Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sup sem s tou recenzi od Dana Vavry, stale vaham zda mam koupit?! *8* Prosakli nejake zvesti o problemech s preview verzi pro novinare, na zabugovany polotovar fakt chut nemam. Naposledy mi ponekud zhorknul na muj vkus vic nez dost nefunkcni Crysis 2.
    • Cajk
      Dan, ten dá xbox/ps3 verzi 8/10 a pc verzi 6 protože na pc jsou piráti.
    • angelos.br
      Reknu ti to takhle, OFP Dragon Rising byl takovej test, jak EGO Engine zvladne FPS hru s otevrenym svetem. Uznavam, ze prvni pokus byl totalni fiasko ale ted kdyz se na tu hru podivas, tak uvidis dost solidni rozdily. Tzn. Codemasters se poucily z predchozich chyb a udelaly konecne 8ckovou hru. Ja bych se nebal koupe.....
  • Ja myslím, že by to mohla být švanda. *4*
  • toto smrdí béčkem ještě víc jak dragon rising ale za kooperaci palec nahoru
  • vypada to hodne dobre. jen jsem netusil, ze tam bude i "multak" (to se mimochodem fakt moc nehodi). driv totiz rikali, ze nebude zadny multiplayer. jestli teda fakt bude, tak je to super. single me nezajima...
    • USER47
      PvP multiplayer nebude. Pouze coop, a to v kampani a nebo několika speciálních coop módech.
      • aha...no tak bez pvp to neni ono. mp je hlavne o boji proti zivym protivnikum, kterym se nejaci boti nevyrovnaj. skoda... ale aspon ten coop je fajn. lepsi nez cisty single...
      • angelos.br
        Neni to jedno ? Obcas je Coop zabavnejsi nez PvP, protoze rvat na sebe ze neco delas blbe apod., je vice real nez behani po bojisti jak "lempl" a delat se u toho, ze si killnul hrace ktery je kilak daleko.
    • angelos.br
      Ano, rekneme ze multiplayer je krasny zpestreni, navic tam ma byt system upgradu nebo tak neco :-)
  • angelos.br
    Omg, co kdyby jste misto kritizovani se podivaly na to jak pokrocily od OFP DR.... Ten rozdil je obrovsky v Dragon Rising bylo max 50 objektu a tady uz mate celkem solidni bitvy :-). A grafika taky neni spatna sice doufam v lepsi textury na PC. *3*
  • proboha proc uz se tu dnes podruhe vyskytlo slovo MULŤÁK, vzdyt tak se rika multivitaminove limonade ne? A i v tom vyznamu je to slovo totalnew debilni ve stylu lovuju te mocinky. A v tomto vyznamu je to jeste 100x horsi....
    • ty jsi moc...
    • Urug
      uz to neber
  • Stejně se někdy nerealistické hry nebudou prodávat jako bf,cod,moh a podobné hry... někdy je ta realistika nudná :)
    • Opravuji !!! : nerealistické-realistické
      • a jsi si jisty slovem realistika??
  • Na mě moc taktické. *7*
  • Pete.palis
    nic moc teda (podle videa)...možná jsem čekal od toho trochu víc...
  • Zajímalo by mě, jestli Codemasters někdy vůbec hráli původní flashpointy...
    • rancor1223
      Mě teda přijde vše co Codies dělají mnohem lepší než to co plodí Bohemia Interactive za sr*čky.. Vždyť ani jedna Arma po vydání skoro nešla dohrát, jeden patch opravil 10 chyb a dalších 10 přidal.. A realitu simuluje jen naprosto nesmyslně vysokou obtížností (s realitou samotnou nemá nic společného). Naopak, netvrdím že by OPF Red River měla být nějaká velká simulace. Je to přesně na pomezí arkády a simulace, takový ten zlatý střed který Codemasters umějí nejlíp (ostatně to lze vidět třeba i na GRIDu, Dirtu, atp.) a taky se jejich hry dají hrát bez milionu patchů..

      Já se každopádně nemůžu dočkat! Zvlášť kooperace bude skvělá a last-stand taky! Jen nevím co dřív Portal 2 nebo OPF:RR? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit