Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DavRed
    Kdyby radši udělali Gears of War na PC *4*
    • Jó, na to má UBISOFT vážně vliv...
      • DavRed
        Já se nebavím jen o Ubisotftu, ale celkově... tato hra byla na konzolích celkem propadák (sám se to hrál) a to je jediný důvod proč dělají port na PC *3* aby z toho aspoň ještě trošku vytěžili
        • No EPICu se zase moc nezadařilo na PC, takže už na něj další GEARS nejspíš nevydají...
          A Ubisoft má PC, už delší dobu, spíš jako záložní platformu, tak jejich postup není nijak překvapující.
  • Nojo! Co jinyho pro PCckare, nez easy mod?? Jeste ze to na konzole uz vyslo, aspon tentokrat tou PC-debilizaci neutrpely!
    Hihihi chichichi
    /Funster.mode=0

    Hra je to fajn - na tom PCcku to treba vy hardkor madrfakeri docenite vic.
    Nez si clovek zvykl, zdala se vazne dost tezka, ale je to asi trochu podobnej pripad jako Dark Souls - vetsinou jsem umiral z neopatrnosti.
  • Whoossain
    Tak doufám, že práci na portu zadají tentokrát někomu jinýmu, než triu Chromej, Blbej a Slepej, který měli na starosti GR:FS.
    • Ha ha ten byl dobrej. Smutne je ze je to fakt....
    • walltar
      Neboj tentokrát to bude dělat půlmozek, čtvrtmozek a bezmozek .... máš se na co těšit.
      • Whoossain
        Úplně vidim to oddělení PC portů v Ubi. V komoře na košťata vedle hajzlů seděj zavřený tři ztroskotanci, co si slintaj na klávesnici a metodou pokus/omyl se pokoušej zprovoznit ovládání hry myší.
        • A také se pokusí o nějaké to využití quad core procesorů,ale končí to jak jinak FAILem alá Ghost recon *11*
        • walltar
          Horší je že nemají žádnou klávesnici a myš aby to zkusili, takže výsledek je čistě náhodný.
          • bravoo vy dvaja
            BRAVOOO
            *1* *1* *1* *1*
          • Kvůli vám dvoum jsem málem spadl ze židle. *15* *15*
  • Tak to je to nové free to play? *5*
  • ucho
    já jsem rád, určitě pořídím, až to bude za rozumný peníz
  • Jack1947
    Hru jsem mnel moznost hrat az pred par mesici, tak muzu rict jedine nenaplneni potencial XBLA verze narychlo spichla nuda to nebyla ale proste slo z tohohle bohuzel_ vyjimecneho zanru vytezit mnohem vic 6/10.
  • Menorri
    Jak je tam "i na PC" tak je zle!!! *10*
  • walltar
    Kdo ste to hráli ..... Stojí to za něco? Podle recenze nic moc.
    • Určitě stojí, zrovna před týdnem jsem postahoval z PSN a má to hodně silnou atmosféru, stylovou (i když techniky zdaleka ne dokonalou) grafiku, člověk má pořád pocit, že se dusí všudypřítomným prachem... Ale srabácky se přiznávám, že jsem ještě nedohrál - je to těžký jak blázen... Jasný, je to survival, a pro fanšmejkry to může bejt i klad, ale moc nemusim, když se mě hra snaží víc frustrovat, než bavit... Asi po dvou hodinách jsem se totálně zasekl, protože se mi stalo, že mi systém výdrže postupně sežral veškerou "staminu" (bez léků neobnovitelnou) a asi po deseti metrech běhu v oblacích prachu se hrdina udušenej skácí k zemi... Prostě záleží na tom, jestli ti nevaděj větší výzvy a realismus spojenej i s trochou tý frustrace...
      • Jack1947
        Skoda jen tech 5hodin a 2gb necelejch (puvodne to totiz mnel byt AA Titul nakonec sli stredni cestou nevynim tvurce proste to nevyslo a ted dokonce port na pc.
        A to jsem tem recenzim moc neveril, nez sem se presvedcil sam, rozhodne to spatna hra nebyla jen ji jeste par veci chybelo, + aspon za pokus ktery nevysel a tak zustane, na dobrou v propadlisti hernich dejin... bohuzel...
  • na tohle s*ru ja chci The Last of Us na PC *7*
    • Já chci všechny hry na PC

      Burn le consoles!
      • Jack1947
        Bezpredmetne, navic nikdo nevyda vse jentak na pc, PC neni priorita na pc mas FPS a strategie a obcas nake (dnes jiz vidte - vybrecene AAA z konzoli.)
    • k tomu jeste Red Dead Redemption a muzu spokojene zalezt zpet do hrobu *3*
      • Jack1947
        Redemption byla paradni hra , proste Western tak jak ma byt . *3*
    • To si budeš muset koupit PS3 nebo nechat zajít chuť. Bohužel. Nejsi sám *13*
      • Jack1947
        A ja si chut zajit necham, Nebot PS3 nevlastnim a tahle hra bude uz je dosti rozporuplna aby to nedopadlo treba nejak tak podobne... Verim ze ne (but who knows?)
  • ZvacA
    Zdá se, že XBLA a PSN netáhnou...
    • Zdá se, že někteří si nenechají ujít žádnou příležitost, jak se bezdůvodně navést do konzolí.
      • ZvacA
        Ty začínáš být paranoidní, příteli? Tohle je obyčejná poznámka domnívající se, proč se náhle I am alive dočká PC verze a pochybuju, že je to z jejich štědrosti. Zmiňuju distribuční systém pro tuhle hru, protože se tak jeho prostřednictvím hra exkluzivně získávala. Připadá ti to jako kydání hnoje na konzole? POUŽÍVAT HLAVU kolego.
        • Aha, takže za to, že se hra neprodávala, je může PSN a XBL? Ale prosím tě...
          Není náhodou neúspěch té hry zapřičiněný spíš tím, že je prostě špatná? Je, že? Jenže pak tvoje narážka na PSN a XBL není nic jiného než hloupé kydání na konzole. Chceš po druhých, aby používali hlavu a sám používáš zadek.
          • ZvacA
            Ty jsi chuj, to svět neviděl. Tak jinak - vydat hru prostřednictvím XBLA a PSN je dle mého špatný tah, spousta lidí by i byla ochotna si I am alive pořídit, ale kua nemají jak, páč tyto služby třeba nepoužívají, což znamená ztrátu investice. Netuším, co si tvůrci slibovali od tohoto kroku hru spíchnout narychlo a šířit ji jen tímto způsobem, takže si z toho logicky zdůvoďňuju, že zisky této hry nebyly prostřednictvím těchto služeb naplněny dle představ, tudíž se pokusí hru zpropagovat na PC. Logický, pohoda.

            A kdyby tvé ego nebylo spokojeno dostatečně, tak doplním, že proti konzolím nic nemám, sám na nich mám možnost hrát a hraju, a v hlubosklonu se omlouvám, že jsem ti svou jednoduchou větou tvou palici zavařil do otáček a doufám že jsi se z toho vzteky nepodělal, jen proto, že si ne tak s rozmyslem pochopil neofenzivní domněnku.
            • Nic si z toho nedělej. Patříš mezi ten vzácný druh lidí, kteří vidí věci v širším měřítku. Martin ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit