Přejít na výpis diskuzí

Uncharted 4: A Thief's End - recenze

5.5.2016 22:10
Jan Olejník 143 příspěvků

Exotické lokace, tajemné chrámy, ztracená města, divoké přestřelky a životu nebezpečné situace. Jedním slovem: dobrodružství. Přesně toho má Nathan Drake, hlavní hrdina série Uncharted, už plné zuby. Místo toho si konečně zvolil klidný rodinný život a pohodové zaměstnání. Jenže na důchod je evidentně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • goty 2016
  • Výborná recenze, díky!
  • Co furt mate stim tunelem,zaklinac byl veljej,ale uplne stupidni,a u takovich her s velkym svetem,jsou ukoli vzdy k smichu,a hlavne ty hrozny souboje z bosi,a krajina stejna v podstate se nemenici,gta5,me nechytlo,skyrim,me nechytl,az ten zaklinac3 me docela chytnul,ale nekdy uz jsem mel kvuli tem stupidnim ukolum hru smazat.Nebyt rozcestniku,tak to v pulce vypinam.Hold me bavi hry,uncharted,the last of us,bloodborne,a zavody,courani po velky mape,neni pro me.Mam rad akci,byt,na 16 hodin.
    • Nikdo te nenuti hrat hry-jdi se ucit ovat xsmrti a cti Veprovou literaturu
    • Tak me reknete v zaklinaci,jaky jsou supr ukoli,velkej svet a stejne te to vodi za rucicku,jinak by jste se do posledni bytvi ani nedostali,ukoli sezen kamenozroutovi barvicky,pretacej hodiny at je den a otevrou kram.Jezdit pul mapi kvuli deb rozhovoru,zabit vodnika lv15 sek,sek ukol splnen.Boze neee,to hrat nebudu,to je ocistec. *8*
      • maros.goc
        prečo si si nevypol ukazovatele na mape, značky a iné "vôdzky"?
      • Paulcz
        Jednou bych chtěl napsat takového bota :)
        • tak to se ti nepovede protoze jsi only cech!
    • počkej az chytnu ja tebe !
  • Mart9
    Je super pocit vědět, že si to jako majitel PS4 někdy v budoucnu zahraju.
    • Je super pocit vědět, že nemusím být majitel PS4, abych si to zahrál. 13 hodin je nic - to jsou 2-3 odpoledne u souseda. Přinesu pár piv a projdem se filmotunelem. Pak to prodá do bazaru (jak to dělá většina konzolových moralistů) a win win pro oba.

Pak si můžem dát konečně (třeba v mulťáku) nějakou hru, která má skutečnou hratelnost, dá se hrát dýl jak dva dny a je třeba nějaký ten sklil, ne jen koukání na cutscény, šplhání po skále a tupé střílení po nabíhající AI...
      • Někdo si prostě rozehraje filmotunel hru na pár hodin, druhý si bude skillově 2-3 odpoledne konečně se sousedem užívat po pár pivech (třeba v mulťáku!). Nejkrásnější na tom vidím, že si jakožto hráči mohou zvolit dle svých preferencí, platforem,možností, úchylek a pobavení. Ovšem, pokud někdo za podstatou hraní videoher stále je schopen hledat konspirace, tak ten jim asi vcelku kakání porozuměl...
      • Proto mě štve, že zatím jedinná zajímavá PS4 exkluzivka, Bloodborne, není na 2 odpoledne :( A na delší dobu mi PS4 zatím nikdo nepůjčí.
    • To musí být super a o mnoho lepší pocit, než vědět, že jako nemajitel PS4 si ji někdy v budoucnu budu muset koupit v bazaru za pár šupů, abych si těch pár exkluzivních her, co stojí za řeč, mohl zahrát. ;)
  • Naughty Dog prostě umí. Jakkoliv mě Uncharted a TLoU nechytlo, tak kvalita jejich her je neodiskutovatelná a pobaví jak hardcore, tak i casual hráče. Co je pro Naughty Dog trošku smůla je to, že PS4 je vlastně PC a využít jeho potenciál není tak složité, jako u komplikovaného HW PS3 a ta výhoda svázanosti Naughty s jedinou platformou se trošku stírá.
  • Též si tomu mohl dát 10/10 když se nad tou recenzí tak rozplýváš!!! Stejně závěr patří MISTRŮM!! A pro mě stejně bude NAUGHTY DOG NEJLEPŠÍ STUDIO NA SVĚTĚ a to mi oane recenzente nevezmete!! Přeji hezký den!!!!!
    • u wot m8
  • MalyZeli
    Takovou dobu na tom delali, a za par hodin to bude pryc, to staaaalo za to.
  • O celý jeden bod lepší než The Order: 1886. Páni... *4*
  • vím že budu za exota s rekordem mínusek, ale tak si taky napíšu názor.. tahle série se mě vůbec nedotkla, nechápu proč, ale příjde mě to jako nuda.. jestli to je vizuálem nebo často až křečovitě vyhypovanou akci.. nebo jsem proste starej..
    • Zrzzek
      Je to napůl hra, napůl film. Nemusí to sednout každému...
    • Nechybí ti jako většině zdejší elitě ta konzole??? Pak ti zbývají takové trapácké komenty.
      • tak ja konzoli mam a myslim si vzasade to same co on
        • nelži...
          • nebreč...
    • Nebo YouTube "hráč".
      • Rozdíl mezi YouTube "hraním" a hraním těchto filmo-koridorových her není zase tak velký... *15*
        • kde se ta lidská blbost bere???
  • Tilwaen
    Uncharted je další hra se sofistikovaným potiskem nosiče, stejně jako byl Bloodborne.
    • ty jsi na ti diry nejak zatizena:)
      kazdopadne to nemusi byt tak uplne umysl, ono jidne nez uprostřed ta dira v mediu udelat nejde, a holt dat obrazek postavy na stred disku se taky zda jako logicka volba. Samozrejme u Onechambary to asi umysl byl, to se neda poprit:)
    • Inak svojim sposobom je to humorne hlavne u toho Seinfelda, pretoze "The Contest" je pravdepodobne najcastejsim vitazom rebrickov sitcomovych epizod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit