Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Také jsem Fillionův fanda. Tedy, pokud vybere Burger někoho jiného, nevadí mi to, ale doufám, že na něj nezanevře jen proto, že ho všichni chtějí. Aby nám ukázal, že to on je tady kreativní mozek a ne my.
  • jesusek
    Ewan McGregor by nebyl špatnej. Nebo Matt Damon.
    • A kdo by je zaplatil? Navíc Damon teda nic moc... Já bych byl pro toho Coopera, která na to rozhodně schopnosti má...
      • jesusek
        Uvedl jsem pouze příklad. *4* A jak píše turbolachtan, taky myslím, že by to zase takovej problém nebyl.
      • Nevím, jestli studio nějak seškrtalo rozpočet, ale pokud byl předtím ve hře Russell a Wahlberg, kteří rozhodně neberou milion dva, tak by si mohli dovolit i Damona.
  • jnsCZ
    Mark Wahlberg není vůbec špatný herec, má i dobrý komický potenciál, ale na mě prostě nepůsobí jako sympaťák. Víte co? Omlaďte Bruce Campbella a hoďte ho tam! :D
    • Bruce Campbella bych si dokázal představit v roli Sullyho. Spolu s Fillionem by to byl splněný sen všech geeků :) To je ale asi ten největší problém, fanouškovská základna je velká, ale jen v rámci vymezené skupiny lidí, která jen těžko studiu zajistí záruku vysokých zisků. Ale věřím že Burger by se toho mohl chytnout zodpovědně a přijít s kompromisem, který se bude zamlouvat nám všem :)
      • jnsCZ
        Tyjo, Campbell v roli Sullyho! To je dobrej nápad!
    • Wahlberg je dobrej herec ale nemusí ho cpát všude.Stačilo že se zahrál Maxe Payna.Ať jde hrát do jiných holywoodských béček :D
  • No pokud tam nakonec Nathan Fillion bude tak se na to teším, ale po zklamání z Tekkena už těmhle filmům moc nevěřím *13*
    • ales.smutny
      Tekken zase byla jiná váhová třída, nízký rozpočet, nikdy nebylo jasné, na jaký trh se cílí, mizerná produkce.... Tady spíš jde o to, aby Uncharted nespadlo vedle Max Paynea nebo Hitmana.
      • Problem je spis ten,ze zatim se snad o zadnym filmu podle hry neda rict,ze je vylozene povedeny.A to meli kolikrat i docela slusne rozpocty.
        • jnsCZ
          Snad jen Silent Hill.
          • nebo Mortal Kombat... ten 1. urcite.
            • kostejnesmrtelny
              MK je spíš guilty pleasure než dobrej film *5*
  • Hlavni je reziser ..Neil Burger na me pusobi docela rozpacite... Vsemocny byl dobry film , ale to je od nej asi tak vse ... no uvidime co jeste bude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit