Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    RPCS3

  • Lukyz

    Jelikož jsem netknutej PSkem, tak mi cenovka přijde v pohodě, ale problém je právě v tom, že kdo neměl PS, tak bude začínat čtvrtým dílem. To je jak začínat koukat na seriál od čtvrté série a v tom případě si to nechám raději ujít. 

  • Ani se nedivím, kdo by to chtěl hrát od konce...

  • MalyZeli

    No Shadow of the TR určitě nevypadá líp. Hra vypadá skvěle, a s cenovkou mám asi trochu bias protože sem to několikrát dohrál, takže ano, není to úplně fér ode mě.

  • medveddd

    Tak číslo jsem plácnul, jak moc je přehnaný to nevím, ale určitě bych řekl, že to vypadá líp než většina nových her a i kdyby to vypadalo, hrálo se a bylo odladěný a promakaný líp než polovina (což bych řekl, že je zase podhodnocený), není důvod argumentovat stářím hry.

  • Veskoslav

    Než 90%, co vychází? Zase nepřeháněj, není to zase kdejaká hitparáda a poslední LARA vypadá lépe.

  • frank.horigan

    Cena je v pořádku, problém je že to 4 díl. 1-3 na pc nikdy nebude. To je jako by teď někdo vydal prvního Zaklínače.

    Já to hraju přes emulátor a zcela cajk

  • Inquisitor

    To je jenom poslední díl? Já myslel, že je to celá série.

  • Mikek

    A neni to proste tim, ze skoro kazdy, kdo si to chtel zahrat, si to uz zahral na nejakem PSku? Uncharted byla hra, kvuli ktere si mraky lidi poridilo PSko. Me nevyjimaje. 

  • medveddd

    S tím, že je pitomé vydávat jen 4. díl série + spinoff, souhlasím.

    Ale ta cenovka? Jsou to dvě hry technologicky pokročilejší než 90 % všeho, co dnes vychází a chtějí za ně 50 eur. To ti fakt přijde moc?

    Ano, hry jsou pár let staré, ale rozhodně nejsou zastaralé a pokud bychom to měli rozdělit, řekněme že je to 30 eur za čtyřku a 20 eur za Lost Legacy, to mi přijde dost solidní.

  • MalyZeli

    Jako když vydají jen finále 4 dílné série, čemu se diví. Měli vydat celou kolekci, remasterované 1-3 a k tomu 4ku. Plus ta cenovka, to jim nedám za 6 let starou hru. Thief's End je skvělá hra, dohrál sem ji několikrát na PS, ale bez znalosti předešlých dílů to ztrácí to kouzlo, a Lost Legacy moc lidí nezajímá.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit