Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vím že budu za exota s rekordem mínusek, ale tak si taky napíšu názor.. tahle série se mě vůbec nedotkla, nechápu proč, ale příjde mě to jako nuda.. jestli to je vizuálem nebo často až křečovitě vyhypovanou akci.. nebo jsem proste starej..
    • Zrzzek
      Je to napůl hra, napůl film. Nemusí to sednout každému...
    • Nechybí ti jako většině zdejší elitě ta konzole??? Pak ti zbývají takové trapácké komenty.
      • tak ja konzoli mam a myslim si vzasade to same co on
        • nelži...
          • nebreč...
    • Nebo YouTube "hráč".
      • Rozdíl mezi YouTube "hraním" a hraním těchto filmo-koridorových her není zase tak velký... *15*
        • kde se ta lidská blbost bere???
  • Jak prosím fungují boje na blízko? Nějaké změny oproti Unch3?
    Jak prosím funguje AI? Pořád hluchoslepé kachničky na odstřel?
    Jak je prosím vylepšeno plížení? V Unch2 šlo taky vždy část arény vyčistit potichu pokud hráč chtěl, takže nerozumím dojmu z textu recenze, že plížení má být nějaké speciální.
    Díky
  • N0isy
    Proč ne 10/10? Takovej verdikt jsem tu snad ještě nečetl.
  • Olejník se zase předvedl vyjít to na Xbox nebo tam být posílání ovcí na základnu z MGS V ani by to nemusel hrát a dal by tomu 10/10 ale že je to exkluzivita na PS4 musel hledat ty nejmenší nesmysly aby vůbec nějakou jen sebemenší a nesmyslnou chybu našel. Absolutně neobjektivní hodnocení, všude jinde u nás má hra 10/10 jen tady mistrRrRrRr Olejník musel schválně udělat vyjímku aby nahrál tupým PC Only a Xboxovým idiotům kteří si musí rýpnout. Nepočítám mezi ně normální HRÁČE, kteří HRAJÍ hry a je jim jedno na čem je HRAJÍ a když výjde exkluzivní klenot jsou ochotni jej příjmout a nepsat o něm nesmysly aniž by si jej zahráli.
    • vlastik.plaminek
      Je mi jedno na čem hraju, PS3 jsem částečně kvůli Uncharted a stejně ti na plnou hubu řeknu, že ta série je prostě sranec.
  • Tak jsem marne cekal, ze podle masáží, videi, fanoušků a prezentací to bude po dlouhe době hra, která sesadi z trunu hry o Nintenda a zase nic.......i tak se bude jednat o dost dobrou hru....
    • Tilwaen
      Proč by mělo Uncharted soupeřit s hrami od Nintenda?
      • hry o nintenda, to je nejaka nová verze hry o truny asi
  • Mart9
    Je super pocit vědět, že si to jako majitel PS4 někdy v budoucnu zahraju.
    • Je super pocit vědět, že nemusím být majitel PS4, abych si to zahrál. 13 hodin je nic - to jsou 2-3 odpoledne u souseda. Přinesu pár piv a projdem se filmotunelem. Pak to prodá do bazaru (jak to dělá většina konzolových moralistů) a win win pro oba.

      Pak si můžem dát konečně (třeba v mulťáku) nějakou hru, která má skutečnou hratelnost, dá se hrát dýl jak dva dny a je třeba nějaký ten sklil, ne jen koukání na cutscény, šplhání po skále a tupé střílení po nabíhající AI...
      • Někdo si prostě rozehraje filmotunel hru na pár hodin, druhý si bude skillově 2-3 odpoledne konečně se sousedem užívat po pár pivech (třeba v mulťáku!). Nejkrásnější na tom vidím, že si jakožto hráči mohou zvolit dle svých preferencí, platforem,možností, úchylek a pobavení. Ovšem, pokud někdo za podstatou hraní videoher stále je schopen hledat konspirace, tak ten jim asi vcelku kakání porozuměl...
      • Proto mě štve, že zatím jedinná zajímavá PS4 exkluzivka, Bloodborne, není na 2 odpoledne :( A na delší dobu mi PS4 zatím nikdo nepůjčí.
    • To musí být super a o mnoho lepší pocit, než vědět, že jako nemajitel PS4 si ji někdy v budoucnu budu muset koupit v bazaru za pár šupů, abych si těch pár exkluzivních her, co stojí za řeč, mohl zahrát. ;)
  • Corvus

    Dejte mi to už konečně na PC!!!

  • Též si tomu mohl dát 10/10 když se nad tou recenzí tak rozplýváš!!! Stejně závěr patří MISTRŮM!! A pro mě stejně bude NAUGHTY DOG NEJLEPŠÍ STUDIO NA SVĚTĚ a to mi oane recenzente nevezmete!! Přeji hezký den!!!!!
    • u wot m8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit