3*
  • species
    Pry jsme jeden clovek! Ten typek nahore vypada ze "vi vse", takze je jasny ze jsme oba v pohode.
    *15*

    Hele zase zitra, mam padla, tak se zatim mej *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit