Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím Vás, neví někdo, proč nejdou spustit CZ titulky na batt. 3 i 4??? I když je tam napsáno, že se jedná o verzi s CZ tit...
  • To video prý jasně vysvětluje, jak je to s českými titulky v Mass Effect 3. Mi to jasné nepřišlo...
  • Masny trh ? ? ? co to sakra je
    • To je trh, který je specializovaný na prodej masa. V Česku se už prakticky nevyskytuje, ale v Asii nebo Africe zcela běžná věc.
      • heh a to som si myslel ze to je nejakeky prekladatelsky paskvil *2*
  • Urug
    Oheň v díře!!!
    • Hairy_Ass
      To mám po tom, co si dám nějaké hodně pálivé jídlo. *1* *1*
  • Pani, rad by som sa Vas opytal, ci ta cestina bude ako moznost naistalovat, alebo bude natvrdo?
    Ja totiz nepotrebujem ziadne preklady, skor by som povedal, ze mi vadia a rad by som mal teda moznost mat vsetko v anglictine.
    Mam to predobjednane, ale stale to mozem zrusit a objednat si z UK. Ozaj by som nerad videl ceske menu (nic proti CZ, SVK by ma nasralo rovnako)

    Diky za odpovede. *7*
    • montatatana
      Ve vetsine pripadu dava EA vzdy pred spustenim hry na vyber mezi spoustou jazyku. Zalezi co se vejde na disk.
    • to uz tam bude. pokud pisou ze to na pc vychazi s cz titulkama. staci kdyz si je vypnes. ale preklad menu to nevyresi
      • MishKonn
        Wow, doufám, že alespoň na PC to půjde vypnout / přepnout. Jsem za jedno s milkim.
        • Jak psal kolega nade mnou, mimo to, na PC verzi je celkem standart výběr z 5 a více jazyků jak při instalaci, tak často i později v nastavení hry, takže toho, že by byl nadefinovaný jen jeden pevný jazyk bych se moc nebál *4*
        • stahnes si kdyz tak warezackou verzi v AJ a vlozis tam svuj klic... je prakticky jedno jak to nainstalujes.. platis zaten key
  • Ehh, to už se pár dní ví -.-..
  • jezis proc proad otravujou s kazdou hovadinou okolo techto debilnich her (toto + cod)
  • prej budeme potrwbovat 100 hodin hrani aby se u jedny profese odemkly vsechny bonusy
    • To se sice říká, ale jsou to jen řeči vývojářů, nemůžeš to brát moc vážně, už jen proto, že každý sbírá body úplně jinou rychlostí...nicméně celkem se mi ježí vlasy při představě, že si každou novou zbraň budu odemykat 6 - 7 hodin, a proto doufám, že to tak extrémní nebude *2* (Ale je pravda, že ani v BFBCII to taky nebylo ideální). *7*
      Aby to nebylo úplně off topic - přijde mi, že se okolo tééhle češtiny dělá až moc řečí...jako chápu, když někdo potřebuje češtinu na hru typu Mass Effect nebo nový Deus Ex, ale na typickou FPS alá Battlefield? Proboha na co? Raději to využijte jako takový vstup do světa angličtiny, jednodušší texty jen tak nenajdete. *3*
    • Chlape je pravda, že to souvisí s BF3 ale co to kruci má společnýho s titulkama?
  • supr članek akorat jsem se nedozvedel kdy to vyjde
    • vdit to tam mas napsany
  • Naučte se anglicky *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit