Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdybys trochu probral i dnešní hry, tak bys zjistil, že pořád vychází kvalitní tituly každý měsíc. Ale máš pravdu, asi bude lepší si pořád zoufat, jak dřív byla tráva zelenější...
  • se slzou v oku vzpominam, to byly casy...skoro kazda hra se neco snazila inovovat, clovek se pokazdy musel ucit neco novyho a vzdycky ho dokazali necim prekvapit, dneska si clovek zahraje jednu hru a vi, ze dalsich 15 dilu bude na chlup stejny
  • Proč tě to nebaví? Vždyť ty zajetý značky nejsou jediné hry, které můžeš v dnešní době hrát. Naopak, vychází teď spousty kvalitních her a můžeš si tak vybírat, čemu věnuješ čas. A hry, které tě nezajímají, můžeš jednoduše ignorovat (příklad - nebaví mě strategie; řešení - ignoruji všechny hry tohoto žánru a jsem spokojen)...
  • Jsem jen rád, že jsem zažil dobu, kdy hry byly opravdu originální a určené pro inteligentní, dospělé publikum (tehdy počítačové nerdy). Dnešní hry jsou naprosto tragické a jako mnozí z mé generace jsem je už raději přestal hrát. Stejně je lepší si pustit staré dobré fláky než se nutit do těch moderních sranců.

    Zkusil bych dnešním hráčům pustit takový Thief: The Dark Project. To by bylo asi tóčo :).
    Starým hrám zdar. Pro všechny ostatní je tu AC IX.
  • Ristoro
    Podle mě jsou ti chytráci, co ostatním nadávají do ovcí, sami ovcemi. Potají hrají všechny mainstream hry, na které pak veřejně nadávají, aby si připadali jako rebelové.
  • Ristoro
    Animace tam byly top. O level výš, než kdekoliv jinde.
  • flash789
    ja snad mluvil o debilizaci?

    A na to abys pochopil co myslim, jsi zrejme prilis rozcilenej, nebo hloupej, oboji?

    A skutecne si nemyslim ze kdybych stravil třeba pet let doucovanim pro zakladni skoly ze bych napsal něco jiného nez ted. Takze to nejspis neudelam. Ale diky za radu. :)
  • Strašnej žvást. "Proste herni prumysl se potreboval stat velkym byznysem, a tyhle firmy tomu prispeli obrovskou merou."

    Myslim, že se hrám naopak mezi intelektuály vedlo docela dobře. Žádné "Press E to Sh*t Bricks" a podobné krávoviny pro retardy. Hrám tahle masová debilizace strašně ublížila, až tolik, že hry hrají i neandrtálci jako flash, kteří neumějí ve svých letech ani základní shodu přísudku s podmětem. Ale rozdávat rádoby rozumy by jim šlo..
    Radši se jdi doučit učivo základní školy a drž pysk.
  • flash789
    bez firem jako UBI nebo EA atd, by hry zrejme byly porad zalezitost podivinu a většina populace by na hrace koukala skrz prsty, tak jako tomu byvalo kdysi. Diky temhle mega firmam svet her dostal přijatelnou oficialni podobu. Samo na tom mají zasluhu i Sony a Microsoft. Herni sféra se v soucasne době bere stejne jako sféra filmova, proste zabavni prumysl. Samozrejme ze hry jako Deebil s kapuci : Cerna vlajka, nebo Vzdaleny jekot v Himalajich je jen cisty kalkul a dojeni penez z hracu kterym se tyto hry libi. Me tyhle hry nezajimaji a nebavi, jsou prilis plytke a neposkytuji mi to prave herni vyziti. Ale existenci tehle firem prijimam s respektem, je docela dost dobře mozne ze bez nich by nebyl uz ani Playstation nebo Xbox a pojem hrat hry by byl ve slovniku mezi sprostými slovy. proste herni prumysl se potreboval stat velkym byznysem, a tyhle firmy tomu prispeli obrovskou merou.
  • AC jde mimo mě už nějaký ten pátek a FC4 sem dostal, ovšem pokud pokračování zásadně nezmění koncept zasadím se o to aby nedostalo šanci ani v podobě dárku. V loňském kalendářním roce sem za produkty Ubisoftu neutratil ani korunu a klidně se může stát že letos tomu bude také tak.
  • Pochybuju, AC je dost velká značka, takže nějakého velkého poklesu bych se neobával. Minimálně 6 mega kopií se tak jako tak prodá...
  • No já si myslím že po UNITY průse-ru se bude UBISOFT hodně divit jak klesnou prodeje novýho AC tento rok .. a dobře jim tak. ... UNITY vyhrálo cenu za nejlepší animace postav ... lol taková bugařina.
  • Když tady vidím ty kecy o ovcích a stádech, už kvůli těmto uživatelům doufám, že dotyční náhodou nehrají něco, co hrají i ostatní, protože jinak by z nich náhodou ty ovce mohly být taky...
  • Říká zástupce platformy, kde se prodá milion kopií Goat Simulator jen proto, že to je "vtipné" a díky čemuž máte zajištěné "PC exkluzivity" jako je simulátor šutru a chleba...
  • Jack1947
    Nic překvapivého...
  • stado nakupuje, vischni jsou spokojeny...boze at uz tenhle maraton 10 zajetejch znacek v nekonecny serii skonci...uz me to fakt nebavi...
  • Motas pate prez devate takze nemam nic konkretniho na co bych reagoval :(
    Kdyz das 10 lidem slozity text 2 to pochopi 3 to pochopi potom co jim to vysvetlis a zbytek ma proste jinak stavenej mozek a nedokaze to zpracovat nikdy. ... premyslej co sem tim asi chtel rict =)
  • Lotr
    klid lidi tohle je jen PR pro uklidnění akcionářů
  • neni preskinovane.. assasin urcite ne kdyz ho poprve delalo jine studio a taky to podle toho dopadlo.. far cry mozna jo ale je to bomba a klidne at skinujou dal a dal .. rad si zamastim
  • a jen tak mimochodem.. assasin je velke zkvetani trhu.. mimo tohodle posledniho podle me.. a myslim ze neni sporu o tom ze assasin je na tom takhle.. ja osobne ho moc nehraju neak me nebavi ale je to jedna s nej her.. celkove napad zpracovani ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit