Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už z toho zase začíná být nastavovaná kaše
  • Kdyby bylo na mě, tak si vývojáři můžou strčit Uncharted 4 třeba tam kam jsem je poslal s předchozími díly a s The Last of Hype. Exkluzivity nebrat i když i tam existují vyjímky - GT5, Red Dead Redemption, Heavy Rain - nenapadá mě nic co by mě oslovilo na xku. V roce kdy Sony začala prodávat PS4 jsem si konečně pořídil PS3, protože naprosté herní pecky navíc léty ověřené dostanu za pár stovek. V době kdy si majitelé PS4 a X0ne stěžovali, že nemají co hrát, já nevěděl co dříve. Celá tahle marketingová prasárna s exkluzivitama na konzole či PC je na prd. Kdysi měla možná smysl, ale dnes? Konzole pokulhávají za výkonem PC, PC se potýká s problémem trilionu možných HW kombinací a následným problémům s kompatibilitou poklesem výkonu díky OS M$. A tady se pak musím smát těm směšným pokusům o flame a pak šíleného bránění té své "jediné milované" platformy. Mám PC, X360, PS3, Slušný herní tablet. Vše má své výhody i nevýhody. Ideální cesta poznat výhody a využívat jich, a nevýhody prostě nechat plavat, když s tím stejně nic nenadělám. Next next gen konzole tady jsou už nějakou dobu, ale já třeba osobně nevidím jediný důvod pro koupi. Upozorňovalo na to dost lidí před zahájením prodeje, rok po zahájení prodeje a pořád to nic nezměnilo. Technofetišisty tak hřeje stejný pocit jako majitele tramvají v městě kde není ani metr kolejí po kterých by ty tramvaje jezdily.
    • Vemte PC komponenty, které byly na trhu v roce 2006/2007 (vydání PS3), nainstaluje tam GTA 5 a myslím, že pokud by se vám ji povedlo spustit, tak stejně bude nehratelná. Tak tu netvrďte, že konzole pokulhávají za výkonem PC. Toť můj názor.
  • MARTASLJ19
    Tak na PS 4 tento rok opäť nebude čo hrať. Vyjde Bloodbourne a tým to hasne. Je to na smiech a zároveň na plač.
    • Persona 5
  • nj je to taková čekací platforma, treba ja se za celej životní cyklus ps3 nedočkal duvodu proč to koupit
  • del0
    Waitstation cough cough.
  • Klasika, ladi filmovost a 24FPS pro ultimatni zazitek.
    • jojo snazi se soucasnych 15FPS dotahnout aspon na tech 24 a tak orezavaj omezujaou a nakonec to bude vypoadat stejne jak predchozi dil
  • Doufám že Just cause 3 na pc víde do prosince tohoto roku.
    Moc se na tu hru ťeším.
  • https://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo
  • Pokial viem, tak datum vydania nebol nikdy oznameny, dokonca ani nikdy oficialne nepovedali ze by U4 malo vyjst v tomto roku. Boli to maximalne dohady niektorych webov, takze nadpis (a hlavne text) clanku je pomerne zcestny - spring 2016 je prve oficialne potvrdene datum vydania.
    • Loneck
      Obě oficiální videa, které byly uvěřejněny (E3 2014 a gameplay video) mají na konci 2015.
  • Nemam ani jednu, ale Halo je z exkluzivek jedna z tech her, ktery jsou vylozene dobry.
    Ale proti gustu zadny disputat.
    • Patri to dolu k fuhrerovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit