Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ví Spector, že už nedělá myšáka?
  • skaven
    nieje nic realnejsieho, ako uhasit tok lavy vodnymi sipami *1*
    este ze Garret to zvladal len s faklami
  • Tak to je bomba. Zdá se mi to, nebo je ta grafika "wowkoidní" malovaná? Pokud si dobře pamatuju, tak ten první trailer na UE4 byl úplně něco jinýho, ale úplně. Tuhle grafiku už fakt nemůžu vystát. A oni to nacpou do atmosferickýho dungeonu, to je fakt úlet. Za mě nehoráznej fail a zklamání. Teď už zbývá jen podobným způsobem dodrbat SS3 a je hotovo, Spectore...
    • Nepamatuju video UA bezici na Unreal 4 enginu. Nemas na mysli Bard's Tale? To bezelo na Unrealu.
    • Stylizace hnusná je a navíc to běží na Unity, takže to má slušnej FPS drop viz další videa na jůťůb (jak říká hot strejda Moravec, který se bojí Mlhy).

      Ještě jsem neviděl 3D Unity hru, která by běžela normálně, vypadala normálně a nesnažila se upéct hardware.
    • Krescz
      stejně to nikdo hrát nebude....pokud to vůbec vznikne *7*
    • taky to v tom vidím a to mám hry od Blizzardu rád, ale do Ultimy se to vůbec nehodí
      • Původní Ultimu jsem nehrál, Wowko prakticky taky ne, ale mě ta grafika přijde parádní (na nízkorozpočtový titul). Tedy na to, že se jim ten kickstarter až tak moc nepovedl. Mě se ta stylizace hodně líbí, když jsem viděl nějaké obrázky, tak jsem koukal, že to je snímek přímo ze hry a ne nějaký artwork.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit