Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nech to spravia zvrchu a tahove tento novy fps Fallout je nuda ano nemalo by to milionove predaje ale svoje dost velke publikum by si to naslo..
    • Nenaslo. Jeho publikum sa zmoze iba na dozivotne vyplakavanie pod kazdym clankom o Bethesde *2*
  • seprah
    já nevím, co proti tomu Betežďáckýmu Falloutu porřád všichni máte... já osobně v něm mám naběháno fakt hodně přes 100 hodin a ta hra mě bavila od začátku do konce... jasně, má svý nedostatky a chvílema mě pěkně vytáčela, ale je to vynikající open-world akční RPGčko. Rozhodně to pro mě bylo přijatelnější od nich, než kdyby to dostali matláci typu UBI/EA, kteří by z toho vyrobili nějakou... lepší je nespekulovat. samozřejmě, udělalo by mi radost, kdyby se to nějakou shodou okolností dostalo do rukou Obsidianu, ale pokud to zůstane u Beteždy, budu se jen a jen těšit...
    • Zeby proti tomu meli vsichni to ze to NENI fallout? Zkus si ve falloutu vylizt z diry a jit si to rozdat se supermutantem ... rozmazne te. V tohle sem usutoval supermutanta zakladni pistolkou ... a pak sem to smaznul.

      Podivej se na uzasnej skill tree v F1/2 ... a ty skilly se KUREVSKY projevovaly na zpusobu hry ... situace si moh resit silou/vykecat diru do mozku/... vse v zavislosti na schopnostech postavy. Proto melo i smysl hrat znova a jinak. Dokonce (vec ve dnesnich pro deticky vyrabenech gamesach nevidana) ses proste na nektery mista behem hry vubec nedostal ... protoze si na to trebas nemel inteligenci/silu/...
      • Zase aby jsem byli fér, i F3 a NV má dialogy a způsoby plnění questů, které se ti neotevřou, pokud nemáš potřebné Perky nebo skilly ale jinak s tebou souhlasím.
    • Ale tak jasně, já se u toho bavil taky....potom co jsem do toho narval destíky módů aby hra byla trochu víc jako předešlé díly. Já bych prostě chtěl aby se to zase posunulo a aby to nevypadalo jako Skyrim/Oblivion/ jen s jiným skinem. Mě třeba nevadí němý hrdina. Ale prostě po zahrání LoU vím co chci o postapo hry. A Fallout se tomu bohužel s každým dílem vzdaluje.
      • kamo Fallout je v první řadě hlavně open world hra o prozkoumávání takže jestli chceš něco jak Last Of US tak od toho tu máš Metro ale určitě kvůli tomu nebudou měnit hlavní prvek hry
        • A od kdy musí být Oper World hra o prozkoumávání, mizerná FPS ? Pardon, že to řeknu takhle ale nové Fallouty mají super omáčku kolem sebe ale mají hrozně slabý systém na kterém je to postavené. Mimochodem zrovna Metro je dost lineární. A prvek už jendou změnili, z Tahového systému na FPS, nevidím důvod proč ho nezměnit znova.
          • Ten důvod je v tom že naprostá většina komunity, hlavně teda v usa tady očividně ne jak jsem po dnešku zjistil, byla spokojená s New Vegas a chtěla by aby mu případný čtvrtý díl byl co nejvíc herně podobný. Ale z tvých komentů mě příde že chceš vyloženě survival hru kde chodíš s jedním zásobníkem a to se na mě nezlob to po falloutu nemůžeš očekávat.
            • ... (anonym): Ano pokud jsi jel podle návodu tak to bylo možné nebo pokud jsi věděl kdo co je. Jenže pokud jsi hrál poprvé tak ti nikdo neházel zbraně do obličeje jako v současných Falloutech. Problém je v tom, že zbraní je v současném pojetí Falloutu prostě MOC.
            • Arenoth: Není to pravda. V F1 šlo mít dobré zbraně taky už od začátku, bylo to jen o tom, kam půjdeš a jak je získáš. Úplně stejně je to v FNV, ale pravda, že těch nábojů je tam víc.
            • Ano, chtěl bych aby hra byla víc survival. Nevím jestli tebe jo ale mě nějak dvakrát nebaví, že hned v první hodině hraní mám velmi obstojný arzenál a s municí si nemusím dělat hlavu zbytek hry. S tím jak se všude munice válí nevím, jak můžou mít lidé problém se ubránit nájezdníkům ? Vždyť zbraň a náboje byli v každé druhé skříňce. A znovu říkám, min. první polovina Falloutu 1 a 2 taková byla, prostě jsi měl dva zásobníky a snaž se. V New Vegas jsem měl za chvilku Laserové pistole.

              Komunita hráčů už dokázala, že bude slepě hrát co se jim předhodí. Ano budou štěkat ale stejně jako poslušné ovečky to koupí. Jinak Last of Us si vedl velmi dobře a to jsem taky slyšel křiky o tom, že survival žánr je přežitý, vlastně to samé bylo i u Metra, hmmm.
  • Eda.Frtan
    Stejně si to bohužel koupim.
  • Mě by se líbilo, kdyby se vykašlali na FPS a udělali něco jako LAST OF US. Čili málo munice, poměrně realné zásahové zóny, nutnost boje na blízko a hlavně neustálý pocit boje o přežití. V posledních Fallout hrách (3 a NV) mě hrozně štvalo, že ve třetině hry jsem měl rakteomety, pušky, brokovnice, brnění, Stimpaky apod. Prostě nulový pocit nějakého boje o přežití. Stejně tak mě irituje, že do některých lidských protivníků vystřílím zasobníky (!) nábojů a oni v pohodě bojují dál. Co takhle Fallout přiblížit víc realitě? Nebo aspoň návrat ke kořenům.ou souhlasím.
    • Mě zase vadí, když získám nějakou skvělou zbraň nebo brnění a za pul hodiny koukam na závěrečné titulky.
      Boj o přežití se dá udělat i rozumným rozložením síly nepřátel a munice.
    • No je fakt, že než tam mít téměř nefunkční systém skillů a SPECIAL, tak bych to klidně hrál celé v realtime a reálněj pojaté. Fallouta nikdy nedělal geniálním jeho tahový systém, ale spíš ta atmosféra, rozhovory, prostředí a geniálně vymyšlený příběh všeho okolo. Klidně kdyby to byla střílečka ve stylu STALKERA, tak by mi to nevadilo, ale hlavně ať mám pocit, že jsem ve funkčním světě a ne v nějakém cirkusovém kamenolomu (viz F3)
    • Eda.Frtan
      Píšeš sice návrat ke kořenům, ale v původních Falloutech jsi měl od půle hry také raketomety a energozbroje. A navíc s nízkým skillem guns jsi do někoho klidně taky vysypal 20-30 kulek a on se ti vesele smál...
      A navíc F musí být open world hra, a toho se stylem LoU nejde docílit. Už jen protože by se jednalo o dost drastickou změnu žánru. Ostatně to samé se stalo i mezi F2 a F3, kdy se z tahového rpg stala skoro čistokrevné akce s rpg prvky.
      • No já si svůj progress ve hře přesně nepamatuju ale vím jakou jsem měl radost z první brokovnice a hrsti nábojů nebo jaký problém bylo vymlátit nájezdníky poblíž Sandy Sands (tuším). Ale vím, že se mě nestalo abych končil hru s Raketometem do kterého jsem měl asi 90 raket, několika Fatmany, desítkou rotačních kulometů a tunou nábojů jako jsem končil F3.
        Počet nábojů si nepamatuju, jasně nebylo to ultra realné ale rozhodně to nebylo na úrovni F3 a NV kde jsem opravdu do některých protivníků sypal náboje po stovkách nebo jim narval několika násobné headshoty.
        S tím LoU jsem to asi špatně řekl. Rád bych aby hra byla ze třetího pohledu s podobným principem boje na blízko, nedostatkem munice a nutnosti improvizovat. Je mě jasné, že lineární koncep LoU nejde namontovat na Fallout koncept ale jde mě o ten pocit.
        Vím že to zní třeba trochu offtopic ale účastnil jsem se jendoho Fallout Larpu. Kamarád mě do toho uvrtal vyprávěním jak byl minulý ročník super, jak se celý tým skládal na jeden revolver s 5 náboji a jak bylo drsné vyjednávání frakcí apod. No tak jsem jel, vybaven Larpovým mečem a nožem a jednou manuálkou, bohužel nový pravidla povolovala plynové zbraně s automatickou střelbou. Některé frakce je měli od začátku a hru to kompletně rozbilo. Většina lidí odjela hned první den protože nikdo nic nechtěl dělat. A to je můj problém s F3 a NV, když se tam nahází hromady zbraní a munice tak pro mě se vytratí ten pocit Postapo a zbyde jenom nudná střílečka.
        • A zkousel si to na tu HC uroven? Tam kamo musis pit i vodu
        • To já si pamatuju moc dobře jak sem kounčil fallout 2, Nejlepší brnění, nejlepší zbraně(to sem měl už tak od půlky), kopce nábojů a stympaků. Měl sem toho tolik že jsem obsadil jednu základnu (tu jak tam byl před vstupem raketoplán) abych měl ty tuny věcí, zbraní, brnění atd. kam dávat.
  • na druhou stranu je to dobré, že jsou dnešní hráči tak málo nároční - můžeme totiž tvořit špatné hry a ještě si na tom pořádně namastit kapsy *5*
    • vorton
      To uz aj z EA unikli nejake dokumenty? *1*
  • to nahovorenie mi znie blbo, pretoze si vo falloute mozes vytvorit aziata, cernocha, belocha, indiana..a vsetci budu mat rovnaky hlas
    • To mi přijde to nejmenší...vem si jak rozhovory ve Falloutech vždy ovlivňovaly statistiky...inteligence, řeč, karma, apod...
  • Jen aby to nebyl jeden z těch "náhodnou" uniklých dokumentů ,který jen uspokojí fanoušky pobořené stránkou survivor2299.com. Můžeme se jen modlit aby tam dali lepší rozhovory než ten paskvil z ukázky. Snad se počili F3 a dají si s vývojem opravdu záležet ( O čemž dost pochybuji.) a nevydají to jen pro peníze ani ne za rok.
  • Yaaaay! Další FAILout!!! Jupí!

    *Vypnout sarkastický mód*

    Doufám že se jednou zase dočkáme pravého Falloutu od Obsidianu... (Avellone je king!)
  • MrSanta
    Toto už nějaký ten smysl dává. O Bostonu už nějaké spekulace proběhly kdysi po vydání Fallout 3, nepletu-li se.
    Namluvený hrdina by se mi líbil. Jsem zvědav, kdy nás Bethesda oblaží oficiálním oznámením čtvrtého Falloutu.
  • My ghoulove pijem Roentgen Rum. Wheee...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit