Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O celý jeden bod lepší než The Order: 1886. Páni... *4*
  • vím že budu za exota s rekordem mínusek, ale tak si taky napíšu názor.. tahle série se mě vůbec nedotkla, nechápu proč, ale příjde mě to jako nuda.. jestli to je vizuálem nebo často až křečovitě vyhypovanou akci.. nebo jsem proste starej..
    • Zrzzek
      Je to napůl hra, napůl film. Nemusí to sednout každému...
    • Nechybí ti jako většině zdejší elitě ta konzole??? Pak ti zbývají takové trapácké komenty.
      • tak ja konzoli mam a myslim si vzasade to same co on
        • nelži...
          • nebreč...
    • Nebo YouTube "hráč".
      • Rozdíl mezi YouTube "hraním" a hraním těchto filmo-koridorových her není zase tak velký... *15*
        • kde se ta lidská blbost bere???
  • Tilwaen
    Uncharted je další hra se sofistikovaným potiskem nosiče, stejně jako byl Bloodborne.
    • ty jsi na ti diry nejak zatizena:)
      kazdopadne to nemusi byt tak uplne umysl, ono jidne nez uprostřed ta dira v mediu udelat nejde, a holt dat obrazek postavy na stred disku se taky zda jako logicka volba. Samozrejme u Onechambary to asi umysl byl, to se neda poprit:)
    • Inak svojim sposobom je to humorne hlavne u toho Seinfelda, pretoze "The Contest" je pravdepodobne najcastejsim vitazom rebrickov sitcomovych epizod.
  • MickeyMutant
    Co je platné, že máte v rukou jedinou review verzi v republice, když pan Redakce z Eurogameru byl stejně zase první... s překladem.

    P.S. - Přeložil, kde nevěděl, tam domyslel, na slovosled nehleděl. Jediná původní věta celého textu na Eurogameru ovšem stojí za to: "První český verdikt nad nejočekávanější PS4 hrou roku všech dob". Zamysleme se nad ní. Že je pan Redakce zase první, to už dávno nikoho nepřekvapí, ale v obratu "nej hra roku všech dob" se v historii českého jazyka poprvé objevuje čtvrtý stupeň - takzvaný ultrasuperlativ. Zase první. Gratulace.
    • Mně by ani nevadilo, že je to jen překlad z EG UK, však je to legální a mají na to jako členové EG sítě právo, ale co je jiná, že se to tváří jako původní česká recka. To je vlastně podvod. A když na to lidi v diskuzi SLUŠNĚ upozorňovali, tak je JD mazal a banoval! Pro EG už snad nikdo nepíše, je to jen JDho píseček, recenzí málo, jen samý bulvár, web jednoho podvodníka.
  • tohle je presne ten typ hry pri kterem nakoupit pukance, zapnout YT a užít si paradni jízdu
  • Mám všetky Uncharted na PS3 boli to parádné hry ale investoval som radšej do noveho PC čo som rád a stále nevidím prečo kupovať PS4 *4*
    • koho to doprdele zajímá?
  • Jack1947
    9/10 to je trochu zklamání, ale asi to bude pecka no.

    Co asi na to JD ten musí prskat " GAMES první český web co dostal review verzi jako vůbec PRVNÍ!"
    Prsk, prsk *1* *15* Jk ale docela by mně zajímalo asi to už twítnul a srdéčko vyplakal na svém slavném Eurogaymru.

    Doufám že sem zde nekopl do vosího hnízda nebo tak, pokusd jo takto se moc omlouvám but i couldnt resist ... ...
    • Už se vážně vykašli na tu angličtinu, od tebe to zní pokaždé trapně.
      • Kdyby trapně, ale většinou v ní má chyby, nebo to nedáva smysl :)
        Nicméně teď se zrovna trefil a má to bez chyb a smysl to dává.
        • Jack1947
          Díky *4*
          • Hlavně neusni na vařínech :)
            • Jack1947
              Vařínech? *8*
        • To je ten typ lidí, co musí používat pár anglických slovíček, aby vypadali hustě, přitom vypadají jako trapáčci, stejně jako Vávra. Ale to že má strašnej přízvuk, tomu už nevadí. Hlavně že se cítí hustě! *7*
          • To není o hustotě, ale o tom, že lidé, kteří anglicky běžně komunikují, ví, že na přízvuk a výslovnost kálí pes. Pravidelně komunikuji s lidmi v angličtině (zákazníci) a kromě několika rodilých mluvčích, mají všichni děsivou výslovnost, ale nikdo se tím netrápí, protože je pro nás podstatné, že si dokážeme sdělit potřebné informace.
    • čekala se desítka jako povinná jízda ale honzo je hold prisnej recenzent
  • Gordar
    Nemělo to být z kolegiality až v pondělí? :D
    • Co je kolegialní na tom držet napsanou recenzi? V čem je ten smysl?

      Když chcete být kolegialní tak jim pošlete svůj kód hry at mohou taky recenzovat. :)
    • sleepless
      Melo, ale vzhledem k tomu, ze neni doposud vubec jasne, kdy to ostatni dostanou, tak jsme od toho upustili.
  • Předchozí tři díly mi přišly dost pitomé, ale Last of Us se mi naopak líbilo. Takže jsem zvědavý, jestli si Uncharted 4 něco z Last of Us vezme a sériového vraha Nathana sprovodí z herního světa nějak zajímavě.
  • Hezky čtivě napsaná recenze akorát si to nezahraju nechce se my totiž dávat 10 litrů za PS4. A lidi vzpamatujte se už tady v těch diskuzích kdykoliv si nějaký čtu tak jsou to samí negativa věčně někdo nespokojenej, furt se tu nadává jak je to na h....no že je to moc krátký a tak dál. Tak to nečtěte když vás to nezajímá jenom lidi,který to zajímá otrávíte *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit