Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím no podle mě už z té značky vyždímali co se dalo. Mě nic nenapadá ale zazněl tu párkrát Afghánistán nebo Sýrie, což by mohlo být hodně zajímavé. FC mi vždycky přišlo, že se snaží vyobrazit utrpení určité země. Afrika byla skvělá a Himaláje taky a blízký východ by tam seděl jako zadek na hrnci.
  • Náměty jsou to hezký, problém ale je, že UBI si u téhle značky sotva dovolí odklon od konceptu, kterej je zavedenej a přístupnej široké vrstvě hráčstva. Nějaký "boj o přežití", kdy by bylo čehokoliv (paliva, střeliva...) nedostatek se dá čekat jen sotva. Prostě nic, co by hráčům mohlo způsobit nepohodlí nebo frustraci.
  • XorxoxTalarius
    Bral bych nejaky boj o preziti ve slumech, ktere by tvorili nejnizi patra nejake megapole, misto ktere ovladaji jenom gangy, kde jsou bezne mutace a nabojnice ma vetsi cenu nez lidsky zivot ...
    Takova Far Cry Necromunda *14*
    To by bylo maso ... udelat to pro dospele
  • Keyz
    Důstojné ukončení série by bylo pěkné.
  • Me prijde spis, ze se tato znacka vypracovala do prosteho,... reknete si co chcete my jen pres to co uz mame placneme jine textury a radi vam to prodame za plnou cenu. Neco me rika, ze to co nabizi neni uricitym zpusobem nic jineho nez mody do hry (pokud se nemylim).
  • tomocz
    Dinosauři!
  • kennyB
    Bral bych něco jako z filmu Útěk z Absolomu, nebo ještě lépe z filmu The Zero Boys, kde se bojuje s vyšinutejma lidma o přežití.
  • Me by se libilo neco generickeho: pristavni prostredi na okraji velkomesta. Mlha, dest, bahno, rezave plechy, dratene ploty. Spousta tovaren a ruskych nakladnich lodi s neprateli vsude mozne. Do toho luk s explozivnimi sipy pro stealth infiltraci.
  • a co SF zkrátka neznámá planeta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit