Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aď mi radši vrátěj prachy za AC:U. Je to venku už tak dlouho a furt to nejede jak má.
    Při patchi 3 jsem měl 30 FPS a po patchi 4 10 FPS ..... Hovada, od nich už v životě víc nic nekoupím.
  • neviem ci bude moja prosba vyslysena,ale prosim nech to ma poriadny pribeh a nie questy typu - zabi X panacikov do 60sekund.Chcelo by to survive styl,nieco ako ukazal Tombrider
  • To že někdo hraje far cry znamená že jde s davem? :D no jo když myslíš... pak chudáci sportovci, co dělaj nějakej sport, aby na ně ještě nezačla padat depka, že když náhodou hrajou hokej, že ho hraje ještě někdo jinej... to aby pak každej dělal něco unikátního. Jinými slovy muj názor ,který se nebojím prezentovat já je, že jsi padlej na tu svojí kostěnou hlavu.
  • Tak asi ten Vietnam by byl nejlepší i když ten mad max by taky mohl být dobrý. Nějaká hra s mad maxem už má ale vyjít???
  • Chim
    Plně respektuji že tu existuje stádo v řádech milionů které nadšeně hýká nad přeskinovanou čtverkou a bude rovněž hýkat nad předskinovanou pětkou. Já jsem naštěstí nikdy nešel s davem jen proto, že to byl dav, mám na spoustu věcí vlastní názor a nebojím se ho prezentovat.
  • Ristoro
    Takový poctivý western, něco jako Call of Juarez, akorát ve stylu Far Cry otevřeného světa, bych si určitě dal.
  • Mad Max postapo Far Cry, wau... husí kůže :)
  • jedine upiri ,zoooombi nebo jaka koliv apokalipsa a podobnej sh*t.. tohohle je tu jako safranu(LOL)..
    ale z5. po Vc by byl navrat do vietnamu dobrej ,zvlast kdyby to bylo otevrenejsi
  • dobře zpracované hry s dinosaury tu jsou? které třeba?
  • Bez Uplay
  • Sr_Lobo
    Upiri strilecku stylu Od soumraku do usvitu bych prosil.
  • 1. světová válka nebo z dob germánů proti římanům *15*
  • Cokoli hlavně ne Blízký a Střední východ, zombí a dinosaury. Tohle už tu je a až příliš často.

    Bohužel musí vycházet z konceptu Far Cry, který mě až tak nebavil. Proto nepůjdou do ničeho převratného. Nemá smysl dělat z Far Cry další GTA, exkurzi do historie, či lov dinosaurů. Ani ti upíři mi k tomu absolutně nesedí. Pokud neví, co dalšího, možná by měli jen vzít stávající koncept série a aspoň trochu ho vylepšit a zasadit do nějakého zajímavého a pro Far Cry vhodného prostředí (takže ani scifi koncept mi nesedí).
  • Mě by se líbilo, kdyby udělali novou hru a odpustili si v ní název Far Cry ...
  • Krescz
    bral bych vietnam nebo konflikt mezi cinou a japonskem...nebo uplne jinou hru *15*
  • No, jelikož se trojky i čtyřky prodalo po pár milionech, tak očividně se jim Far Cry líbí...
  • dustojne ukonceni melo nastat asi v polovine prvniho dilu *15* , protoze i ten ke konci stal zaprd, a zvisne dili nemaji moc spolecneho s prvnim a jsou to dost odlisne hry

    ( ne, ze by mi nejak extra vadilo co udelali se serii)
  • Chim
    Ubisoft se ptá, jaké další Far Cry by se hráčům líbilo...

    Odpověď: Žádné.
  • B.o.b
    Blood Dragon byl fajn protože si na nic nehrál. Jinak, aby mě oslovil další Far Cry, tak musí být diametrálně odlišný. Protože ten jejich mustr Assassins Creed na všechno mě už irituje.
  • Upíři? Jo něco ve stylu Kulhánka nebo Kotlety by nebylo vůbec špatný. Případně mimo upíří žánr sci-fi splatter ve stylu Kopřivy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit