Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Mě ten The Casting přijde úžasnej pořád. Postavu vyjadřující tolik emocí jsem snad nikdy ve hře neviděl (možná proto že L.A.Noire ještě nevyšlo na PC *1*). Je pravda, že dnešní enginy by to s klidem zvládly, ale nejdřív by to někdo musel vymyslet a udělat...

    Jinak super článek!
    • Spades
      To video úžasně ukázalo to, že i animovaná postava může vyjadřovat reálné emoce, takže bysme nemuseli mít paskvily, jako je LA Noire, ale zas nadruhou stranu vypadla, jako kdyby měla Downův Syndrom...
      Ty pohyby úst byly fakt strašné :D:D:D
      • Dlaha
        no vždyť to je právě to, co se snažil autor ukázat, že to je ta hranice, kdy je to už moc skutečný, ale pár detailů tomu chybí, díky čemuž se to shodí. Jinak je to úžasný a mnohem lepší, než snad všechno, co jsem doteď viděl (jedině LA Noire je podobný, ale z nějakýho důvodu se mi těžko srovnává). Jen se to nepoužívá proto, že už to vypadá natolik reálně, že to lidi s tou realitou srovnávají.
    • a kdyto la nire vyjde na pc uz se nemohu dočkat *9*
  • Hra kde se komunikuje s npc o zivote? To uz je fakt na psychiatra.
  • Jo, proto taky je Borderlands nejlepsi hrou nekolika poslednich let. A klidne ji utahnou konzole. Dobra hra proste neni o fotorealisticke grafice.
    • Nejlepší hra na toms byl kde. Jako je dobrá to rozhodně a DLC jsou taky solidní ale nejlepší to přeháníš
    • Dohral jsme to cely. Vsechny lokace stejne questy jen jinak vypadaly. Kdyz jsem zjistil ze to same se opakuje i u DLC tak ta vec sla z disku. Mam ale docela rad pisnicku z intra.
    • Zvlastni, ze me osobne tahle nejlepsi hra nekolika poslednich let vubec nenadchla a po par hodinach hrani s kamaradem sla z disku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit