Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kori
    Jestli bude kvůli BF3 instalovat nějakej EA client (nevím jak to s origin mají), tak holt nic nebude.
  • V této souvislosti bych připoměl epizodu ze zečátku letošního roku, kdy Steam bez jakéhokoli upozornění prodával kopie Crysis 1, k nimž neměl aktivační klíče od EA. Po zaplacení a stažení tudíž hra nefungovala a házela chybovou hlášku, z níž se problém nedal pochopit. Steam to nekomentoval a mnoho dní nereagoval na žádosti na technickou podporu. Někteří zoufalí uživatelé vyhrožovali žalobami, jiní komunikovali přímo s technickou podporou EA (která za to nemohla a hru neprodala) a část z nich si dokonce vybrečela provizorní aktivaci přímo z EA.
    • ucho
      vyprodání klíčů není nic ojedinělého, stalo se to u několika her, prostě prodal tolik kusů, že už na ně neměli klíče a museli čekat, než jim je dodají...
    • Steam prodával téměř celý rok nefunkční Jagged Alliance 2 než si toho všiml... Nedostatek klíčů po pár dní je oproti tomu prkotina. A několikadenní zpoždění v komunikaci se Steam Support je také ne "denním" pořádku.
  • RavenHolm
    EA si asi neuvědomuje jak obrovskou komunitu si Steam za těch x let vypěstoval.
    • Black_Hand
      kazdej takovej projekt vyzaduje velkou investici a risk. ja to chapu. se ukaze az po vydani jak to dopadne.
      • RavenHolm
        Já v tomhle EA moc nevěřím. Pokusit se postavit proti steamu se svým eshopem? Malá šance na úspěch. Ano pokud by se na steam vykašlalo víc vydavatelů jako Ubi, Eidos atd. Tak věřím, že by to steamu uškodilo, ale v tomto případě je EA jen samo proti sobě. Já jakožto uživatel steamu nemám potřebu mít své digitálky (možná až na GoG, ale ten je zaměřený na jinou sortu her) někde jinde naž na steamu a to by si EA mělo uvědomit. Mám spoustu her v krabičkách a spoustu her na steamu (zásoba do konce života:)), ale skutečně nebudu kupovat v dalším digitálním kanálu.
        • Cosi
          A ještě se divim, že EA pustilo staré hry na GOG, teď si je mohlo vydávat samo a být tak konkurencí na dvou frontách.
        • smejki
          same here
        • Cosi
          Jedinou naději vidím v tom, že by mohly prodávat digitálně hry levněji než v krabicích, ale to se asi nestane.
        • Black_Hand
          jo, ja vim jak to myslis. ale my nejsme zas tak vyrazna skupina. (jsem na tom v podstate tak jako ty)
  • Ethy
    Jejich mínus, oni přijdou o kšeft přes digitální distribuci kterej by jinak získali, na nějakej origin jim prdim ;), takže BF3 v krabici no ://

    Snad nebude nějaký klient toho pitomého originu potřebný ke spuštění...

    Začínal jsem mít EA aspoň trošičku rád, ale už mě zase pijou krev a jsou stejný zlo jako Activision...
  • ucho
    Pro mě trochu překvapení, že se k tomuto kroku teď odhodlali. Před pár lety možná, ale takhle nevím no :)
    Docela by mě zajímaly statistiky v prodejnosti titulů a jak se jim bude dařit tam (to se bohužel ale nikdy nedozvíme). Podle mě není rozumné na to jít takto násilně, určitě ne s velkými tituly.

    edit: jinak mi to nejde moc dohromady s tím, že teprve nedávno EA dotlačilo na Steam Sims 3...
  • Aha takze budu budu muset mit ucet u EA, Bioware, Steam a dalsich 50 uctu super
    • trolo
      prave preto som si predobjednal normalnu retail krabicovku.. nebudem cakat kym to bude na steame (ked vobec) a blby origin nechcem... nepotrebujem mat steam origin a kade co ... navyse origin ponuka len EA hry co je onicom a este funny ake tam maju ceny ze 50€ BF3 pricom krabicovku kupite za 40 :D to je fakt pecka... clovek by si myslel ze aspon ta digitalna bude lacnejsie ked tam uz nesu naklady na krabicu manual dvd atd... ale holt za pohodlie sa asi plati 10€ :D

      a tym ze to nebude na steame pridu len o zakaznikov lebo uz vidim ako si kazdy ide kupovat cez origin... niektori ludia si to nekupia vobec a ostatni radsej krabicovku
  • Srou mě, člověk si kvůli nim musí hlídat obrovské množství accountů, aby věděl kde má digitální verze her.... *10* Steam, Uplay, GoG, Windows Marketplace, teď ten jejich Origin a kdoví co ještě...
    • Ale to je tvůj boj, nikdo tě nenutil přistupovat na pravidla jejich hry *1*
      • Jo jasně, lepší je vůbec hry nehrát. Pěkně zkryplený myšlení *11*
        • Ano, je mnohem lepsi si uzivat radosti kazdodenneho zivota vonku ako smrdiet za PC cely den a hrat.

          Ale on narazal na piratstvo.
  • Kuafix to uz si nekoupim bf3 na steamu a budu muset pro krapici do obchodu!

    Marketaci strikes back!
  • To, ze "odejmuli" Crysis 2 z Steamu dokazuje pouze to, ze EA jsou nenasytni mastodonti! Proboha, jsou s timto trapni!
    IMHO takovy pristup od EA ve mne, hracovi vyvolava pouze sama negativa k EA...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit