Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemas prehled kolego :))
  • Tak ty ses krasnej exemplar. Uplne libovej.
  • Ale prosim te. Steam, origin, uplay, battlenet, vsechno zakladni programy dneska. Mas na plose origin (coz je mimochodem oproti Uplay prasecak na ntou) a steam a budes tady bojovat jak sasek zuby nechty za nejakej nesmysl a ten uplay si proste nenainstalujes kvuli nejakymu smesnymu duvodu, kterej pochazi z ust 90 procent casual useru s roky starou instalaci systemu kam nejde ani poradne nainstalovat ovladac na grafiku.
  • "Pěkný, akorát jestli to chce Uplay, tak fakt dík nechci." a otevrel si slozku "obrazky" na cecku, kde ma vsechny sve fotografie a k tomu si otevrel failbook v internet exploreru.
  • Samozrejme si taky ale nekupujeme hry od Ubisoftu na Steamu. To muze udelat jenom pitomec.
  • Už mě obtěžuje se všude kvůli každý volovině registrovat a mít na každou hru jinýho klienta...
  • Mě by právě zajímalo, jaký je rozdíl mít tam tedy i ten uplay navíc? U všeho mám zablokovaný automatický start po zapnutí PC a zapínám jen tehdy, když chci hrát.
  • TheGGG
    dabing byla ohavnost co celý PoP ničila...
  • Technické problémy mohou být se Steam, Origin i Uplay. Také nechápu ty neustálé nářky a co komu vlastně vadí. Jo, také by se mi líbilo mít vše v jednom klientu, ale v podstatě mi to je jedno. Místo to nezabírá, systém to nebrzdí a tak spustím klienta podle toho, jakou hru chci hrát.
  • Přesně tak. Nevím, jaké to je v originále, hrál jsem českou verzi z Levelu a ten dabing je hrozný. Ukázka toho, jak by se dabovat nemělo.
  • kubi-wan
    Tuhle hru jsem koupil fyzicky, byl tam soundtrack na cédu a plakát...
    ale taky podmínka užívání Uplaye, taky to byla dlouho jediná hra, co jsem tam měl (teď tam mám asi tři)... Štve mě, že už i retailový kopie her jsou mi dneska po první instalaci prakticky k h*vnu, když se to stejně musí propojit s nějakym účtem...
    Hezký, jak se teď budou v Ubisoftu tetelit blahem, že maj díky Princovi zdarma X novejch uživatelů... nic to ale nemění na tom, že je to pořád jen díky vnucovaný službě...
  • To je zas kecu..hlavne ze mate vsichni Steam..to samy co Uplay jen v bledemodrym..

    PS: a pro pripadny ubrecence..problemy technickeho razu s Uplay je mezi klavesnici a zidli..
  • Far Cry Blood Dragon. Jediná hra, co tam mám. Koupil jsem ji na Steamu, protože mě nenapadlo, že by po mě někdo mohl chtít, abych spouštěl 2 klienty kvůli jedné hře, ale Ubisoft mě vyvedl z omylu.
  • TheGGG
    snaž se víc anonymku---.
  • TheGGG
    snaž se víc anonymku---
  • Slyšel jsi někdy ten dabing? Je naprosto příšernej.
  • Je to i na konzole?
  • kubi-wan
    Myslim, že kdo tuhle klasiku chtěl hrát, už ji dávno hrál...
    A kdo ne, tak hybaj na GOG!
  • Souhlas taky mám rád hry s pohádkovým nádechem. V poslední době hlavně třeba skvělý TW:Warhammer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit