Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle by se hodilo tak pro divoký hon.

  • ehm... všechno co jste tu napsali nemění vůbec nic na tom, že je ta zbroj hnusná :D a už teď se na to nechci koukat :D

  • Thanquol

    Pokud nechceš poraženému, svázanému nepříteli-tvorovi odřezat hlavu.

  • danny_the_hound

    Toto by vraj mala byť Temerijská zbroj. Na helme vidno inšpiráciu poľskými husármi.

  • honcka

    Až an to, že ty zdobné zbroje jsou z 90% turnajové a šlechtici si je nechávaly zdobit tak aby byli rozeznat jeden od druhýho a podtrhly svůj rod. Navíc i ty prolisy např na ramenách a loketních kloubech nebyly jenom ozdoba, ale sloužily, aby v kloubu lépe a přesněji po sobě plechy klouzaly. Navíc v knihách nifgaardská jízda spíš byla pravidelná složka armády a ne banda individuálních šlechticů jako v evropě.

  • Derp_1337

    Výroba by trvala 2x víc času než normální hladká zbroj? No a??

    Výroba auta značky Ferrari taky trvá o něco déle než výroba Škodovky , ale lidem, co to kupují, je to jedno.
    Podobně to je s "neefektivním" brněním. Lidi, co si to brnění objednají, nemusí nutně brát "co nejlepší schopnost odklonit zbraň" jako nejdůležitější vlastnost. Asi to bude pro tebe překvapení, ale hodně středověkých šlechticů preferovalo "méně efektivní" ornamentální zbroj před jednoduchou hladkou.

  • honcka

    Teoreticky jo, ale max proti různým drtivým zbraním typu palcát, ale hlavní zbraň proti jezdectvu byly různé dřevcové budné zbraně typu píka a tam je naopak mnohem výhodnější, když to slouzne. 

  • honcka

    Co mám s tou vysazeností? Je to jednoduchý, fyzika, plátová zbroj slouží k ochraně nositele a to buď tak, že ránu buď zadrží, nebo odkloní tak, že zbraň po ní sklouzne a když po ní má sklouznout, tak je čím méně zbraň útočníka předá kinetické energie do zbroje nositele, tím je to lepší, proto veškerý nerovnosti zhoršují kvalitu zbroje. Další věc je výroba, tohle by zabralo min 2x víc času něž normální hladká zbroj, navíc by byla o něco těžší. Info mám od kamaráda pasíře, co vyrábí repliky zbrojí pro muzea, když jsem mu tohle ukázal, smíchy málem upadl.

  • Derp_1337

    Kdo říkal něco o předělaní na hladkou zbroj?? Logicky jsem myslel, že po postrodukci to už nebude vypadat tak lacině.


    A co máš s tou vysazeností na hladkou zbroj?? Jako když je zbroj není hladká a super lesklá, tak to není dostatečně cool a nikdo by si to nevzal na sebe?? LOL Pěkný nesmysl.

  • dworkin

    Zájem o universum Zaklinace -> zájem o hry z toho universa -> zisk CD Projektu z prodeje stávajících her -> nové hezké hry se Zaklinacem. Předtím jsem to napsal zkratkou, ale rozepsal jsem ti to.

  • Tohle je pokus o "Nilfgard je ten zlej, tak musej vypadat jako orkové z LOTR" (ten meč tomu taky dost napovídá)

  • Je rozdíl mezi maskou a brněním...tohle bude spíš další z nesmyslnejch rádoby cool kostýmů (jakože předělaj tuhle divnou vycpaninu na skutečnou zbroj, dodělaj k tomu kroužkovku, kyrys, chrániče kloubů... nebo to předělaj na skutečný látkový brnění typu gambesonu? to by asi udělali rovnou, ne?) co dál - ty černochy taky předělaj v postprodukci na Evropany??

  • KIMCID

    no to s nad ne?

  • misho8723

    Čo? Na aké hry? Od CD Projektu? Však tí nemajú nič s týmto projektom spoločné a hlavne žiadne prachy.. a Netflix má práva len na seriál, na nič iné - aspoň zatiaľ

  • honcka

    Jako že v postprodukci z toho udělají normální hladkou zbroj? Tohle by si nikdo rozumný  z principu nevzal na sebe.

  • Zalínačský seriál pod palbou? Opravte si nadpis 🙂

  • teoreticky by melo byt pevnejsi, ale zalezi jak ty ,,zahyby,, jsou udelane :)

  • victor

    Myslíte si ,že zvrásněné brnění je výhodnější než hladké ?  Já čelit tomu , že se čepel nepřátel zasekne v některém ze záhybů , tak hned beru zbroj jinde . Ale tak třeba zase není magnetická ;)...


  • tomekbobek

    Ty jejich falchiony jsou ale dost nepraktický a fakt jen vyrobený na efekt. Vruby na zadní straně čepele jsou nepoužitelný.

  • KrPa

    stromy roslou zespod nahoru, ne leva doprava ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit