Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Pro plynulejší a přirozenější animace hráčů v pohybu, realističtější chování míče, lepší kooperaci týmů v útoku i obraně (střely z dálky, kombinace) i realisticky vybalancované schopnosti brankářů doporučuju FIFA 12 GAMEPLAY EVOLUTION 4.0 patch.

    (jediné, s čím nejsem spokojený ani po aplikování tohoto perfektního gameplay patche, je chování obranné formace při přečíslení, případně až příliš statické držení pozic v obranném valu před šestnáctkou na jakékoliv nastavení presingu)
    • To někdo hraje proti komplu? To musí být strašná nuda po těch měsících.
      • jesusek
        Je jasné, že se hrou proti člověku se to nedá vůbec srovnat. Jenže v multiplayeru nemám jaksi žádnou motivaci. Těžko si můžu zahrát kariéru s celou sezónou i turnaji a prodávat a nakupovat hráče. Navíc si takhle k týmu vytvoříš nějaký vztah i přesto, že jsou to jen virtuální panáci. *4*

        Co se Euro DLC týče, je to fail. Měli by se veřejně omluvit a vrátit všem prachy nebo vydat hooodně rozsáhlý patch.
        • Tak existuje celá řada online lig, kde hraješ sezónu a turnaje, postupuješ do vyšších soutěží atp. Jasný neuvidíš outro s pohárem v ruce, ale koho to zajímá *1* A taky ve fifě existuje ultimate team kde si buduješ tým od uplných lemplů a hraješ proti ostatním hráčůl. Ale tohle všechno asi víš.
          • Já hraji jen Ultimate Team a je to prostě pecka :) Hlavně když svůj team můžu ovládat i přes web přes browser to je pro mě u této hry obrovské plus.
          • jesusek
            Máš pravdu no. Online ligy jsou ale bohužel asi tak jediným řešením a dost už to tady zavání progamingem. Musíš tomu věnovat čas navíc. Ultimate team mě nebere vůbec, ale věřím, že hodně lidí to baví.
        • Trol.diskuzni
          Jj, valím kariéry furt dokola už nějakých dvanáct let (pokud počítám i NHLka) *4*
          • jesusek
            Jo jo, taky jsem u FIFY a NHL strávil (a trávím) hodně času. Až docela nechápu kam se FIFA herně posunula. Škoda že už NHL nevychází pro PC, ale na druhou stranu by to byl další žrout času. *4*

            Jinak dobrý tip na ten evolution patch. Používal jsem ho ve FIFĚ 11, kde výrazně zlepšoval hlavně AI. Takže určite vyzkouším i teď.
      • Trol.diskuzni
        Já nerad online... Navíc je dost takových, kteří nemají origo hru, takže si můžou užít velmi solidního gameplaye i tak.
        • Jasný, mě vadí, že komp na nejtěžší obtížnost nedělá chyby a každej tým hraje jak Barcelona s akorát si míň nahrávaj. Hlavně pokud člověk hraje na manual je to podle mě těžko hratelné. Ale hrál sem fakt pár zápasů a je to už nějakej měsíc zpátky.
    • sleepless
      Dobry tip!
      • Trol.diskuzni
        Ten nejlepší, věř mi... Nezapomenout nastavit hejbátka na default! Jo a rozdíly nemusí být zřejmé na první pohled, chce to dát jeden dva zápasy...

        (Kdyby nebyly zřetelné žádné rozdíly ani posléze, tak zkusit podle návodu přeinstalovat patch)

        http://www.fifa-patch.com/tag/fifa-12-gameplay-evolution-4-0-beta-2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit