Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Škoda, že to je americké občanské války. Taková prusko-rakouská nebo prusko-francouzská válka by mě zajímala víc. Bych u Sadové nakopal Prušáky do zadnice!
    • To je náhodička. Právě s Prušáky v Empire TW Darth Mod nakopávám zadnice Rakušákům.
      • kde je ten mód k stiahnutiu?
      • Magister_Peditum
        Udělali jsme v tom 15. století chybu, když jsme Hohenzollernům přenechali Braniborsko. Ale jak jsme měli tušit, že se z nich o pár století později vyklubají oportunisté, nectící dohody, jako v případě Fridricha II.
  • tak jsem shlednul 22minut trvajici bitvu kde po spouste vystrelu z dela a pusek nezustal na zemi jediny mrtvi.. nastesti nekde v polovine sly na stec a tam uz par mrtvol zustalo.. vypada to pekne.. ale ty jednotky asi strileji slepejma..
    • Magister_Peditum
      Tak muškety (předovky), i když v té době už perkusní, nebyly nijak zvlášť přesné. To by pak bitvy v lineárních formacích musely skončit strašným masakrem, což právě nebylo vůbec pravidlem. Generál nakonec musel provést útok na bodák nebo zaútočit jízdou. Muškety prostě s dnešními zbraněmi nelze srovnávat.
    • V občanské válce byli vojáci obou stran známi tím, že nevěděli pořádně s puškama. U jednoho prý našli pušku s 28 nábojema v hlavni. Pušky s dvoma nebo i třema nebyli nic neobvyklého.
      Až na lovce a podobné (podle dobových pramenú) většina vojáků nebyla schopná trefit stodolu když v ní stáli.
      • NavrySS
        To by sedlo na Jacka *5* *5* *5*
        • Jack své věrné AK-47 ovládá se zručností eskamotéra *15* .
      • XXDarthVaderXX
        a vo vo vo tom to je
  • slavek.skara
    Jen pro zajimavost, autor téhle hry je proslulý moder do TW serii dělal tzv DarthMody a byla s ním radost spolupúracovat. Jsem si jist že ta hra bude naprosto dokonalá neboť dělal dokonalé mody na balanc a přidával k tomu i mnoho vylepšení.
    • Magister_Peditum
      Tato skutečnost je zmíněna už v článku. *4*
      • slavek.skara
        v tom případě se omlouvám jsme to přehlídl *9* *9* *9* *9*
  • ANO! To vypada nadherne! Kez by udelali treba i napoleonske bitvy...
    • A HistWar nestačí? Vývoj sice poněkud vázne, ale je to tak náročný projekt s omezenými zdroji, že se trocha trpělivosti vyplatí (snad).
      .
    • Já říkám Slavkov, halelůja!
  • Vypadá to, jako vlhký sen Stratéga *5*
    ..připomíná mě to starou DOSovku "Fields of Glory" https://www.youtube.com/watch?v=0kVzGPeFLRg
    ..doufám, že bude pokračování "Ultimate General: Waterloo" *1*
  • tohle vypadá suprově, je z toho cejtit slušnej potenciál pro multiplayer řežby
  • Tim lepe aspon na tak male mapce nelezi 2000 mrtvich chlapu ani na mapu bys nevidel
    Jinak tuhle hru jse mchtel koupit na steamu ale c ovim bude tam jen MP a kampan a to me sere protoze jako Total war fanouska mi tam chybi volna kampan s celym svetem kde muzete utocit na koho chcete a ne jen na dopred unaplanovane historicke bitvy a taky me sere ze to je zase ta americka historie...
  • Díky za článek. Vůbec jsem o téhle hře nevěděl. Více takových clánku.
  • Včera sem si to stahnul je to pěkné a lidi co maji radi strategie to jistě ocení ! za mě osobně velký palec nahoru *14*
  • bezte uz nekam s beta verzema a early. To uz neni mozny. Vsem to vyhovuje- pisalcii maji o cem psat, firma ma reklamu a cash predem a ja neco co bych si zahral ted hned, kdyby to bylo hotovy, protoze kdo vi co bude za co ja vim kdy. Uz me to s. re
    • Tvoje rozhorceni chapu. Ale ja to beru jinak. S kazdym patchem (pokud to je skutecne projekt, kteremu se autori venuji. Gettysburg jim je) do hry přibude spousta novych moznosti, jenz je radost zkoumat. To me fakt bavi, sleduju ofiko stranky a tesim se na kazde zlepseni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit