Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli tam přidat ještě Golden Abyss...
    • Neblazni, to prerobia neskor za cenu novej hry samozrejme, tak ako na Xbone prerabaju zvlast halo reach a halo3: odst.
    • To by aspoň mělo smysl a vyžadovalo trochu práce.
  • ...pre niekoho je pochopenie jednoduchého faktu, že množstvo vlastníkov PS4 predchádzajúce diely nehralo, zjavne nad limit ich mozgovej kapacity...
    • vlastik.plaminek
      Nad moje chápání je spíš to, že PS4 má po takové době žalostně málo nových exkluzivit. Zatím remaster, kam se podíváš. Jak říkáš, pro lidi co to nehráli je to fajn, ale to je tak všechno. Plno lidí to hrálo, plno lidí zatím nemá moc důvodů kupovat PS4.
      • ...veď nikto nie je nútený remastery kupovať, nikto nie je nútený kupovať PS4 pokiaľ má pocit, že mu tam chýbajú hry podľa jeho predstáv...ale nikto tu tiež nie je povinný čítať tie isté plky od tých istých indivíduí pod každou novinkou o remastery, resp. PS4 hre...
        • vlastik.plaminek
          To je právě to, nikto nie je nútený. To znamená, že já taky ne, protože ty hry mám už dohrané na old-genu. Pro lidi co je nehráli to je to fajn, ale už by to chtělo trochu pohyb z místa. A pokud jde o ty zbytečné plky - stačí, když přestaneš psát a zmizí i plky.
      • Aspon ze se ke sve nechapavosti priznas a jsi si ji vedom. Sony je v cervenych cislech a nema prostredky a exkluzivity jsou velmi nakladne. Takze sony musi spolehat na to, ze na jeji platforme pobezi lepe multiplatformy a na remake starsich exkluzivnich titulu. Pecek jako bloodborne si muze dovolit minimum.
    • ...nekecej...
      • ...ale no, no, no...
  • Kozy
    Jo tak na to jsem zvědavej, koupim abych zjistil proč je Naughty Dog tak uznávanej, protože Last of Us mě nepřesvědčil.
  • 60 dolarů a pojďme, tak se rýžuje.
    • tva prezdivka je vice jak pravdiva nikdo te nenuti to kupovat co bys chtel za 1600 za 3 hry cena je za hubicku ve full hd grafice
      • Za tu cenu si koupím na pc 6-10 AAA her z doby kdy vyšel uncharted 1 až doteď(mínus cca3 měsíce), taky ve ve fullhd grafice.... navíc pravděpodobně všechny assety a textury mají zálohované v kvalitě jakou PS3 neutáhnul, takže to klidně mohl být a podle mě byl kalkul už od začátku, ale čekám, kdy PS4 ukláže nějakou pořádnou hru a ne jenom remastery, jedna hra (bloodborne) jí nespasí, vlastně jo, pokud jsou konzolisti z games modeloví zákazníci, tak stačí remasterovat jednu hru za druhou a do další generace si vystačí *6*
      • On za to blbec nemůže že je blbec, za to můžou jeho rodiče, že ho tak pojmenovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit