Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vskutku.

    A zkoušel jsi i nějaká konzolová? Myslím stará konzolová RPG pro SNES atd., které nemají nic společného s hloupým stigmatem, které se nyní vznáší kolem konzolí v českých zemích.

    Na SNES je spoustu dnes již legendárních RPG a samozřejmě ty nejlepší nikdy neopustily Japonsko a musely být přeloženy fanoušky. To jsou věci jako Live A Live, které bych se nebál příběhově postavit na úrověň PS:T, nebo Treasure of Rudra či Bahamut Lagoon...

    Zkus se po nich podívat... co je dobrá hra poznáš a tady má možnost jich najít spoustu dalších...
    http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/SNES
  • Projel jsem vsechny mozne RPG... I ty raritni, ktere povazuju doposud za nejlepsi v danem zanru a to jsem byl dlouho jejich odpurcem... Baldurs gate 1, Baldurs gate 2, PS:T,.. ano tyto hry me posadili na zadek at uz se jednalo o Questy, grafiku, pribeh a vsechno mozne....... holt vse se zjednodusuje, nekdo z toho musi mit profit atd atd.... ale i tak je podle me skyrim super hra, ale nedosahuje kvalit raritnich her, ktere jsem jmenoval... Hail to old RPG :)
  • Ano, hovořilo se... zdá se mi, že Martin Bach odpovídal nějak ve smyslu, že prostě masové čtenáře už staré hry nezajímají a že nejlepší způsob jak o nich rozšířit povědomí je zmiňovat se o nich ve článcích o nových hrách.

    Např. vyjde nová hra a v recenzi budou zmínky o předchozích hrách stejného tvůrce nebo o hratelnostě podobných starších hrách.
  • Core
    Já mám pocit, že se o tom hovořilo v jednom Fightclubu a retro koutek nebude. Na jednu stranu to chápu, na druhou je mi to také líto. Bral bych jej všemi 10ti.
  • Core
    Musím říct, že Sleepless mě překvapil. Právě proto, že jeho názor na klasiky (RPG zvlášť) znám i díky dotazu na Planescape: Torment a spol., který jsem posílal do Podcastu.

    Musím napsat, že mě posadilo na zadek, že kluci skoro až zanevřeli, na tyhle vynikající (pro mě osobně nepřekonatelné) RPG a to jen díky rozhraní... Dost dobře to do dnes nechápu... Co je nehratelného na Planescapu či Icewind Dale? Že ke questu nevede aktivní šipka? Nebo je snad takový inventář ve Skyrimu lepší než ten v Planescape: Torment? Vždyť rozhraní je 100x lepší než ten konzoloidní paskvil ze hry z listopadu 2011 (osobní názor).

    Jinak tedy Sleepless a Janchor jsou moji jakýsi hrdinové Games.cz, ale že Janchor nehrál Planescape, to je vrchol! *1* *1*
  • Sice doma mam krabici, ale i tak na GOGu zakoupim :)
  • Masakr, co tenkrát dokázali naprogramovat i bez akcelerované grafiky a vůbec, to je mazec. Škoda, že na takové hry už není čas...
  • Mopped
    Tak tohle jsou přesně ty hry, které si opravdu zaslouží absolutní hodnocení.
    Zaveďte rubriku retro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit