Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bravoo vy dvaja
    BRAVOOO
    *1* *1* *1* *1*
  • JohnyTheZik
    DLC zadarmo nedela jen Valve, nicmene porad to je se stejnym cilem, delat z nich svatousky, ktery vlastne penize vubec nechtej, je blbost uz jen kvuli steamu :)
  • Věř nebo ne, ale z tohohle už jsem vyrostl.
  • Jack1947
    Bezpredmetne, navic nikdo nevyda vse jentak na pc, PC neni priorita na pc mas FPS a strategie a obcas nake (dnes jiz vidte - vybrecene AAA z konzoli.)
  • No EPICu se zase moc nezadařilo na PC, takže už na něj další GEARS nejspíš nevydají...
    A Ubisoft má PC, už delší dobu, spíš jako záložní platformu, tak jejich postup není nijak překvapující.
  • Chlapci o nic jste nepřišli *3*
  • Shenkster
    Jupí ! Ale bojím se toho portu *9*
  • DavRed
    Já se nebavím jen o Ubisotftu, ale celkově... tato hra byla na konzolích celkem propadák (sám se to hrál) a to je jediný důvod proč dělají port na PC *3* aby z toho aspoň ještě trošku vytěžili
  • trolo
    pocul som ze hra ma vyjst aj na piratebay za super cenu. ked tak cekni.
    verzia ktora je drm free, spyware free, click n play, no register, login, nonstop online.....
  • Aha, takže na konzolích to nevydělalo (mimo jiné také proto, že už konzolová verze je mírně sprasená), tak to tedy vydají na PC. Najde se pár bláznů, kteří budou věřit v dobrý port a hru koupí. No a pak zase bude Ubisoft křičet jak je míra pirátství na PC vysoká...
  • Hra má stát asi 15 dolarů a šířená má být jen digitální distribucí - snaha zviditelnit nový obchod Uplay
  • co myslis?
  • A budou k tomu dávat tu svoji "sračku" Uplay?
  • Ha ha ten byl dobrej. Smutne je ze je to fakt....
  • Radši pořídím konzolovkou verzi než zprzněnou PC
  • jakoze clanku o tom jak se koncem minukleho roku soudili s lidma nebo alespon chteli je hodne, pak asi pochopili, ze z toho nic nebude, tak si zalozili "reklamu" na tom, ze to vlastne delaji pro lidi a pirati jim nevadi a plno lidi jim to sezralo (alespon to je muj nazor - mozna spatny), ale jinak neni sporu o tom ze zaklinac 1 i 2 jsou kvalitni hry o tom zadna :)

    btw o tom presne mluvim, kdyz se ti to nelibi tak jednoduchy pristup je nekupovat, i kdyz me osobne je jedno, ktery satan danou hru vyviji/vydava, kdyz se mi hra libi tak si ji proste koupim a opacne
  • Uz nemozem reagovat na kuRe, tak som to dal ako reakciu na seba:

    kuRe:
    No, nespominam si, ze by CD Projekt "brecel, kde se dalo", ale asi mi unikli nejake spravy... Dolezite je, ze aj napriek tomu vsetkemu urobili pre PC komunitu to, co nakoniec urobili. Mohli sa na to tych udajnych neuspechoch vykaslat, ale neurobili tak.

    Avsak pristup Ubisoftu k PC hracom je strasny a to musi vidiet kazdy. Dovody som pisal vyssie. A tomu vsetkemu este nasadia korunu tym, ze na tu piratmi prelezenu hnusnu platformu aj tak vydaju takmer vsetko. Ale nezabudnu si pri kazdej prilezitosti kopnut do PC platformy.

    Ale to je jedno, je to moj osobny nazor a hodlam to riesit tak, ze od Ubisoftu uz neplanujem kupovat nic. Proste mi ta firma nesedi a nepotrebujem byt obmedzovany ich ochranami a byt hadzany do jedneho vreca s piratmi.
  • a ja zase hovorim celou dobu o tom, ze ubisoft rozhodne nejsou jediny, kdo si stezuje viz cd projekt, ktery taky na zacatku brecel, kde se dalo, ze se to neprodava jak si mysleli, a kdyz se to pak zvedlo, tak zacal dekovat ...pekna komedie

    jinak s podporou souhlasim o tom se neni treba bavit (nejsem zadny ubi fanboy) - jen me proste sere, kdyz posledni dva tydny je to tu sam clanek o ubisoftu, tak se objevi desitky lidi, kteri musi sdelit jak je ubisoft pekelne zlo ohrozujici svetovy mir na teto planete, pritom se urcite najdou horsi priklady a nebo proste jednoduchy princip "nelibi? nekupuj!" thats all
  • life28
    Ja sa hlásim ako voľný autor, mne chodí tak 5% releasov na recenzovanie

    Ja som tiež rád, že to vyjde na PC, konzolu nemám a toto bola jedna z hier, na ktorú som sa po prvom traileri tešil. Hra sa ale od neho drasticky zmenila a keď som si pozrel gameplay z finálnej hry, no fakt nič moc, hra sa nepodarila. Ale ak to bude za pár eur v ubi shope alebo na steame, určite vyskúšam
  • CD Projekt says "Thank you"
    http://www.youtube.com/watch?v=gFJoP1yL-z4&feature=player_embedded

    Ale aj keby boli nespokojni, tak aj tak odstranili DRM, vydali megapatch s updatmi a free DLC a neukazali hracom chrbat...
    A o tomto hovorim cely cas... Ubisoft nerobi pre hracov nic naviac a este si otvara na nich hubu, ked nemaju 100 milionove predaje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit