Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Výmluvy, ty si strčte prosím doprrdele, posrrali jste to jak mohli. *4*
    • Ty se na tohle tema nevyjadruj, zlodeji zlodejska! Diky. *3*
      • Jack1947
        Podělej se klidně mně to je fuk... nejsem blázen utrácet peníze za takovej nedodělanej šmejd. Nevyjadřuj se radši ty. (Hlavně naklikat mínuska táák at mínusový hrdina zvítězí). *3*
        • MrSanta
          Je to, podle tebe, nedodělanej šmejd a stejně to stáhneš a hraješ? Kéž bych měl tolik volného času, abych jím mohl plýtvat na hry, které se mi nelíbí.
          • Jack1947
            No jo no, tak když bys ještě chodil do školy a tak bys asi měl taky dost času. Hrál a dohrával i hry které by tě nebavily a ano tohle bylo plýtvání časem, doslova. *3*

            Mimoto já nikdy nenáviděl žádnou hru (no dobře COD ale tosi zaslouží) jako tento nedodělek to není o tom že bych nadával, to vůbec já mám uctu k dobrým hrám. Né k těmhle hrám ale otočme list. *4*

            Tím chci říct že mnoho volného času, není nej pak většinou vše dopařím je nuda a ... no takhle to prostě je.
        • Ulhany hrdina jsi tady ty! Ukradnout hru,nadavat na ni a pak ji jeste dohrat! Cely Games.cz se ti jen smeje! Ty tve nazory idiota po lobotomii jsou uz jen k placi/smichu. Preju ti hezky straveny den psani nesmyslnych balastu ktere nidko necte! *3*
          • ked uz pises o tej lobotomii, nepodstupil si ju nahodou ty? Lebo to slovne spojenie ukradnut hru mi pride dost odveci. Nuz ale co, zjavne riaa/mpaa brainwashing funguje....
          • Jack1947
            4 + Suck it hard. *3*
            • Jack1947
              Jenom breč, že jsem o plus dál než ty. *15* Typická česká vlastnost zvaná závist... blow off, be calm . *5*
            • Typicky argument hloupeho hov*da. *4*
  • seprah
    četl jsme to dopoledne na Kotaku a tohle fakt neberu... připadá mi to jako takový "chtěli jsme vás prostě namlsat, aby si to předobjednalo co nejvíc lidí, pak jsme zjistili, že na konzolích to takhle nepůjde, tak jsme to rovnou osekali a protože jsme blbí, nechali jsme ty nastavení jen vypnutý v kódu..." nemíním tím žádnej hate na konzolisty a věřím, že v minulosti to takhle fungovalo u spousty her, jen tady ten "poděl na lidi" byl až trochu moc okatej, nezalíčenej... sorry Ubi, still not enough.
  • LTM3
    Zajímavý, že s tím modem to běží líp než s původní grafikou *7*
  • Proč se dělat s lepší grafikou na PC když tam jde hodit ta z konzolí. *15*
    • a pak se divej,ze to na pc nikdo nekupuje,to me vzdycky prekvapi...
  • Picovina ako mraky
  • takze ten ffuka mela zase pravdu, vyvojari liny to odladit, to radsi vypnou *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit