Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dřív dělali dobrý hry, teď dělaj už jenom samý sračky, všechno to de do řiti
  • Tak už je tam logo je to nové Far Cry
  • Je to hra na tablety, viz.

    Ubisoft is already working on some prehistoric FarCry for iOS and Android comming out later this year showing whats possible on something like the new iPad pro
    • Meznia
      není

      http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B0166QDJDQ/10-5009-20/
  • Nejlepsi vec na FC3+4 je "gunplay" a ten asi nebudou schopni zkopirovat do praveke hry.
    Single player fps s lepe zpracovanou strelbou momentalne neexistuje.
    Hatujte ubisoft jak chcete, ale tohle maji vychytane a je to tisickrat zabavnejsi nez vsechny ty futuristicke laserovoplazmovoiontove kanony v dnesnich fps.
  • Nikoho tady nechci kritizovat, vaše názory jsou stejně validní, jako je ten můj, od toho to tady taky je ...

    Jenom asi nechápu, proč kritizujete něco, co ještě ani nevyšlo. Chápu, že se někomu nelíbí recyklace něčeho, co už tu bylo, ale podle mého názoru by se nemělo opravovat něco, co funguje. To přeci neni cílem, já jsem naopak rád, když vyjde hra, která je obdobná té předchozí, ale změní se příběh, vylepší grafika, dá se dělat víc věcí atd .. Někdy je lepší nesahat na to, co funguje, protože by jste to nakonec mohli ještě víc pos*at. Chvála bohu, že to Ubisoft dodržuje.

    Já osobně mám rád velkou mapu, kde se dá dělat spousta věcí, a stejně jako v GTA 5, tak i ve FC4 se dalo dělat spousta věcí po hlavní příběhové lince a díky náhodným setkáním mapa vypadala organicky.

    FC4 má úžasnou grafiku, fajn hratelnost, průměrnej příběh, spousta vedlejších questů, miniher, zajímavá místa k prozkoumání, hlavní hrdina se dá, i když by mohl víc mluvit a co se týče bugů tak ruku na srdce, nic nepřekoná Bugthesdu a její loadfest. Proč plivete na něco, co má úspěch? Chápu, že vás třeba tahle hra nebaví, jen nechápu po FC3, jak má ještě někdo sílu na to plivat na FC4 a následně na další titul, který je stejný jako ty předchozí a ještě ani nevyšel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit