Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomínka na pár věcí.
    Souboják:Ano,soubojový systém z 1,2 atd. byl sice udělaný,aby člověk měl pocit,že hraje za skvěle vycvičeného člověka.
    Ale Origins má být začátek zrodu assassínů a tam to nemá Bayeka kdo učit.
    Tak je jasný,že mu nezbývá nic než uhýbat a krýt se.
    Orel-Ano,to je trochu retardovaný,ale co by člověk pořád chtěl.
    Pokud to člověk nebude nucen orla využívat(jako já moc nevyužíval orlí pohled),tak ať si to tam klidně dají ,je to jen hra.
    • Buďte rádi, že to neni bombardovací orel jako sova ve FC Primal *1*
    • A ja som si naivne myslel ze asasini vznikli v stredoveku niekde na Blizkom vychode.
      https://en.wikipedia.org/wiki/Assassins
      • Tím myslím ty herní,ne ty reálný.
        • Takže herní asasini vznikli skorej ako tí skutoční podla ktorích je cela herná seria inšpirovaná, čo sa vlastne divim, po asasinoch z komunistickeho ruska ci viktorianskeho anglicka je mi to už komplet fuk.
          • JamesFaith
            V AC2: Revelation to vysvětlovali, že řád je starší než tisíc let, ale v Sýrii se po těžkých časech dokázal znovu zformovat a začít novou éru.
            • DominiK: První dva díly(+Brotherhood a Revelations) určitou logiku měly. Trojka už držela pohromadě asi jen díky příběhu ze současnosti. Pak se to sesypalo.
            • Možno mate pravdu, ale i tak si myslim, že o pribech ani akukolvek logiku v tej hre nikdy neslo, skratka Ubisoft chcel GTA v stredoveku a s tým mam ja problem, uprednostnil by som realistickost alebo cestu prince of persia ale tak asi nepatrim medzi mainstream.
    • Tím odpovídám Esanti.
      Pardon,blbě se mi to odeslalo.
  • UBI soft nebrat, nekupovat, neřešit, nediskutovat, ignorovat, dokud neodumře sám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit