Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky čtivě napsaná recenze akorát si to nezahraju nechce se my totiž dávat 10 litrů za PS4. A lidi vzpamatujte se už tady v těch diskuzích kdykoliv si nějaký čtu tak jsou to samí negativa věčně někdo nespokojenej, furt se tu nadává jak je to na h....no že je to moc krátký a tak dál. Tak to nečtěte když vás to nezajímá jenom lidi,který to zajímá otrávíte *9*
  • jedním slovem paráda...
  • Wow, právě jsem dohrál a musím uznat, že ta hra je masterpiece! Mě nejvíc dostala výtvarná stránka, kdy kolikrát jenom koukam, co všechno v prostředí hry je, reaguje, pohybuje se...fakt paráda, doporucuju!
  • Otazka pro recenzenta. Co te bavilo vic? Posledni lara ? Nebo U4?
    • Obě hry recenzoval stejný člověk, takže z toho se dá vyvodit, že U4 je pro pana recenzenta lepší, ne?
  • Naughty Dog prostě umí. Jakkoliv mě Uncharted a TLoU nechytlo, tak kvalita jejich her je neodiskutovatelná a pobaví jak hardcore, tak i casual hráče. Co je pro Naughty Dog trošku smůla je to, že PS4 je vlastně PC a využít jeho potenciál není tak složité, jako u komplikovaného HW PS3 a ta výhoda svázanosti Naughty s jedinou platformou se trošku stírá.
  • Poláček se nakonec na loajálnost vůči konkurenci vysral! Palec nahoru.
    • poláček ječurak *16*
    • Slovní spojení loajálnost vůči konkurenci trošku zavání oxymorónem. Každopádně za recenzi chválím, lepší než na eurogejmru nepřiznaně obšlehnutej překlad jeho britský verze
  • Výborná recenze, díky!
  • hra má kolem 26 100% hodnocení. Vypadá to na pecku. Asi koupím nebo koupím Shadow of Beast...
    • jo a zapomněl jsem dodat pouze na PS4 *15*
  • ucho
    tak objednáno. natěšenost veliká.
    • to jsi frajer ty zrzavýbuzerante *12*
      • ucho
        Yeeeeaaaaaaahhhh!
  • Jejda, jak já vám tu PS4 závidím (myšleno pouze v pozitivním smyslu slova!) ale čekám na novou PS4+ kde přeci jen bude výkon HW o značný chlup lepší.
    A pak si konečně budu moci vychutnat dedikované pecky jako Last of Us, Uncharted 1-4, NHL 17, Drive Club, BloodBorne, Gran Turismo Sport/7, apod.
    • to si počkáš se divím že těmpičovinam věříš tydebile *11*
    • A v tý době už ty hry budou za hubičku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit