Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle bojový systém stojí za prd. Co bylo špatném na starém? Nic. Teď to jenom pokazili.
  • Ne každý může dostat prestižního vzdělání na dvouletém zednickém učilišti, jako ty, milý chlapče.
  • Veško, nehraj si na historika.Vždyť máš ekonomku.
  • DominiK: První dva díly(+Brotherhood a Revelations) určitou logiku měly. Trojka už držela pohromadě asi jen díky příběhu ze současnosti. Pak se to sesypalo.
  • UBI soft nebrat, nekupovat, neřešit, nediskutovat, ignorovat, dokud neodumře sám.
  • Souhlas, taky mě štve jak se na ženská práva dívají konzervativní křesťani.
  • misho8723
    Ja nemám problém s českým dabingom Futuramy.. vyrástol som na origináli a nemám problém či už s tou verziou alebo s českou .. pre mňa patrí český dabing Futuramy ku klasikám akou je napríklad aj dabing Simpsonovcov.. len škoda, že sa mi zdá, že posledné série (alebo to bola len posledná séria), že už nie je český dabing
  • Možno mate pravdu, ale i tak si myslim, že o pribech ani akukolvek logiku v tej hre nikdy neslo, skratka Ubisoft chcel GTA v stredoveku a s tým mam ja problem, uprednostnil by som realistickost alebo cestu prince of persia ale tak asi nepatrim medzi mainstream.
  • JamesFaith
    V AC2: Revelation to vysvětlovali, že řád je starší než tisíc let, ale v Sýrii se po těžkých časech dokázal znovu zformovat a začít novou éru.
  • Takže herní asasini vznikli skorej ako tí skutoční podla ktorích je cela herná seria inšpirovaná, čo sa vlastne divim, po asasinoch z komunistickeho ruska ci viktorianskeho anglicka je mi to už komplet fuk.
  • Buďte rádi, že to neni bombardovací orel jako sova ve FC Primal *1*
  • Tím myslím ty herní,ne ty reálný.
  • A ja som si naivne myslel ze asasini vznikli v stredoveku niekde na Blizkom vychode.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Assassins
  • Tím odpovídám Esanti.
    Pardon,blbě se mi to odeslalo.
  • Připomínka na pár věcí.
    Souboják:Ano,soubojový systém z 1,2 atd. byl sice udělaný,aby člověk měl pocit,že hraje za skvěle vycvičeného člověka.
    Ale Origins má být začátek zrodu assassínů a tam to nemá Bayeka kdo učit.
    Tak je jasný,že mu nezbývá nic než uhýbat a krýt se.
    Orel-Ano,to je trochu retardovaný,ale co by člověk pořád chtěl.
    Pokud to člověk nebude nucen orla využívat(jako já moc nevyužíval orlí pohled),tak ať si to tam klidně dají ,je to jen hra.
  • TheGGG
    historie naučená na FFUK LoL... ženská práva byla domrtě špatná v té době bez ohledu na to, kdo tam vládl a kdo ne, jen škoda, že pouze jedno primitivní náboženství si to bezezměny přitáhlo do 21. století a na co s "láskou" vzpomínají dnešní islámem infikování a promasírování egypťani mě fakt moc nezajímá... ostatně stačí se podívat jaký pořádek a klid byl v mnoha zemích na středním východě, dokud tam nevypukla infekce jistého náboženství míru...
  • TheGGG
    tak deep jsem to zase nestudoval, ale anonyma facepalma by někdo měl střelit zat'nik'telem
  • TheGGG
    nah, těch umírá spousta už od dob prvního wolfa, ale pokud toto bude jedna z těch her, kde padouši všichni budou doběla a klaďasi do tmava, tak je to SJW fail... né že by mě to zajímalo, další hru od žabisoftu si nekoupím, ani kdyby tam arijec kosil imigranty z afriky... po tom jak mě naštvali s GRW, division a for honor, což jsou dobré hry na kterých je největší problém to že je dělal ubisoft už jim nedám ani korunu...
  • Still
    Přesně, takhle to mám třeba s Dr. House, nebo Akta X... Jedině dabované :)
  • jamar28
    To už je politicky korektní každá hra, kde umře běloch? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit