Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zprava stara uz asi tyden ..snad se z toho tady nestava novej gamepark
  • Morraw
    Uplay je můj druhý nejvyužívanější herní klient a můžu říct, že se s každým updatem zlepšuje. A byť ke komfortu Steamu to má ještě hodně daleko, tak jsem s ním neměl nikdy žádný problém.
    Galaxy mám třeba jen kvůli Zaklínači a na Originu toho taky moc nemám. Přesto mi jedna dvě aplikace navíc opravdu nevadí.
  • Ubisoft potěšil, že uvolnil Anno (až po 1404) a Settlers (po 6) na GoGu. Takže si je konečně můžu koupit a nemusím se strachovat, že přešvihnu max. počet instalací a dalších výmyslů jejich slavných ochran. Jen nechápu, že časem nevydají patch, který tu ochranu zruší, jako např. Civ 4 s posledním patchem pro BS
  • Nutnost Uplay? Ne díky, za to mně to fakt nestojí... *15*
    • Steam, Uplay, Origin a jiné kraviny jsou otravné DRM klienty, nevím v čem hledáte rozdíl, všechny jsou na ****, zlaté GOG bez DRM s*aček. *1*
      • Už mě obtěžuje se všude kvůli každý volovině registrovat a mít na každou hru jinýho klienta...
    • Ale prosim te, ty bojovnicku za prava hracu. To me vzdycky pobavi takovyhle nesmyslny vykriky.
      • mě to taky štve. mám steam, ale abych rozjel hru od ubi, tak se mi přes steam ještě zapne jejich vlastní program. do toho pár her z origin, tuna z gogu a ještě battle.net, guildwars2 a swtor spouštím přes vlastní programy. je to otrava mít toho tolik
        • Samozrejme si taky ale nekupujeme hry od Ubisoftu na Steamu. To muze udelat jenom pitomec.
        • solomon.short
          Epic games maji taky vlastni launcher :)
        • Ale GOG, na rozdil od vsech tech ostatnich otravnych systemu, nepotrebuje nic. Mas to jenom jako knihovnu odkud si hru muzes stahnout (abys nemusel zalohovat). Pro lidi line si to stahnout, nainstalovat a pripadne updatovat, maji galaxy. Nas ostatni neotravuje ;-)
  • Děkuji redakci za info.
  • MalyZeli
    Zprava stara uz asi tyden, a stejne sem o tom nevedel... takze diky tiscali
    • nemas prehled kolego :))
  • TheGGG
    no jo, další PoP už asi nebude... to není hra vhodná pro formát nudných open worldů a online blbin, jaké žabisoft produkuje dnes...
    • Souhlas taky mám rád hry s pohádkovým nádechem. V poslední době hlavně třeba skvělý TW:Warhammer.
      • TheGGG
        snaž se víc anonymku---
    • Ty zas nejsi vhodný pro formát této diskuse
  • Pěkný, akorát jestli to chce Uplay, tak fakt dík nechci.
    • "Pěkný, akorát jestli to chce Uplay, tak fakt dík nechci." a otevrel si slozku "obrazky" na cecku, kde ma vsechny sve fotografie a k tomu si otevrel failbook v internet exploreru.
  • CRYPT
    Hru jsem si chtel uz predevcirem stahnout, preci jen je ZADARMO. Bohuzel jak jsem zjistil ze musim mit doinstalovany uplay, tak jsem to vzdal. Ne ze bych nejak moc pindal primo na uplay, ale to ze mam origin a steam mi bohate staci, takze at si tu hru nechaji.
    • Ale prosim te. Steam, origin, uplay, battlenet, vsechno zakladni programy dneska. Mas na plose origin (coz je mimochodem oproti Uplay prasecak na ntou) a steam a budes tady bojovat jak sasek zuby nechty za nejakej nesmysl a ten uplay si proste nenainstalujes kvuli nejakymu smesnymu duvodu, kterej pochazi z ust 90 procent casual useru s roky starou instalaci systemu kam nejde ani poradne nainstalovat ovladac na grafiku.
    • Mě by právě zajímalo, jaký je rozdíl mít tam tedy i ten uplay navíc? U všeho mám zablokovaný automatický start po zapnutí PC a zapínám jen tehdy, když chci hrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit