Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Co je platné, že máte v rukou jedinou review verzi v republice, když pan Redakce z Eurogameru byl stejně zase první... s překladem.

    P.S. - Přeložil, kde nevěděl, tam domyslel, na slovosled nehleděl. Jediná původní věta celého textu na Eurogameru ovšem stojí za to: "První český verdikt nad nejočekávanější PS4 hrou roku všech dob". Zamysleme se nad ní. Že je pan Redakce zase první, to už dávno nikoho nepřekvapí, ale v obratu "nej hra roku všech dob" se v historii českého jazyka poprvé objevuje čtvrtý stupeň - takzvaný ultrasuperlativ. Zase první. Gratulace.
    • Mně by ani nevadilo, že je to jen překlad z EG UK, však je to legální a mají na to jako členové EG sítě právo, ale co je jiná, že se to tváří jako původní česká recka. To je vlastně podvod. A když na to lidi v diskuzi SLUŠNĚ upozorňovali, tak je JD mazal a banoval! Pro EG už snad nikdo nepíše, je to jen JDho píseček, recenzí málo, jen samý bulvár, web jednoho podvodníka.
  • Nechápu lidi co to tu furt haní jako ze je to nehratelný, nalajnovaný apod. Nejspíš zhlédly nějaký video na YouTube a hned hází rozumi. Podle me je to totální nářez a jsem vdecnej za hry tohohle typu, protože jako prumernej cech nemam čas sedět u PC hrát Dark souls a 2 hodiny levlovat ve stejný lokaci furt dokola. To pro me nemam smysl kdyz mam na hraní čas tak 5 hodin týdne a taky to nikde nepíšu ze je ta hra k ničemu. Uncharted je v tomhle žánru někde na špičce žebříčku. Je to proste skvělá hra na odreagování po celým dnu v praci ve stylu hollywoodskýho filmu. Dotáhli do posledního detailu ve všech směrech.
    • frag.ment
      Naprostý souhlas! A nejvíc jde slyšet tzv. "hardcore" hráče, kteří u her na PC prosedí půl dne, 7 dní v týdnu. Mě taková hra, která je tak na 14 hodin vydrží klidně na týden (když je čas a chuť).
  • Je neuvěřitelný kolik negativních příspěvků si člověk níže přečte.
    To už jste vážně tak retardovaný?
    Proč někdo píše, tohle je špatný oproti tomuhle atd?
    Je jasný, že to není pro HC hráce CODu a CSka :D (a jistě, neříkám, že se jim to nemůže líbit).
    Ale proč to hanit? Běžte si komentovat pod hry, který se líbí vám. Pokud člověka baví hry typu Uncharted, Nový Tombridery, bude tohle milovat. Pokud ne - nebude ho bavit ani tohle. TVL když nemám rád horory nebude se mi líbit ani ten s hodnocením 100% :D To ale neznamená, že to pro někoho jinýho není pecka. ZA SEBE (a jen za sebe - názory ostatních jsou mi u zadele) říkám, že ta hra je dokonalá. Dobrodružná jízda s KONEČNĚ vymakaným pocitem ze střelby, dobře napsaným příběhem a délkou (mě to trvalo 16h) adekvátní žánru. (Max Payne 2 se dal dohrát za 5-6 hodin a byl libovej). Čili se nenechte odradit, kdo znáte kvality předešlých dílů a TLoU budete nadšený. (
  • Uz se nemuzu dockat. Kupuju v den vydani a dokud to nedohraju, asi me od televize neodtrhnou :)
  • Tilwaen
    Uncharted je další hra se sofistikovaným potiskem nosiče, stejně jako byl Bloodborne.
    • ty jsi na ti diry nejak zatizena:)
      kazdopadne to nemusi byt tak uplne umysl, ono jidne nez uprostřed ta dira v mediu udelat nejde, a holt dat obrazek postavy na stred disku se taky zda jako logicka volba. Samozrejme u Onechambary to asi umysl byl, to se neda poprit:)
    • Inak svojim sposobom je to humorne hlavne u toho Seinfelda, pretoze "The Contest" je pravdepodobne najcastejsim vitazom rebrickov sitcomovych epizod.
  • Gordar
    Nemělo to být z kolegiality až v pondělí? :D
    • Co je kolegialní na tom držet napsanou recenzi? V čem je ten smysl?

      Když chcete být kolegialní tak jim pošlete svůj kód hry at mohou taky recenzovat. :)
    • sleepless
      Melo, ale vzhledem k tomu, ze neni doposud vubec jasne, kdy to ostatni dostanou, tak jsme od toho upustili.
  • O celý jeden bod lepší než The Order: 1886. Páni... *4*
  • Jú, že vy jste to narozdíl od konkurence i měli v rukách? :D
    • sleepless
      Jo, momentálně máme v rukách jedinou review verzi v ČR..
  • MalyZeli
    Takovou dobu na tom delali, a za par hodin to bude pryc, to staaaalo za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit