Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • začíná se z toho stávat čím dá lvětší rubanice,assassin by měl být nenápadný zabiják a pokud možno stealth a ne geroj co zbije dvacet lidí naráz.
  • Myslím si, že nám tady roste druhá Andromeda (mass effect). Nechci sýčkovat, ale asi jo. Intuitivní soubojový systém objevili po asi 10ti letech....a umí to samé co ten předchozí, jen to vypadá hnusně. Nějak zapomněli, že původní systém byl navržen vzhledem k hlavnímu hrdinovi, který je nadlidsky trénovaný a proto využívá protivníkovu sílu a rychlost proti němu samému....... Skákání do kupek sena vyměnili za sjíždění pyramid na zadku........, nadlidské smysly a ostření zraku a sluchu vyměnili za jakési "telepatické spojení" s orlem, který podobně jako dron ve splinter cellu označuje nepřátele, umí plachtit na místě a nikdo ho evidentně nevidí........hlavní hrdina se od bílého muže stal přes "rudého" (indiána) zcela islámsky hnědým........ Dřív jsem se na AC vyloženě těšil, pak už jsem byl pouze zvědavý a teď je mi úplně ukradený.......asi jako Andromeda. Mimochodem ani ty obličejové animace nemají od zmíněného ME:A až tak daleko i když teď trošku křivdím....
  • tak pouč v jaký části historie byli v egyptě indiánský hoplíti
  • Asharak
    Cool AF *8* "Je jednoruční, jednosečná, lehce zakřivená a bez záštity, vhodná k sekání i bodání."
  • Dej si lekci z historie, sasku.
  • TheGGG
    protože ubisoft... *1* *1*
  • Veskoslav
    Proč ti vojáci vypadají jak nějací indiánští hopliti, co zabloudili do Egypta?..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit